מידע שימושי יעוץ גרפולוגי

הכל בדקה

משתמש צעיר
אני מעוניינת לפנות ליעוץ גרפולוגי בשל מספר סיבות וביניהם גם התאמה תעסוקתית.
האם יש מי שהתנסה בעבר באמיתות האבחון? האם הוא שווה את התשלום שלו [באיזור 250 ש"ח]? והאם יש מי שיכול להמליץ לי על גרפולוג/ית במחיר טוב [ומה רף המחירים בשוק]?

אשמח להתעדכן ולקבל כל מידע בנושא.
תודה.

yoni770

משתמש רשום
שלום, אני גרפולוגית ומורפולוגית (מאבחנת על פי תווי פנים). אני לא נוהגת להתלהב מכל מי שכל יומיים הולך לגרפולוג (כולל לא ממליצה עלי בעצמי בתדירות). אבל כשיש משהו משמעותי שרוצים החלטה של מישהו אחר, זה הרבה פעמים יכול לעזור ולכוון. מניסיון בעבודתי וכן מניסיונם של אחרים שמדברים איתי אחרי שהיו אצל גרפולוג אחר הגעתי לכמה מסקנות: 1. דבר ראשון והחשוב ביותר, (אני לא יודעת אם את נשואה או לא,) בחיים אל תשאלי גרפולוג אם את ובעלך מתאימים. א- אם הוא יגיד לא, אז מה, תתגרשו? ב- אם הוא יגיד כן- את צריכה אישור שלו? התחתנת, זהו זה, את חיה עם האדם הזה כל החיים. 2. אם את הולכת לאבחון להכוונה תעסוקתית, מומלץ אבחון כולל שיחה, כאשר במהלך השיחה תוכלי לספר לגרפולוג/ית מהם האופציות. יש דברים שלא מתאימים לאורח חיים גם אם זה מאד מתאים מבחינת האישיות. 3. אני אגלה לך בסוד, יש הרבה דברים שגרפולוגים משערים. אז מי שרוצה להיראות "הכל יודע" לא יתשאל את המאובחן בשאלות הנדרשות. וגרפולוג אחר שכן ישאל, אז כבר שמעתי שמישהי אמרה: "אם אני צריכה להגיד לו, אז למה אני משלמת לו?". לסיכום, צריך לקחת הכל בפרופורציות. המאבחן רואה מה נקודות החוזק ומה נקודות החולשה של הבן אדם, באבחון קצר שרואים את הדף תוך כדי הפגישה, בדרך כלל רואים רק דברים בולטים, כאשר לפעמים יש דברים נוספים שניתן לפתח והם יתאימו יותר מבחינת משכורות, נגישות וכדו'. הבעיה שבדרך כלל אבחון ששולחים למאבחן מראש והוא לא מחזיר תשובה מיד, לוקח יותר זמן, אבל זה יותר אפקטיבי- אז לבחירה. סליחה על האורך, אבל פשוט פגשתי לא מעט אנשים שחושבים שגרפולוגים אכלו שוב פעם מעץ הדעת ועכשיו הם יודעים הכל... לסיום אני חייבת להציע את עצמי, אני גרה בדרום, יש אפשרות לקבוע פגישה ואם לא, ניתן גם לשלוח במייל כתב ותמונות פנים לפי ההנחיות שאתן במידה ותהיו מעוניינים. 054-8498009 <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> בהצלחה רבה, יונה

זו אני:)

משתמש רשום

שלום וברכה!
גם אני גרפולוגית במקצועי וחשוב לי מאד להבהיר מספר ענינים שעלו כאן.
א. גרפולוגיה אינה מיסטיקה!!! היא בנויה על נתונים והצלבות ככל מדע אחר! ועל כן ללכת לגרפולוג זה ללכת להתיעץ עם בן אדם שרכש מקצוע בתחום הפסיכולוגיה וכמובן הוא אינו בבחינת אלוקים וגם לא בבחינת משה עבדו אבל הוא מיעץ על סמך הנתונים שעולים ויודע לכוון בעת הצורך. וכמובן תמיד צריך לברר מי הגרפולוג, איפה הוא למד, האם הוא מחזיק בתעודה מוכרת, כמה שנים הוא למד כי כמו בכל תחום בנושאי הנפש יש שרלטנים שלמדו קורס חובבני אחד או שניים וכבר נהפכו לגרפולוגים. חשוב לודא שהגרפולוג למד במקום מוסמך אצל גרפולוג אחר מוסמך ותמיד כדאי ללכת לגרפולוג שמלבד העיסוק שלו כגרפולוג הוא יודע עוד דברים כמו חינוך/ליקויי למידה/טיפול וכד' והוא אינו אחד שיודע רק לאבחן ואת ההמלצות הוא ממציא, כי אינו מבין בתחומי הנפש/התעסוקה/החינוך.....
ב. אני באופן אישי לא נותנת אבחון גרפולוגי ללא שעת יעוץ! אנשים לא יכולים לפרש לעצמם את מה שהגרפולוג כתב. תמיד חשוב, בכל התאמה שהיא לשבת עם המדובר ולהעלות לו נתונים ואחרי שאני מעלה לו נתונים אני מבקשת לשמוע אותו, הדברים שלי נאמרים על סמך מה שראיתי בודאות ואחר כך, יחד איתו חשוב להסיק מסקנות על סמך מה שעלה באבחון וכמובן להתחשב באורחות חייו, כי אם אני איעץ לאשה ללמוד תכנות מחשבים והיא מחזיקה בית של 10 ילדים, גם אם זה מתאים לה כפתור ופרח אנו חייבים להתחשב בנתוני החיים שלה ומשם להעלות בנוסף לאופציה הזו עוד אופציות ומכאן הברור שנעשה. אני באופן אישי, מבררת בעדינות רק בדברים שעולים בכתב היד ואני רוצה לשמוע במה דברים אמורים. אבל תמיד אני שואלת ומשאירה לבן אדם השני רווח גם אם הוא בוחר לא לענות.
ג. לגבי התאמת נישואין, לעולם לא אענה תשובה של אתם מתאימים או לא, לדעתי, זו תשובה שתלטנית גרפולוג אמיתי אמור לבדוק פרמטרים מסוימים בכתב היד ועל סמך אלו להגיד תשובה ולפרש מדוע הוא אומר כך או אחרת. הוא עונה תשובה כמו שאתם ניגשים לברר אצל מישהו על הבחור והבחורה. לא כל התכונות שעולות בכתב היד הן פרמטר לנישואין, אלא אם כן מדובר בהפרעה נפשית שפה הגרפולוג יגיד את דעתו,חשוב לזכור שזוג מתאים יש רק בחנות נעליים אבל יש התאמה בסיסית שאותה בודקים בהתאמת נישואין וחובה ללכת לגרפולוג שיודע מה לבדוק, אם את בזבזנית והוא קמצן עדיין לא נפסול את השידוך יש פרמטרים גדולים מאד שדרושים בחיי נישואין וגם בעיות גוף ונפש שאותם הגרפולוג בודק בכתב היד.
בנוסף יש כמובן הבדל מאד גדול בין זוג שבא לפני נישואין או אחרי נישואין, אני לעולם לא אגיד לזוג אתם לא מתאימים אלא אפרט להם במה הם שווים ובמה הם שונים ואיפה נקודות התורפה שדורשות טיפול....

לסיכום אני מציעה את עצמי, אפשר לפנות אלי ישירות למייל האישי.
בהצלחה רבה!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
ממליצה לך על שמואל ברנדוין מבני ברק
תעשי חיפוש כאן בפורום
יש עליו הרבה המלצות.

הכל בדקה

משתמש צעיר
תודה לכל הגרפולוגיות על המידע.
אשמח מאד לקבל מידע מכאלה שפנו לאבחונים ולאו דוקא מהגרפלוגים בעצמם
ואולי יש למישהו תשובה לגבי רף המחירים של אבחונים גרפולוגיים?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אם מישהי רק גרפולוגית אני מניח שהיא טובה יותר ממיהשי שהיא גם גרפולוגית וגם קוראת במשהו וגם יועצת זוגית וגם מאבחנת אולטרא מנוסה וגם יועצת תעסוקה...

בכל אופן נעזרתי פעם עם גב' בשם רוטשילד מחיפה/ טבריה (לא זוכר בדיוק) ונהניתי מאוד.
לעומתה פניתי פעם לגרפולוג חסידי שמקשקש הרבה מודעות על עצמו, והיה רע: גם קשה מאוד להשיגו ולקבוע פגישה, גם ניתוח עלוב של הכתב, והכי יפה- הוא התחיל את הפגישה מאוחר ואז עזב באמצע. ומאז ועד היום לא נשלמה הפגישה ולא שילמתי שכרו (350 ש"ח).

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י הכל בדקה;n5026130:
תודה לכל הגרפולוגיות על המידע.
אשמח מאד לקבל מידע מכאלה שפנו לאבחונים ולאו דוקא מהגרפלוגים בעצמם
ואולי יש למישהו תשובה לגבי רף המחירים של אבחונים גרפולוגיים?

אנחנו הלכנו לברנדוין שמואל מהרצל 15 בבני ברק
היינו מאד מרוצים!!!
נראהלי לוקח כ350 שח לאיבחון עם פגישה אחת
שאותה הוא מקליט ונותן ללקוח בסוף השיחה
אם רוצים שהוא יעלה את הכל על הכתב זה תוספת מחיר
אבל ההקלטה מספיקה בהחלט

עופרה כספי

משתמש חדש
אנחנו ביקרנו אצל חוה רוטשילד מחיפה, והאבחנה שלה היתה קולעת ברמה עוצרת נשימה. אגב, הגענו אליה עם הילד וזה הוסיף המון.
[שהרי אם המטרה לבחון את הגרפולוג - עדיף לשלוח כתב יד בדואר, ובמידת האפשר לטמון כמה מוקשים:). אך אם המטרה היא לקבל ייעוץ כולל, הפגישה משלימה את התמונה ושופכת אור על כתב היד.]
חוה רוטשילד מקצועית על, פקחית וחריפה ומאד נבונה. נתנה לנו איבחון בן כמה עמודים, שמיקד אותנו בבעיה וכן בדרך הטיפול. תקופה אחר כך הלכנו עם ילד נוסף, והיא ניתחה על פי הכתב את מערכת היחסית בינינו (האם), ואת המערכת עם אביו. כל זאת בדיוק מעורר השתאות, חידוד והארה החוזקות של הילד, ואיך מתאים לעבוד אתו.
הועיל מאד, ברוך ה'.
אני חושבת שהיא לוקחת ארבע מאות ש"ח לפגישה של שעתיים.

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שקדיה;n5026386:
היינו מאד מרוצים!!!
אבל ההקלטה מספיקה בהחלט

מסכימה איתך,

ועידכון:,
לפני כשבוע חברתי שילמה 550 ש"ח לאבחון תעסוקתי בלבד!

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נתן מושקוביץ מאלעד

yoni770

משתמש רשום
נכתב ע"י שקדיה;n5026386:
היינו מאד מרוצים!!!
אבל ההקלטה מספיקה בהחלט

אהבתי את נושא ההקלטה. מאמצת, תודה רבה.

מאדי זיגלר

משתמש פעיל
הרב אברהם מרדכי אשלג מאשדוד.
פשוט תותח!
הלכתי ליעוץ תעסוקתי, והוא פשוט נתן לי כיוונים מדהימים שלא ידעתי על עצמי
הוא גם הדריך אותי באיזו שיטה מתאים לי ללמוד פרטי או קבוצה וכו
ממליצה מאד מאד!

יש תקוה

משתמש רשום
גם אני ממליצה על שמואל ברנדויין מניסיון אישי. הוא מנתח היטב ועמוק ומעביר את הדברים בצורה ברורה, בהירה ומובנית.
כפי הזכור לי לקח 500 שקל לפגישה של שעה. מביאים לו את הכתב מספר ימים מראש כך שהוא מגיע מוכן לפגישת הייעוץ עצמה. שווה!!

בציניות

משתמש מקצוען
גב' דייטש מביתר עילית, מומלץ מנסיון.
אבחון מקצועי ומקיף ומאוד ברור, אדיבה ואמינה
יודעת מה שמדברת.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
שרה פלדמן- מעולה בתחום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה