שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

Odedperi

עימוד ועיצוב ספרים באיכות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
@אין עוד מלבדו!! אני מודה לך מאד!! אפשר לשאול איפה עשית את התמונות? ואם יש איזה מדריך?

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל
@אין עוד מלבדו!! אני מודה לך מאד!! אפשר לשאול איפה עשית את התמונות? ואם יש איזה מדריך?
https://designer.microsoft.com/image-creator
פורמט:
Professional photo of an elderly ultra-Orthodox grandfather and his grandson (with a small black cap, white button-down shirt and black pants and some hair on the sides of the ears) studying together enthusiastically and happily from a big book.
ובבינה אחרת הסרתי את הרקע..

ישראל0959

משתמש חדש
תודה על המאמץ,
אני רוצה אבל משהו יותר ספציפי כלומר שיראו נהר שיוצא מאיזשהוא בריכה כמו מפל או משהו כזה וזורם לכיוון אגם שנמצא בתוך גן ומהאגם זה נפרד לארבע עורצי נחל נפרדים
תודה מראש

אבי2256

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
נשמח לתמונה של 18 נרות עם תמונה של תהלים (אך שלא יצטרך גניזה)
עם כיתוב
אברך ת"ח יערוך עבורכם את סגולת ר' מתיא בן חרש בתשלום סמלי בפל' 0583212115
הרבה ראו ישעות
תודה רבה מראש על הכל
נ.ב. במדור כאן התמונות ברמה גבוהה שמעוררת השראה
יש לי משהו מוכן, רק אשמח לקבל מקור לסגולה על מנת שלא סתם אגרום להוצאת כסף מאנשים במרמה
1727033050321.png

ELLIAGE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יותר מאשמח אם מישהו יכול ליצור מספר 6 ומספר 2 (ב2 תמונות נפרדות) מכלי נגינה
אני מנסה הרבה פעמים אבל לאונרדו לא מזהה לי מספרים, לא יודעת למה
תודה ענקית

אבי2256

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
תודה ענקית
רק להבין, שהכלי נגינה יהיה בצורת הספרה 2?

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
תודה ענקית
W6P0BN2YoULbZ4JGisHi--1--h9fd0.jpg
Nqufd5n2tH5MBx4VctAz--1--b5oc1.jpg
a-clean-line-drawing-of-the-number-2-made-entirely-jjH-75WXRr2RdzDy3iaDrg-8TFogzLoT0aJUGnDi7mb7w.png
a-clean-line-drawing-of-the-number-2-made-entirely-yq2XbUEPST-thzDe24yjtg-8TFogzLoT0aJUGnDi7mb7w.png
a-clean-line-image-of-a-modern-and-new-musical-ins-6VMO5J4ZQvGajtfNCix0Cw-QH-GaF6FTeyBFjbBlZVkdA.png
ytskhq_91643_A_masterpiece_of_the_number_6_is_made_entirely_o_feed9103-ab10-49ab-a44b-ad1bdde6...png

קבצים מצורפים

• a-photo-of-a-masterpiece-of-the-number-6-made-enti-yJjHE27GQFqnY3SNzKBQiw-e6i2dv3UQNyGC1KbTW4TQQ.png
    a-photo-of-a-masterpiece-of-the-number-6-made-enti-yJjHE27GQFqnY3SNzKBQiw-e6i2dv3UQNyGC1KbTW4TQQ.png
    1.4 MB · צפיות: 2

אבי2256

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
וואווו מהמםםם פשוט מושלם המספר 2 הראשון זה בול, האם יש אפשרות שהמספר 6 יהיה דומה ל2?
תודה רבה רבה
הנה דומה (א"א בדיוק) זה הפרומפט שנתתי במידג'רני ובנייט קפה: A colossal, monumental sculpture of the number 2, comprising meticulously arranged modern and new musical instruments, suspended in a profound empty space, devoid of any background, with impeccable clean lines and razor-sharp edges, blending precision and harmony, fusing the surrealist sensibilities of M.C. Escher with the futuristic sheen of Syd Mead and the intricate textures of Simon Stalenhag.

WKrsR0F9c6EhM9kVcG7h--1--z0ibc.jpg
8bbPmf4yNELeTSocLI2d--1--rb9ir.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה