עזרה באקסל יצירת טבלא משנית

מחשבים ורשתות

משתמש פעיל
אני רוצה לעשות טבלה שאם לדוג' אני מכניס תשלום שהתחיל בחודש ינואר למשך חמישה חודשים של מאה ש"ח
אז אני רוצה לכתוב 01/01/20----5תשלומים------500ש"ח
והוא אוטומטית ימלא לי טבלא של כל התשלומים האלו מוצ"ב קובץ

קבצים מצורפים

• חוברת1.xlsx
    KB 9.4 · צפיות: 20

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
פיתחתי קובץ כזה
לא ידעתי האם יבוא לידי שימוש
שמח שבא לשימוש
פתוח בנטפרי

נערך לאחרונה ב:

מחשבים ורשתות

משתמש פעיל
@עמיק או מכל אחד שיודע ורוצה לעזור רציתי בקשה קטנה כפי שאתה רואה הוספתי עוד נתון אחד ואני רוצה שזה יתווסף בטבלה וכן שהפקודה תרוץ עד שנגמר הנתונים בטבלה אני אשמח אפ תוכל להציץ בבקשה בזה

קבצים מצורפים

• חוברת1 (1).rar
    KB 27.7 · צפיות: 18

עמיק

משתמש פעיל
איפה אפשר ללמוד קצת על מקרו קורס מסודר כמו אקסליט?

ל - @Duvid TBD
אין לי מושג , אני למדתי לפני הרבה שנים מ - ספרים, ולא בקורס מסודר.
בחיפוש קטן בגוגל מצאתי כמה קורסים ישראליים ללימוד מקרו (vba).
אם אין לך בעיה עם אנגלית ,אז יש אין ספור אפשרויות .
להלן הלינקים
* שירות התעסוקה
* אקסל. כובע יש באתר בנוסף אפשרות לקורס בתשלום וספרי vba
* בנוסף יש את הקורסים (בתשלום ) של מעיין פולג שהיא גם מחברת של כמה ספרי אקסל ו vba.
בהצלחה

עמיק

משתמש פעיל
בבקשה
ד"א אם המספר לא עגול אפשר להקליד קודם תשלום יחיד
למשל כשהתרומה היא 1002 /9
תשלום ראשון-114
8*111

קבצים מצורפים

• חוברת1 (1).zip
    KB 28.4 · צפיות: 17

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה