יעוץ בבחירת מופע

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י תקוה;650754:
וכל הסיפור ניקרא חרדי בגללו?

למה צריכים סיפורים חרדיים?
אין שום בעיה בספרות שאינה חרדית בתנאי שהיא נקיה ומקדמת את האדם בנקודה ולא מסיגה אותו.
מאשר ספרות "חרדית" מולבשת הזקן והחליפה והרדודה עד תחתית המדרגה.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
כל הכבוד להורים שבודקים לפני שמאשרים.
אך יש הרבה שלא.

ובסרט שמור על ילדתי של פרלשטיין הופיעו שם שחקנים/ות ערבים
ושכנתי בחורה חזרה מסויטת.
לא שהיא חשבה להתחתן עם ערבי אי פעם אך כל ערבי שעובר לידה מבעית אותה עד מוות.
ובסרט זה צפו גם ילדות.

הייתי בהלם כששמעתי מה היה בסרט. לא מתאים כלל לציבור שלנו. ואם בכל אופן היא רוצה לביים דבר כזה אז לכתוב בגדול לנשים נשואות בלבד. ולהצעב שומרת חמורת סבר בכניסה.
לא מתאים לילדות!!!!

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סתם שאלה,
מה עשינו לפני שהיו כל הסרטים הללו?
אולי פשוט ישבנו בסוכה ונהננו עם המשפחה בחג הקדוש הזה???

אני ממש רואה טעם לפגם בכל הקולנוע החרדי הזה,
ואני יודעת שיקפצו עלי מכל הכוונים
אבל זוהי דעתי.

זה לא מתאים לא לבחורות ולא לנשים ולא לילדות ולא לאף אחד!!!
מקומנו הוא בבית עם המשפחה ואפשר להנות גם ככה!

(אגב, ראיתי גם מודעה שהכניסה לגברים בלבד, על זה בכלל אני לא מדברת... ה' ישמור, לאן הגענו????)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י תקוה;650765:
אך יש הרבה שלא.
זבש"מ

כמו שנכתב, לנשים בלבד: מתכון מוצלח למלא את האולם מקיר לקיר בבנות וילדות,
סרט אימה: נראה מי האמיצה שתודה שזה לא בשבילה...
וכולם: חינוכיים וספוגי ערכים בעלי עלילה מרתקת במיוחד שהוסרטו ב... (א"י קטנה עליהם)

אל תהיו מהראשונים וכך במקום שישאלו אתכם איך היה תשאלו אתם ותלכו לאן שמתאים לכם.

מירוני

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י bhj;650769 (אגב:
הסרט שהיה כתוב "לגברים בלבד" הוא אכן לגברים בלבד, סרט על טהרת הקודש, שרק גברים חרדיים (היימישע) מציגים, מה הבעיה בזה?

ולענין הסרטים לנשים, אין אף גוף רבני/ אישיות מוסמכת וכד' שבודקת את הסרטים לפני שמקרינים אותם לציבור הרחב?

ואכן, גם אני חושבת שלא הייתי שולחת את הבת שלי לסרט לפני שהייתי צופה בזה, שמעתי מחברה ששלחה את הבת שלה ל"שמור על ילדתי" והיא חזרה כולה מסוייטת ולא יכלה להרדם בלילה, - זה המטרה?

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אם כבר פתחתן את הנושא...
בפסח צפיתי בסרט "רוחות באחוזה" של פרלשטיין. מבחינת העלילה, ההפקה והביצוע- היה מעולה.
רק המתח...:eek: תכל'ס- ממש לא נהניתי!
בתור אשה עובדת + בית במשרה מלאה ב"ה- לא זה האוורור שאני זקוקה לו.
החג לא הלכתי לשום סרט- כנראה שהסרט ההוא באמת הצליח "ללוות" אותי...
מחכה להופעה הבאה מקבוצת "הכח שבך".

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מירוני;650782:
ואכן, גם אני חושבת שלא הייתי שולחת את הבת שלי לסרט לפני שהייתי צופה בזה, שמעתי מחברה ששלחה את הבת שלה ל"שמור על ילדתי" והיא חזרה כולה מסוייטת ולא יכלה להרדם בלילה, - זה המטרה?

אותי הזהירו - הודעתי...
http://www.prog.co.il/showpost.php?p=649907&postcount=9
(ופנו אלי כמה לשמוע למה...)

במי

משתמש רשום
לידיעת כל הציבור כאן הסרט של דינה פרלשטיין "שמור על ילדתי" הוא חילוני במקור (כמדומני בשם "החטיפה")הוא עבר איזה שהוא גיור...איך חשבתם למשל שהיא הסריטה בסוריה???
אחרי הכל דינה פרלטיין הכי מעודכנת והסרטים שלה (?)מדהימים בביצוע ובמתח .

מירוני

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם הם באמת מרוויחים מכל סרט שהם מוציאים לאור? הרי זה עלויות גבוהות להוציא סרט, ההפקה, הפרסומות הכל הכל עולה המון כסף, ויש כ"כ הרבה סרטים לאחרונה, האם באמת כל אחד מרוויח כל כך טוב ששווה להוציא כל חג סרט חדש?

מעניין.

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באמת? אז מה זה כל הדיבורים שהמפיקות שנה וחצי לא ישנות בלילה וכו' מרב שהן חושבות על רעיונות לסרט? עובדים עלינו?
זה רק הסיפור מועתק או גם ההסרטות מוכנות?

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מידיעה! הן באמת עובדות חודשים עד שנים על סרט כשכמובן העבודה כוללת גם תסריט! יתכן שהן לוקחות כיוון או רעיון מסרטים קיימים (גם לא בטוח.)אבל הם נותנות את זה לתסריטאית והיא כותבת את התסריט במלואו לפי דרישת המפיקות!

ראש_יהודי

משתמש פעיל
נכתב ע"י מיסטר;651036:
לידיעת כולם הסרט פתאום הוא גם סרט מגויר לגמרי!
ממה הוא מגוייר?

האמת שהשנה לא יצא לי ללכת לשום הופעה, אבל גמני כמו רבות יוצאת מסוייטת מהמופעים האלו, שאמנם מופקים ברמה סופר מקצועית לפעמים וכיף לראות, אבל העלילות - כל אחת יותר מפחידה מהשניה, אני הייתי שמחה לראות מופעים הרבה יותר רגועים בלי עלילות מסועפות וכל הצרות במופע אחד.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י ראש_יהודי;651105:
ממה הוא מגוייר?

האמת שהשנה לא יצא לי ללכת לשום הופעה, אבל גמני כמו רבות יוצאת מסוייטת מהמופעים האלו, שאמנם מופקים ברמה סופר מקצועית לפעמים וכיף לראות, אבל העלילות - כל אחת יותר מפחידה מהשניה, אני הייתי שמחה לראות מופעים הרבה יותר רגועים בלי עלילות מסועפות וכל הצרות במופע אחד.

אולי זאת הבעיה העיקרית.
הצרות. לא מספיק יש לנו אצלינו. שזה מה שיביא לשחרור המיוחל?....

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תקוה;651110:
אולי זאת הבעיה העיקרית.
הצרות. לא מספיק יש לנו אצלינו. שזה מה שיביא לשחרור המיוחל?....

דוקא בסרט "פתאום" אין שום טרגדיה.
באופן אישי מאד מאד נהניתי ממנו (וגם מהמסר העוצמתי)

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
שמעתי מהרב שהא הי-ה מאד מוצלח!

נחל

משתמש מקצוען
גם על הספר 'שתי טיפות' של אלי וגולד אפשר לומר שהוא 'מגויר'. זה אותו רעיון של 'בן המלך והעני', ובכל זאת הוא ספר יהודי לגמרי.
אם מעתיקים רעיונות, זו אולי בעיה ספרותית, אבל לא יהודית.
השאלה היא על רוח הסרטים/הספרים. לפעמים מדברים גבוהה גבוהה, אבל מתחת לפני השורות עוברת רוח שונה.

ראש_יהודי

משתמש פעיל
תגידו, זה באמת מה שהציבור מחפש מתח ואקשן וכו'
אני למשל הייתי מאד שמחה לראות סרט על עלילת חיים של אפילו סתם דוגמא שעולה לי שרה שנירר או דמות אחרת
עם ביום של עלילה אפילו שלא הייתה ומסר כמובן, עם הרבה אווירה מפעם והחיים של פעם ושיבוצע ברמה מקצועית וכו'
רק אני?

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בדיוק בגלל זה אני לא הולכת בד"כ לסרטים האלה, כי הם ממש לא משחררים אותי!
אני הולכת בד"כ להפקות של טלי אברהמי שנותנות כח והערכה עצמית לאישה היהודיה...
אולי יש אנשים שמשתחררים ממתח:mad: אני דווקא משתחררת מצחוקים ושירה:):p
הלוואי ויקומו עוד מפיקות כמוה ויהפכו את השבוע הזה לשמחה והנאה ולא למתח, היסטריה ודמעות!!!

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י ראש_יהודי;651461:
תגידו, זה באמת מה שהציבור מחפש מתח ואקשן וכו'
אני למשל הייתי מאד שמחה לראות סרט על עלילת חיים של אפילו סתם דוגמא שעולה לי שרה שנירר או דמות אחרת
עם ביום של עלילה אפילו שלא הייתה ומסר כמובן, עם הרבה אווירה מפעם והחיים של פעם ושיבוצע ברמה מקצועית וכו'
רק אני?
כמו "אנה אלך"?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה