יצירה בחומרים נפסדים

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מחפשת בדחיפות רעיונות ליצירה בחומרים נפסדים.
מיועד לחוג עבור בנות בגילאי: 8 9 10 11 12.
כל עבודה אמורה להיות תהליך שמתפרס על ארבעה שיעורים.
אשמח לקבל בהקדם...
אסתי.

tamar

משתמש מקצוען
עבודה עם מפיות נייר מאוירות- ניתן ליצור תמונות מהממות בטכניקה של שכבות עם דבק מדולל, ניתן להבליט חלקים מהתמונה ע"י הכנסת דאס לבן במקומות הרצויים.
ניתן לשכלל וליצור את הקישוטים מן המפיות על כל כלי מחרס או עץ או זכוכית ולהמשיך לצבוע בצביעה חפשית את שאר הכלי.

עיסת נייר- ניתן ללמד את הטכניקה להכנה מגלילי נייר טואלט או עיתונים ישנים + הפיסול.

חמרן- יש להשיג היום גם צבעוני בכל צבעי הקשת. ניתן להכין ממנו תמונות מדהימות. או מסגרות לתמונות. לאחר ההבלטה מומלץ ליצוק גבס לשמירת הנפח. ניתן להוסיף צביעה על חלק מהתמונה.

יש סדנה מהממת של יצירה בחוץ- על חול.
יוצרים תערובת מאבקת גבס+ חול ים+ מים
יוצרים תבנית בחול הים או בגינה- אפילו תביעת כףיד ולתוכה שופכים את החומר הנ"ל. לאחר ההתקשות זה נראה כמו כלי אבן.
ניתן לשלב לפני שפיכת החומר בתבנית שיצרנו בחול- חרוזים או צדפים במקומת הרצויים והם נצמדים לגבס.
ניתן לשים באמצע התבנית שיצרנו מראה הפוכה והגבס שניצוק יהווה המסגרת.

יש חומר מקשה בדים, לא זוכרת את שמו כרגע, - ניתן לקנות פרחים מבד, להקשות אותם עם החומר ולצבוע לגימור להתיז ספריי לק- התוצר- פרח מוקשה וצבעוני ניתן לעטר איתם כל כלי מעץ או מראות וכו'.- או קישוטי שיער.
ניתן להקשות גם דנטלים ואפליקציות

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
קולאז' מדפי עיתון,
ליצור גלילים מנייר עיתון צבעוני ולהשתמש בגלילים כחומר גלם- אפשר לעטוף קופסת נעלים ולהפןך אותה לתיבת אוצר, לעטוף גליל נייר ולהופכו למעמד,,,,אם תשטחי את הגלילים על משטח כלשהוא זה יכול להיות בסיס ללוח מודעות, מסגרת לתמונה ועוד,
ניתן לעבוד עם שקיות נילון (יותר נכון לקרוא להן פלסטיק) בטכניקת דחיסה , מציירים ציור על קלקר בקוי מתאר קלילים יוצרים חריץ דק עם סכין על הקוים ודוחפים את השקיות ניתן ליצור שכבות של שקיות זו על זו ולקבל מספר גוונים שונים.

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
קרטון ביצוע ופיסות משולשים של טפט בשתי צבעים דומים, כמו אדום וורוד מדביקים בצפיפות
כך כמה ריבועים כל ריבוע בצבע שונה ירוק ותורכיז \צהוב וחרדל
על כל ריבוע קרטון מדביקים משהו אחר אפשר מטפט- לדוג': הלו קיטי מיקי מאוס ופו
דלידה ים שמש
מקווה שהובנתי אצלנו זה יצא מקסססים!
בהצלחה

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני גם צריכה רעיון ליצירה מצנצנות של גרבר

אות לי

משתמש סופר מקצוען
אני גם צריכה רעיון ליצירה מצנצנות של גרבר
קבלי את זה מהרשת -
צנצנת.jpg

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה רבה
אבל אני זקוקה ליצירה מצנצנות גרבר עבור מפגש נשים

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש לך רקע עם פימו?
אפשר לפסל על הצנצנת פרחים /פרפרים/צורות הנדסיות ועוד כיד הדמיון הטובה.
ניתן לאפות בתנור עם הצנצנת/ המכסה. עשיתי את זה הרבה פעמים. יוצא מקסים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה