יעוץ לחליל צד

• פותח הנושא BLAK
  • פורסם בתאריך

BLAK

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אני מעוניינת לקנות חליל צד ואני אשמח למידע על חברות מחירים וכדו' ומה ההבדל בין הסוגים וכמה צריך להשקיע בשביל לקבל משהוא טוב ואיכותי שיחזיק מעמד ושלא יעשה צרידויות באמצע הנגינה.
אשמח מאד אם מישהו יעזור לי בנידון.

אינסטרומנט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
באופן כללי בלבד:
חליל צד למתקדמים מומלץ Trevor James (טרבור ג'יימס) במחיר של 4,500 ש"ח פלוס מינוס
חנות מומלצת שגם יש להם מבחר וגם יוכלו לעזור בבחירה - גינצבורג בתל אביב. אפשר גם מרום ברמת גן.

אבל הכי טוב, לך למורה לחליל, שלם לו מחיר של שיעור אחד (לפחות) כדי שידריך אותך באופן פרטי

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
trevor james מעולה למתחילים
אם יש לך יותר תקציב ורצון למשהו יותר מתקדם יש את של miyazawa
ואין לדבר סוף........

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
באופן כללי בלבד:
חליל צד למתקדמים מומלץ Trevor James (טרבור ג'יימס) במחיר של 4,500 ש"ח פלוס מינוס
חנות מומלצת שגם יש להם מבחר וגם יוכלו לעזור בבחירה - גינצבורג בתל אביב. אפשר גם מרום ברמת גן.

אבל הכי טוב, לך למורה לחליל, שלם לו מחיר של שיעור אחד (לפחות) כדי שידריך אותך באופן פרטי
למיטב ידיעתי במרום לא מוכרים Trevor James
הם ממליצים לתלמידים דגמים פשוטים של "פרל". האמת שהם ממש לא רעים. לאחרונה אני די מאוכזבת מ-TJ... זה כבר לא מה שהיה וזה הולך ומחריף :(

BLAK

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
זקוקה לאצבוע לחליל צד ועוד כמה טיפים מהמקצוענים פה אם מישהו יוכל לתת לי תודה רבה.

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מצורפים כמה קבצים
288879.image0 (1).jpg
288880.image1 (1).jpg
Sample-PDF-Flute-Fingering-Chart (1).jpg
FingeringCharts-1 (1).jpg
Downloadable-Flute-Fingering-Chart (1).jpg

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
החלילים של פרל מנגנים יפה בתחילה
אבל שבירים מאד ומאכזבים אחרי תקופה
@חני 100 , מה עושים עם טרוור ג'יימס?
אם הם יתחילו או התחילו לרדת- זו תהיה מכה קשה מאד
כי עדיין לא מצאתי להם שום תחליף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה