שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

עטרה1

משתמש רשום
צילום מקצועי
היי
אשמח אם מישהו יוכל ליצור לי רקע שמתאים להזמנה לברית
סגנון מוקאפ או מצוייר ושיהיה מקום לכתוב את ההזמנה כמובן
תודה!

ישראל_קליין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בוקר טוב
אני ישמח אם יש למישהו אפשרות לעשות לי תמונות של הפרשה
אתם נצבים - אנשים עומדים (עדיף אנשים של פעם)
זקניכם - איש מבוגר
טפכם - ילדים קטנים עומדים
חטב עציץ - איש שחוטב עצים
שואב מימך - שואב מים של פעם

Odedperi

עימוד ועיצוב ספרים באיכות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
שלום וברכה אני מבקש ליצור סבר ונכד לומדים ביחד תורה שהרקע הוא רקע שקוף ( שיהיה לי רק את הדמויות ). כמובן דמויות חרדיות ושהציור יהיה חי ולא מצוייר

אם משיהו יכול לייצר תמונה של יהודי חסידי עומד ומחכה לאוטובוס עם ספר תהילים קטן ביד אחת וביד שניה הוא מביט בדאגה בשעון על הזמן החולף..
אין צורך דוקא בתחנת אוטובוס, אפשר גם תמונה של אדם שעומד ליד שילוט של צומת דרכים.
בתודה מראש.

לייבלה עיצוב שמדבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח לתמונה מפוארת של חדר ארון ספרים יהודית ובמרכז החדר שולחן וכיסא רבני מפואר
שיהיה מספיק איכותי
בתודה מראש

לייבלה עיצוב שמדבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תוכל לבדוק באתגר AI16 יש שם תמונה יפה כזו
ראיתי זה מאוד יפה
אני צריך שהאיכות יהיה יותר טובה
וגם הכסא שיהיה באמצע
ובלי כל הפריטים על השולחן

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

קבצים מצורפים

• aiartillustrations @ gmail.com.jpg
    aiartillustrations @ gmail.com.jpg
    KB 270.3 · צפיות: 3

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל
שלום וברכה אני מבקש ליצור סבר ונכד לומדים ביחד תורה שהרקע הוא רקע שקוף ( שיהיה לי רק את הדמויות ). כמובן דמויות חרדיות ושהציור יהיה חי ולא מצוייר

קבצים מצורפים

• 1.png
    1.png
    KB 587.6 · צפיות: 2
  • 2.png
    2.png
    KB 624.3 · צפיות: 2
  • 3.png
    3.png
    KB 681.6 · צפיות: 2
  • 4.png
    4.png
    KB 722.8 · צפיות: 2

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• Designer (8).jpeg
    Designer (8).jpeg
    KB 144.8 · צפיות: 2
  • Designer (3).jpeg
    Designer (3).jpeg
    KB 152.1 · צפיות: 2
  • Designer.jpeg
    Designer.jpeg
    KB 148.8 · צפיות: 3

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אם משיהו יכול לייצר תמונה של יהודי חסידי עומד ומחכה לאוטובוס עם ספר תהילים קטן ביד אחת וביד שניה הוא מביט בדאגה בשעון על הזמן החולף..
אין צורך דוקא בתחנת אוטובוס, אפשר גם תמונה של אדם שעומד ליד שילוט של צומת דרכים.
בתודה מראש.

קבצים מצורפים

• 0uRBvVL61KsfVoUNL0sC--1--n83rw.jpg
    0uRBvVL61KsfVoUNL0sC--1--n83rw.jpg
    KB 49.9 · צפיות: 2
  • VbO8nyBrsIGsHlmiUSca--1--b8z1w (1).jpg
    VbO8nyBrsIGsHlmiUSca--1--b8z1w (1).jpg
    KB 68.3 · צפיות: 2
  • eKah0U17eT0dkp1NvsGB--1--e1cin (1).jpg
    eKah0U17eT0dkp1NvsGB--1--e1cin (1).jpg
    KB 84.7 · צפיות: 2
  • qpFAC9y4FiCbYpNcboCo--1--52qcc (1).jpg
    qpFAC9y4FiCbYpNcboCo--1--52qcc (1).jpg
    KB 83.3 · צפיות: 2

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל
אשמח לכרטיס שנה טובה עם מקום לתמונה

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• Designer (5).jpeg
    Designer (5).jpeg
    KB 217.1 · צפיות: 2
  • Designer (4).jpeg
    Designer (4).jpeg
    KB 246.4 · צפיות: 2
  • Designer (3).jpeg
    Designer (3).jpeg
    KB 228.4 · צפיות: 2
  • Designer (2).jpeg
    Designer (2).jpeg
    KB 262.7 · צפיות: 2
  • Designer (1).jpeg
    Designer (1).jpeg
    KB 198.2 · צפיות: 2

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• Designer (9).jpeg
    Designer (9).jpeg
    KB 147 · צפיות: 2
  • Designer (7).jpeg
    Designer (7).jpeg
    KB 131.9 · צפיות: 2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה