דרוש מידע יצירת קבוצה במייל

ש"ך

משתמש צעיר
תודה רבה לכולם! עזר מאוד!
שלחתי לנטפרי פניה מקווה שיסתדר.

מוצג

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני מנסה גם לפתוח קבוצה והוא לא נותן לי שום אמייל
הכל הוא כותב שקיים כבר.
אשמח לעזרה

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האם יש אפשרות לפתוח קבוצת מייל, בדומה לצ'אט אבל רק על המייל?
לא דרך גוגל גרופס.
משהו שיהיה פתוח גם לכאלו שיש להם רק מייל על המחשב.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לא דרך גוגל גרופס.
רק הפתיחה של הקבוצה בגוגל גרופס והניהול בעת הצורך (כמו: הוספת משתמשים)
דורשת גישה ל'גוגל גרופס'
כל שאר המשתמשים לא צריכים גישה לשם.
הכל יכול להתנהל דרך המייל בלבד.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא דרך גוגל גרופס.
כן. יש אפשרות
של התחכמות.
לפתוח תיבת מיל חדשה, ולהגדיר בתיבה החדשה שכל המיילים הנשלחים אל תיבה זו יעברו אוטומטית לX לY לZ.
החיסרון צריך להוסיף אחד אחד ידנית.
חיסרון נוסף אין היסטוריה של המיילים כמו שיש בגרופ בגימייל.

הפלוס-פתוח בחסימה.
רק הפתיחה של הקבוצה בגוגל גרופס והניהול בעת הצורך (כמו: הוספת משתמשים)
דורשת גישה ל'גוגל גרופס'
כל שאר המשתמשים לא צריכים גישה לשם.
הכל יכול להתנהל דרך המייל בלבד.
נכון.

חני הסקרנית

משתמש צעיר
פתיחת קבוצה ב'גוגל גרופס' אפשרית גם בנטפרי!
זהו מידע חדש (חודשיים אחרונים בערך)

אבל:

בחירת שם הקבוצה, היא הבעייתית. ואינה מתאפשרת באופן עצמאי.
לצורך כך צריך את עזרת הצוות של נטפרי.
פתחתי פניה, נתתי רשימה של שמות אפשריים לקבוצה
והופ! הקבוצה נפתחה.

האופציה החדשה בנטפרי, זה האפשרות לפתוח את הקבוצה הספציפית:
יש לשלוח להם לאישור את הקבוצה
ואם נראה להם שאין בקבוצה בעיה, היא נפתחת גם בנטפרי
זה אומר, שהחברים שבה יוכלו להכנס אליה דרך 'גוגל גרופס'
ולדפדף בהודעות החל מהקמתה
והמנהלים של הקבוצה, יוכלו לנהל את הקבוצה. מה שעד עכשיו לא התאפשר דרך נטפרי.

לשימוש הרגיל של שליחה וקבלה של הודעות אל ומהקבוצה,
אין צורך ביותר ממייל רגיל.

נח ויעיל יותר מכל ה'תגיות' למיניהן.
@א.ר.ז תכלס זה אומר שבעצם יש להם מעקב ופיקוח על הקבוצה הזאת ?
או שהם רק בהחלה מאשרים ומכאן והלאה אין פיקוח מיוחד יותר מסתם מייל רגיל .....

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מנסה לפתוח שוב ושוב ולא מצליח. גוגל עושה לי בעיות עם הכתובת מייל. לא משנה איזו.
צריך לשלוח פניה לנטפרי עם בקשה לפתוח קבוצה עם השם שבחרתם.
הם פותחים לכם את האפשרות לתת את השם הזה ואז אפשר לפתוח את הקבוצה.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לוחצים על השלוש נקודות בצד המסך.
צילום מסך 2023-06-21 185550.png

או ששולחים פניה דרך האזור האישי באתר של נטפרי.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
גוגל קבוצות פתוח בנטפרי אבל צריך לפתוח את זה דרכם ולבקש להם אישור על פתיחת הקבוצה ולשם מה הוא נצרך...
השאלה היתה על אתרוג ואתה עונה על נטפרי
ובכלל זה שאלה מ 2017... אני מאמין שהוא הסתדר מאז...

AVITALLL

משתמש רשום
מה זה הקבוצה הזו במייל?
פורום כזה?
שיש כתובת מייל וכששולחים לשם הודעה זה נשלח לכולם?

21228

משתמש צעיר
מה זה הקבוצה הזו במייל?
פורום כזה?
שיש כתובת מייל וכששולחים לשם הודעה זה נשלח לכולם?
אני לא יודעת ספציפית מה הקבוצה שלה
אבל כן יש כזה מושג לדוגמא של נשים שמתארגנות בקבוצה על נושא ספציפי לדוגמא על נושא של עבודה או סתם קבוצות אחרות

AVITALLL

משתמש רשום
אוקיי ניסיתי לפתוח כמו שאמרו פה וראיתי שבאמת נטפרי לא נותן..
אם אני פותחת ממחשב בלי נטפרי אז אח"כ זה יפתח לכולם או שעדיין זה צריך אישור של נטפרי?
אני פתאום רואה שאין לי נקודות בנטפרי אז אני לא יכולה לשלוח פניה

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אוקיי ניסיתי לפתוח כמו שאמרו פה וראיתי שבאמת נטפרי לא נותן..
אם אני פותחת ממחשב בלי נטפרי אז אח"כ זה יפתח לכולם או שעדיין זה צריך אישור של נטפרי?
אני פתאום רואה שאין לי נקודות בנטפרי אז אני לא יכולה לשלוח פניה
תנסו...
אבל לי נראה שלא צריך אישור מנטפרי... רק לפתוח את הקבוצה צריך את נטפרי.
לגבי נקודות.... אפשר לקנות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה