תנו לי ביקורת יפהפייה פורחת!

אסתי פריזנט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
5.jpg
Untitled-1 copy.jpg2.jpg
1.jpg
Untitled-1 copy.jpg

נערך לאחרונה ב:

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
קסום

h.j

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איזה ילדה מהממת התמונה הראשונה חסומה לי :( (ראיתי שנתנו עליה כאן מחמאות)
אני אוהבת ממש את העדינות של התמונות!!

אסתי פריזנט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
איזה ילדה מהממת התמונה הראשונה חסומה לי :( (ראיתי שנתנו עליה כאן מחמאות)
אני אוהבת ממש את העדינות של התמונות!!
תנסי לרענן את הדף, אם זה לא עוזר אשלח לך בפרטי, תשאירי כתובת מייל

אסתי פריזנט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מהממת ועדינה!
אז אותך פגשתי בנחל
בינגו:p
את לא מבינה, הייתה לי כזאת הרגשה שזאת את, עמד לי בלשון לשאול אותך... אני גם זאת ששלחתי לך את המיקום של השקדיות;) תעלי תמונות מהנחל, נראה שיצא מהמם!!!

נחמי רוטשטיין

יוצרת קסמים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
את לא מבינה, הייתה לי כזאת הרגשה שזאת את, עמד לי בלשון לשאול אותך... אני גם זאת ששלחתי לך את המיקום של השקדיות;) תעלי תמונות מהנחל, נראה שיצא מהמם!!!
שלחתי לי את המיקום של השקדיות?
ואנוכי לא ידעתי?
לאיפה מתי?
בעזרת ה' אני יעלה משם יצא סוף
אבל זמן זמן קצת חסר אצלנו

~מירי לוריא ~

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אסתי אני לא מתאפקת מלהגיב שוב
מושלם!!!
עשית את זה ובענק!!
הצבעים פה חלוםםם! והילדה כבר אמרנו...
שלחתי לי את המיקום של השקדיות?
ואנוכי לא ידעתי?
לאיפה מתי?
בעזרת ה' אני יעלה משם יצא סוף
אבל זמן זמן קצת חסר אצלנו
חחח... אל תבהלי ;)
סה"כ בגלל שלא הייתי עם וואצפ זמין ביקשתי ממנה לשלוח לך את המיקום ששלחתי לה לילה קודם...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מושלםםםם!
הצבעים והכל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה