יציאת יד מהמקום יש לו רפואה ?

יודע

משתמש פעיל
לפני כמה שנים יצא לי היד מהמקום, לא עשיתי עסק, והכאבים עברו, אבל, כל פעם שאני מרים את ידי, מעל הראש, או תנוחות שונות בהגבהה, היד יוצאת ממקומה, מקפיץ אותי בכאב, ואני מחזיר אותה בסיבוב, כך, שבעצם היא לא חזרה באמת, האם יש פיתרון לבעיה?

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לפני כמה שנים יצא לי היד מהמקום, לא עשיתי עסק, והכאבים עברו, אבל, כל פעם שאני מרים את ידי, מעל הראש, או תנוחות שונות בהגבהה, היד יוצאת ממקומה, מקפיץ אותי בכאב, ואני מחזיר אותה בסיבוב, כך, שבעצם היא לא חזרה באמת, האם יש פיתרון לבעיה?
לא היית אצל אורתופד מאז????

יודע

משתמש פעיל
לא
היו כאבים כמה ימים טובים, אבל הכאבים אזלו עם הזמן, כשזה קרה חשבתי שנשמתי מתנתקת, והנה כשראיתי שלא, הבנתי שאני ישרוד, וזה יחזור לבד, וכל פעם שאני עושה טעות בתנוחת יד, אני משתכנע לאותו רגע, שלחזור לבד זה לא יקרא. אבל...

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לא
היו כאבים כמה ימים טובים, אבל הכאבים אזלו עם הזמן, כשזה קרה חשבתי שנשמתי מתנתקת, והנה כשראיתי שלא, הבנתי שאני ישרוד, וזה יחזור לבד, וכל פעם שאני עושה טעות בתנוחת יד, אני משתכנע לאותו רגע, שלחזור לבד זה לא יקרא. אבל...
זה היה טעות חמורה!!!
אני לא רוצה סתם להלחיץ אבל כדיי שתיקבע תור דחוף לאורתופד
יש לי חבר שעבר את אותו סרט בכתף ובסוף עבר ניתוח....

יודע

משתמש פעיל
למה דחוף, יש הבדל מהיום למחר עם כבר עבר זמן זמנים , והניתוח בעצם היה נדרש מלכתחילה?

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
קודם כל אי אפשר לדעת בדברים האלא כלום רק לפי צילום.
דבר שני עד שמגיע התור יש זמן אורתופד הוא אחד הרופאים המבוקשים כמובן תלוי בקופות.
דבר שלישי לפי השאננות שלך ;) נראה שהתור יהיה עוד מאתיים שנה ואז אני מאמין לא תצטרך אותו כבר...

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עדיף לקבוע תור מהרררררר
שלא היה מאוחר מידיייי

יודע

משתמש פעיל
קודם כל אי אפשר לדעת בדברים האלא כלום רק לפי צילום.
דבר שני עד שמגיע התור יש זמן אורתופד הוא אחד הרופאים המבוקשים כמובן תלוי בקופות.
דבר שלישי לפי השאננות שלך ;) נראה שהתור יהיה עוד מאתיים שנה ואז אני מאמין לא תצטרך אותו כבר...
שאננות ועצלות זה שמות הפרטים שלי, אבל אני כן נלחץ ברגע האחד שהיד נשמטת ממקומה, הבעיה היא, שזה אחת לחודשיים, ולאחריו שוב חוזרים לשינת החורף, אבל אני כבר כעת מאתר אורתופד, במהירות שיא, באתר מכבי, וישתמש בכל המאכרים שלא השתמשתי מאז ומעולם, שיזדרזו כדי שלא אחזור לשינה עמוקה.

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
שאננות ועצלות זה שמות הפרטים שלי, אבל אני כן נלחץ ברגע האחד שהיד נשמטת ממקומה, הבעיה היא, שזה אחת לחודשיים, ולאחריו שוב חוזרים לשינת החורף, אבל אני כבר כעת מאתר אורתופד, במהירות שיא, באתר מכבי, וישתמש בכל המאכרים שלא השתמשתי מאז ומעולם, שיזדרזו כדי שלא אחזור לשינה עמוקה.
אני שמח לפחות שהוכחת לעצמך ששמות פרטיים אפשר גם להחליף...
בהצלחה ורפו"ש

יודע

משתמש פעיל
עדיף לקבוע תור מהרררררר
שלא היה מאוחר מידיייי
וואו אני נכנס ללחץ אימה, 3 שנים הכל היה בסדר אחת לחודשיים, וכעת האסון הירושימה בדרך

22.9.20 זה הכי מוקדם, הבורא לצידי, שלא אלחץ. וזה רק בכדי לשוחח טלפוני, פגישה אישית מי מדבר.

נערך לאחרונה ב:

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
היד שלך אחת לחודשיים מאותת תעזרו לי ....תטפלו לי .....
שכועב משהוא זה לא סתם ...
אם נגיד זה היה חודש ,אוקי אולי הכעב יעבור ,
אבל שזה 3 שנייםםם וכנראה יש שם כבר משהוא גרוע לא!

יודע

משתמש פעיל
היד שלך אחת לחודשיים מאותת תעזרו לי ....תטפלו לי .....
שכועב משהוא זה לא סתם ...
אם נגיד זה היה חודש ,אוקי אולי הכעב יעבור ,
אבל שזה 3 שנייםםם וכנראה יש שם כבר משהוא גרוע לא!
היא לא כאובת אחת לחודשיים, ולא מהבהבת ומזמזמת, לעת עתה ב"ה לא, אחת לתקופה אני שוכח ומרים את ידי, אם זה למתיחה או הרמת חפץ, ואז אני נזכר, אופס, צווחה, מחזיר במהירות, נשכב מכאב, ונזכר בשמי העלצני, ושזה כבר דחוף וכדאי כבר להזמין תור, אילו היו לי כאבים פתאום בהתראה ללא סיבה, לא היית ממש מזניח, אני לא עד כדי כך, יש עוד כברת דרך.

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
היא לא כאובת אחת לחודשיים, ולא מהבהבת ומזמזמת, לעת עתה ב"ה לא, אחת לתקופה אני שוכח ומרים את ידי, אם זה למתיחה או הרמת חפץ, ואז אני נזכר, אופס, צווחה, מחזיר במהירות, נשכב מכאב, ונזכר בשמי העלצני, ושזה כבר דחוף וכדאי כבר להזמין תור, אילו היו לי כאבים פתאום בהתראה ללא סיבה, לא היית ממש מזניח, אני לא עד כדי כך, יש עוד כברת דרך.
למישהוא קרוב אלי היה את הכאבים אללו כמו שפירטת...
וגם לא הלך לרופא וכו'.....
בסוף הלך
בסוף היה לו קרע בגיד....ביד למעלה ...
התרופה של זה או חיסון -כואב
-או ניתוח...
או טיפולים-
לא יודעת מה יש לך בדיוק אני לא רופא אבל חשוב לטפל בכל דבר מהר
מקווה שהעלתי
בהצלחה
סליחה אם הציק לך מה שרשמתי למעלה

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
אתמול כאבה לי הרגע וגיליתי משהו מדהים:
האדם לא אמור להרגיש את הגוף, זאת אומרת, אם כואב לך, זה בעיה, כלומר אתמול כאבה לי הרגל, נתפס לי השריר, זה לא אמור להיות.
האלוקים ברא לנו גוף כל כך פלאי למה להזניח אותו? אתה לא אמור לסבול פעם בחודשיים זה לא דבר רגיל וסטדרטי, וחבל.

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
עזוב מה שהיה בעבר, לא צריך להיכנס להיסטריה אבל גם לא לשאננות, זה בהחלט יכול לגרום לקרעים בעצבים או בכלי דם וחבל,
אל תזניח, ותיגש לטיפול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה