יעוץ מטבח

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ערב טוב אשמח ליעוץ מבין 3 האופציות
מדובר במטבח, לא מאד גדול, מנסה לתת את הניצול המרבי
באופציה א , משטח הבשרי יצא גדול ונחמד, התריס גונב את הפינה או מנצל אותה, אך החלבי מידי קטן ?! אין מקום לכירה , ולהשתמש בבשרי לא לעניין שאין משטח הנחה לכלי חלבי
שמתי שולחן רגיל ולא בר , הם מעדיפים ככה (רוצים 5 מקומות ישיבה אך לא נראה מציאותי)
אופציה 1.jpg

אופציה 2
המשכתי עם שולחן בר, נותן עוד שיש , אך האם הכיסאות לא מפריעות לעבוד? וכן כירה ליד היושבים זה לענין? מה גם ששולחן ברוחב השיש ולא נותן לי אחסון מתחתיו.
אופציה 2.jpg

אופציה 3- הכי נראית ללקוח
ויתרנו על התריס, וחלק מהבשרי נכנס לחלבי, ההתלבטות שלי האם החלבי לא מדי קטן, ואולי להזיז את הכיריים לכיוון המשטח הבשרי שיהיה קטן מ1.40

אופציה 3.jpg

styehoshua

משתמש מקצוען
אני לא מקצועית אבל יש פה כמה נקודות שנראות בעיני לא כ"כ נוחות.
המקרר בכניסה וחוסם את המעבר כשמשתמשים בו, אולי תצמידי את התנורים לכניסה ואת המקרר בהמשך עם הפנים לחלבי?!
הפינת אוכל בסוף המטבח, אולי תחליפי בין הבשרי לפינת אוכל, ז"א כל אזור הכיורים ושיש יהיו על קיר החלבי ואולי אפילו על הקיר הקצר בסוף מול הבשרי וקיר הבשרי יהיה שולחן ארוך ואולי אפילו 5 מקומות ישיבה.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש פה כמה נקודות:
1)פחות נוח מקרר ממש בכניסה למטבח- שימי מזווה, מקרר ותנורים.
2) החלבי נוח שהוא קרוב למקרר- להוציא חלב לקפה וכד'...
3) באופציות של התריס אין לך משטח עבודה ליד התריס. את מוציא את המיקסר לאן? בשביל לסחוב אותו - לא צריך תריס...
4) ניסית להצמיד את הכיורים? ולשים את הכיריים איפה שמיקמת את הכיור החלבי?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ערב טוב אשמח ליעוץ מבין 3 האופציות
מדובר במטבח, לא מאד גדול, מנסה לתת את הניצול המרבי
באופציה א , משטח הבשרי יצא גדול ונחמד, התריס גונב את הפינה או מנצל אותה, אך החלבי מידי קטן ?! אין מקום לכירה , ולהשתמש בבשרי לא לעניין שאין משטח הנחה לכלי חלבי
שמתי שולחן רגיל ולא בר , הם מעדיפים ככה (רוצים 5 מקומות ישיבה אך לא נראה מציאותי)
צפה בקובץ המצורף 863618

אופציה 2
המשכתי עם שולחן בר, נותן עוד שיש , אך האם הכיסאות לא מפריעות לעבוד? וכן כירה ליד היושבים זה לענין? מה גם ששולחן ברוחב השיש ולא נותן לי אחסון מתחתיו.
צפה בקובץ המצורף 863619

אופציה 3- הכי נראית ללקוח
ויתרנו על התריס, וחלק מהבשרי נכנס לחלבי, ההתלבטות שלי האם החלבי לא מדי קטן, ואולי להזיז את הכיריים לכיוון המשטח הבשרי שיהיה קטן מ1.40

צפה בקובץ המצורף 863617
אולי פשוט להחליף את השולחן בגבוהים:
1617857086973.png

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש פה כמה נקודות:
1)פחות נוח מקרר ממש בכניסה למטבח- שימי מזווה, מקרר ותנורים.
2) החלבי נוח שהוא קרוב למקרר- להוציא חלב לקפה וכד'...
3) באופציות של התריס אין לך משטח עבודה ליד התריס. את מוציא את המיקסר לאן? בשביל לסחוב אותו - לא צריך תריס...
4) ניסית להצמיד את הכיורים? ולשים את הכיריים איפה שמיקמת את הכיור החלבי?
1- אכן חשבתי למרכז א תהמקרר, אבל הוא לא יבסלוט מידי, כי המעבר שם די צר , ואין אפשרות לשים את הגבוהים בקו ישר.
2. אכן בהתחלה החלבי היה כך, אך יצא משטח קטן
3. עם התריס ירדנו, מלכתחילה התריס היה מכוון להפתח לכיוון הבשרי.
4. אנסה לראות אם זה עובד .

תודה על העזרה

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בשביל כל כוס מים צריך ללכת עד סוף המטבח...?
מקרר שמים בפתח המטבח.
גם תריס לכיוון הבשרי אין לך מספיק מקום. את ממש בתוך הכיריים. 40 ס"מ לא מספיק.
הדלת שם, זו לא כניסה למטבח? גם אם לא אני לא חושבת שיש מקום טוב יותר למקרר שהוא יוכל להיפתח ולא לחסום את הכניסה למטבח
אפשר לפתוח את התריס לחלבי,
1- אכן חשבתי למרכז א תהמקרר, אבל הוא לא יבסלוט מידי, כי המעבר שם די צר , ואין אפשרות לשים את הגבוהים בקו ישר.
2. אכן בהתחלה החלבי היה כך, אך יצא משטח קטן
3. עם התריס ירדנו, מלכתחילה התריס היה מכוון להפתח לכיוון הבשרי.
4. אנסה לראות אם זה עובד .

תודה על העזרה
להיפך החלבי גדל ואז את יכולה לפתוח את התריס לחלבי כי יש משטח להנחת המיקסר, לגבי הכיריים שאמרת שאין משטח הנחה לסירים חלביים השיש החלבי ממש לא רחוק מהכיריים אם יש משטח ולא כיור בשיש החלבי אחרי התריס העומד לייד הכיריים יכול להניח את הסירים על המשטח שמימינו, אגב לגבי המקרר, זה הגודל? ממש ענק בשביל מטבח כל כך קטן

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על כל התשובות
@ר גן עדן , עזרת לי מאד

יש כאן עוד שתי אופציות אשמח לחו"ד

אופציה 4- בין שני הכיורים שמים מפריד? ממש מכוער ... מה כן?
אופציה 4.jpg

אופציה 5- הא עובד טוב ?
אופציה  5.jpg

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
באופצחיה האחרונה, האם כדאי להחליף בין הכיור והכיריים?

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אופציה 4 לטעמי הכי מוצלחת.
באופציה האחרונה לא הייתי מחליפה בין כיור לכיריים. המקרר די בסוף המטבח.

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@תמר רנד תודה, האופציה שלך נראית נהדר, רק שלא ציינתי שבסוף המטבח יש יציאה למרפסת שרות...רציתי שהיא תאריך את המטבח, אך היא לא רוצה... יש גם חלון מהשרותים שיוצא לחדר שרות שלא שייך שיהיה בתוך המטבח וכו
אופציה 4 לטעמי הכי מוצלחת.
באופציה האחרונה לא הייתי מחליפה בין כיור לכיריים. המקרר די בסוף המטבח.
באופציה 4, מה היית עושה בין הכיורים?

styehoshua

משתמש מקצוען
@תמר רנד תודה, האופציה שלך נראית נהדר, רק שלא ציינתי שבסוף המטבח יש יציאה למרפסת שרות...רציתי שהיא תאריך את המטבח, אך היא לא רוצה... יש גם חלון מהשרותים שיוצא לחדר שרות שלא שייך שיהיה בתוך המטבח וכו
מכל האופציות שהבאת אופציה 4 הטובה אבל אני חושבת שכן כדאי לחפש דרך איך לבצע את הרעיון הדומה יותר ל @תמר רנד שהפינת אוכל בכניסה למטבח.

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי ככה?
אם מוותרים על התריס, יכולות לצאת עוד אופציות אפילו יותר מוצלחות.
בכל מקרה, חייבים משטח של לפחות 70 ס"מ ליד הפתיחה של התריס.
6.jpg

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מדוע אופציה 4 נראית יותר מאופציה 5? הרי משטחי העבודה חופפים במידה, ובאופציה זו אני מרויחה ארון תריס וכיורים מופרדים?

לגבי השולחן הלקוחה רצתה שזה יהיה פנימי ולא יראו את הבלגן בכניסה,
גם לי נראה שהשולחן מידי פנימי... כל כוס קפה להכנס לפנים המטבח..
@תמר רנד המקרר רחוק מאד , לא?
ואין מזווה.

styehoshua

משתמש מקצוען
באופציה 5 לטעמי גם הגז וגם הכיור החלבי מדי בפתח והשטח ליד התריס מדי קטן.
באופציה של @תמר רנד יש 5 מקומות ישיבה

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין חלון במטבח?
אופציה 4 או 5 הן הטובות יותר בעיני
באופציה 5 להחליף בין הכיור לכיריים ולסדר טוב יותר את שורת הארונות הגבוהים והשולחן

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי נראה שהשולחן מידי פנימי... כל כוס קפה להכנס לפנים המטבח..
לפינת אוכל פנימית יש יתרון גדול.
זה שומר יחסית על נקיון ועל אי- הסתובבות עם אוכל של הילדים (כשיושבים קרוב לסלון כל דבר קטן מסיח דעת ומקפיץ אותם עם האוכל לשם)
אולי יש בתים כאלה שכל מי שקם מהשולחן מחזיר את הכסא אחריו למקום. אבל בבתים שלא.. אז כשהכסאות בפנים זה הרבה פחות מפריע. וכשהם בכניסה למטבח הן מכשול אמיתי וגם מכשול אסטטי. נשמע שולי אבל משמעותי מאד.

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@רותי וינברג , תודה!
אין חלון , יש דלת למרפסת שרות, לא שרטטתי אותה,
(המטבח עומד במקומו המקורי עם הרחבה לתוך מרפסת השרות.)

לגבי החלפת המיקומים של הכיריים, המשטח שליד התריס הינו 60 ס"מ עבור אפיה וכו, אם הכיריים יעמוד שם ולא הכיור, זה לא יפריע ? ז"א כל לכלוך של האפיה יתנקז רחוק מאד מהכיור ולא ניתן לשטוף את האזור ההוא בגלל הכיריים
ועוד דבר, האם משטח האפיה יכול להסתפק ב50 ס"מ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה