ירושלים הקדושה

המביט

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 141.4 · צפיות: 13
  • 83769.jpg
    KB 127 · צפיות: 10
  • 83769.jpg
    KB 101.9 · צפיות: 12
  • 83769.jpg
    KB 109.5 · צפיות: 14
  • 83769.jpg
    KB 61 · צפיות: 9

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איזה סט יפה .
הזכרת לי שאני צריך להעלות את התמונות שאני צילמתי לפני חודש .
משהוא קטן : התמונה השלישית והאחרונה לא ישרות וזה ממש מציק בעין .

באלמעלה

משתמש פעיל
אנחנו נראה את זה עוד שבוע בהמודיע:):):)

תמונות מהממות כמעט אחת אחת. הכי יפה לדעתי , אחת לפני אסוף מגדל דוד אפוף מסתורין.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
שמיל, אני מחכה...
תמונות מצויינות אחת אחת...
הצבעים מצויינים, אהבתי את הפרספקטיבה של הראשונה והרביעית.

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תמונות מדהימות אחת אחת.

אני לא כ"כ מבין בתאורות וכו' אבל למה הרביעית צבעים פחות טובים מהשלישית? בעיקר המגדל בשלישית הוא צבעים חיים ויפים וברביעית הוא כאילו כבוי.

אבל זה פשוט יוצא מן הכלל!

המביט

משתמש מקצוען
נכתב ע"י shmil15;81275:
משהוא קטן : התמונה השלישית והאחרונה לא ישרות וזה ממש מציק בעין .
אתה צודק.
פשוט אין לי עדיין חצובה כזכור. (הבטחת...)
ונאלצתי להניח על גדרות ופחי זבל. מה לעשות.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י המביט;81950:
אתה צודק.
פשוט אין לי עדיין חצובה כזכור. (הבטחת...)
ונאלצתי להניח על גדרות ופחי זבל. מה לעשות.

פוטושופ יש לך ? :)
תבוא ותיקח .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה