מידע שימושי יעוץ גרפולוגי

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

מיוזיכיף

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מניסיון אישי בכל מצב רק עם פגישה רצינית של לפחות 45 דקות.
ממליץ על הרב בראון מירושלים - 0533130349
הייתי אצלו לייעוץ תעסוקתי ונהינתי מאוד
אבחון מדיוק!!! הרחבת אופקים שמגיעה לכאורה מהיכרות טובה עם מה שמציע השוק,
יש לציין שהגעתי עם אשתי ואצלה לא היה כ''כ מוצלח,
לוקח 300 ש''ח כולל פגישה אפר להקליט לבד.

אחת.....

משתמש פעיל
אני מחפשת ייעוץ למישהי שממש אובדת עצות ואין לה שום כיוון
והייתה כבר במספר יעוצים שלא עזרו
מישהו ממכם יודע על מישהו\י ממש תותח\ית שתתאים לקריטריונים הנ"ל??

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
יש למישהו מושג כמה כיום עולה גרפולוגית??
והאם מקבלים דף עם הגריפלוג?
ואם יש לכם המלצות על מישהי אשמח מאוד לשמוע!!

Liby

משתמש חדש
האם למשהו יש מידע על גרפולוג לייעוץ תעסוקתי שלוקח בסביבות ה250?

נורה אדומה

משתמש פעיל
כולם כאן כל כך ממליצים
אני אכתוב בזהירות שלא תעלו עלי...
התנסיתי בגרפולוג מספר 1 בארץ, לעניין התאמה, את הסכום אשמור שלא תבהלו ,
העוגמת נפש בלתי ניתנת לתיאור, הלכנו על השידוך בהמלצת האדמו"ר עם צל ענק של
ידע שהוא נידב על המוצע, כיום שאנחנו מכירים לעומק אנחנו מבינים איזה פיברוק מפונטז,
ומקצוע מדהים, אני מוכנה לקבל אתכם לכל גריפלוג גם בפחות מ250,
אם אחד כזה שהוא כל כך גדול פישל ככה, אז גם אני יכולה :p

Liby

משתמש חדש
שאלה נוספת האם מומלץ ללכת לגאולה ליעוץ תעסוקתי ? או שיש לכם המלצות אחרות?

Liby

משתמש חדש
גרפולוג, התיקון האוטומטי כתב גאולה במקום. סליחה

נורה אדומה

משתמש פעיל
לדעתי לעשות מבחן תעסוקתי של מקום נטרלי- ולא מוגבל עם מספר מקצועות יעיל הרבה יותר,
ובמקרה הצורך לשבת עם מישהיא שתעזור לך להבין מה את אוהבת ומתאים לך,
הרבה הצלחות.

אלימלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
0527187839 גרפולוג ממש חזק מקבל בירושלים ולוקח 300 ש"ח.

בנברקית

משתמש מקצוען
עופרה גולדשטיין (הר-כסף) מהר נוף
ידועה מאוד ואמינה
טובה במיוחד לייעוץ תעסוקתי
חיפשתי רק את השם שלה כאן כדי לחזק ולהמליץ לך באופן אישי
הייתי איתה בפגישה
ולאחר כמה שעות שלחה לי ניתוח של כל האופי שלי ומה שעובר עלי ומטריד אותי בצורה ברורה כמובן עם פתרונות לדעתה
אישה מדהימה ענוה ומקצועית

ממליצה בחום!

כוכבית זוהרת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חיפשתי רק את השם שלה כאן כדי לחזק ולהמליץ לך באופן אישי
הייתי איתה בפגישה
ולאחר כמה שעות שלחה לי ניתוח של כל האופי שלי ומה שעובר עלי ומטריד אותי בצורה ברורה כמובן עם פתרונות לדעתה
אישה מדהימה ענוה ומקצועית

ממליצה בחום!
איך אפשר לצור איתה קשר??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה