יעוץ בבחירת מופע

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אייטש די;650159:
הרמה הביצועית של שמור על ילדתי ענקית!!!

אהבתי מאוד גם את התסריט וגם את הביצוע של ההסרטות בפועל. עושה רושם מקצועי מאוד.
מישהו יודע מיהם? (המסריט והתסירטאי/ת)

אמת!
בסרטים הראשונים שלה היתה לי בעיה עם העלילה(הביצוע תמיד היה מקצועי אצלה.)אבל בסרטים האחרונים וכמובן גם בסרט הזה גם העלילה מצויינת.
בהצלחה לכל מפיקות הסרטים למיניהן, כולן השקיעו זמן, מאמץ והמון כסף והלואי שכולן תצלחנה.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נעמה בת ה-12 חזרה כעת משאנז אליזה ומוסרת לציבור הרחב(והצר) שהיה מדהים ומעלף!!!!!!

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אני הייתי בשמור על ילדתי בערד.
היה מדהים! ספור מרתק ומאלף, בצוע מקצועי ברמות, שחקניות ברמה גבוהה מאד, אבל, לא הייתי מראה אותו לבנות מתחת לגיל 18. אישית, אני ואחותי הנשואה נהננו עד השמים, ואמרנו שאנחנו חייבות לבוא לראות שוב!

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מצטרפת לממליצות על 'שמור על ילדתי' זה היה פשוט ענק! השחקניות, ההפקה, התסריט - הכל.

שיחקה אותה הפעם.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודעת מה לומר....
הייתי אתמול בשאנז אליזה... 55 ש"ח... ובכניסה אמרו לנו: "אתן נשואות? זה מיועד לנשים נשואות זה קצת פתוח.... נכנסתי (אני נשואה +...) והיו שם הרוב בחורות... הסרט עצבן אותי כי אני אישית קראתי את העלילה שלו לפני חודשים ספורים באחד העיתונים... (נראה לי בבית שלנו....)
היו שם גם גברים בהצגה, שהציגו וזה קצת חריג...
סתם מענין:
1. למה יהודה גרוביס לא רשם את עצמו במודעה? הרי הוא היה שם מפיק/במאי וגם מסריט....
2. למה במודעה לא היה כתוב שזה מיועד לנשים נשואות? מה חשבו שבחורה תשמע שזה מיועד לנשים נשואות ותלך??? (למרות שלבושתי לא ראיתי בסרט משהו מזעזע, שלא ניתן לראות וכו...) דווקא היו ביצועים מדהימים! כמו הדודה שהציגה מדהים!!! כמו אנט הבוגרת כמו חנה המבוגרת....

בקשר למופע של רעכי אליאס-פתאום שמעתי שהיה מדהים, המסר חזק מאד (בסגנון של דמעות של חול) היו שם מספר כשלים בהפקה היא בכל זאת לא מפיקקה ברמה של דינה פרלשטיין....
ועל "שמור על ילדתי" שמעתי שהיה מדהים!

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חבל שלא רושמים במודעות קהל יעד, גילאים וכו. הבת שלי הלכה וגם פגשה כמה חברות(בנות 12)
לשאנז אליזה.

uman_travel

משתמש פעיל
צודקת, חבל מאד שלא רושמים קהל יעד. הלכתי עם ילדותי 12 ו11 ל"שמור על ילדתי", בת ה11 רעדה כל הסרט והעלילה לא מתאימה להן בכלל.
הסרט עצמו היה ברמה ובמיוחד השחקניות הבוגרות שיחקו נהדר. חייבת לומר שהסוף קצת "דביק"

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
שאלה 'הלכתית'?
ממתי בחורה דינה כנשואה מגיל 20 שאז רוב חברותיה נשואות?
ואולי דין אישה נשואה בת 16 דינה כבחורה?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

לכן לא כותבים גיל.
גם לא לנשואות בלבד אז בטוח יבואו בחורות מסוקרנות- מה מתאים רק לנשואות....?:):):):):D:D:D:D

הייתי בסרט שכרון מעמקים בזמנו והשאגות של הבחורות בקטעים מלחיצים....

אולי לדעתי-ישמעו המפיקות ועורכי הסרטים למיניהן
הפרידו את השעות לנשים בלבד ובחורות בלבד והעמידו שומרות
לא נעים לאישה שהשאירה 6 פיצקלך ובאה להשתחרר במופע לגלות שהכל מלא ברוב בחורות והיא נותרה לשבת על הריצפה.
וראיתי נשים הריון יושבות על הריצפה משך שעתיים וחצי של המופע....

שורי קליין

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י RacheliArt;649876:
לצערי את "פתאום" לא מקרינים בעירי, אלעד...
יש לי 2 אופציות-"עיוורת" או "שאנז אליזה".
בת ה-12 נורא רוצה את שאנז אליזה. נקווה שתהנה...
מי מכירה את "עיוורת"?
אני ראיתי את "העיוורת" בפסח , מאד נהנתי מהסיפור, מהביצוע ומעל הכל מהמסר !

שורי קליין

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש הרבה סרטים שבאמת לא מתאימות לילדות, למשל הסרט העיוורת- מי שהיא עדיין לא אימא לא מבינה את הרגש , איך שחוטפים לאימא את הילדה וכו',

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י סתיו;650225:
אני ראיתי את "העיוורת" בפסח , מאד נהנתי מהסיפור, מהביצוע ומעל הכל מהמסר !

נכתב ע"י סתיו;650226:
יש הרבה סרטים שבאמת לא מתאימות לילדות, למשל הסרט העיוורת- מי שהיא עדיין לא אימא לא מבינה את הרגש , איך שחוטפים לאימא את הילדה וכו',

• אכן רוב הסרטים שמיועדים לנשים לא מתאימים גם לילדות.
  • באשר לסרט "עוורת", אני אישית חזרתי ממנו מסויטת, ההתחלה מצוינת- מתח בגבול הסבירות אח"כ יש מריחה של זה, עד שפתאום בסוף אחרי שהיא כל הזמן מתעקשת על הילדה , היא מוותרת עליה אחרי 2 מילים של הרבנית - שזה פשוט לא מציאותי שיקרה :rolleyes:...
  • זה אכן מרגש כל הקטע של החטיפה, אבל... רק עד שאת מגלה שהיא לא שלה, בקיצור, לא מתאים לאנשים ישרים ושוחרי צדק - - -
  • רק לראות את העוורת הולכת ככה ברחוב באמצע הלילה :eek:......ואת כל החלומות וההזיות שהיו לה :confused:.....
  • למה בספרי קריאה יש ספרי מתח ויש ספרים שמדברים יותר לרגש ובסרטים - כולם מתח מלווים בצרחות אימה ???
  • הבעיה שלי היא שהמודעה מעוצבת כ"כ טוב ואני פשוט מתגרה לראות מה שווה את המודעה הזאת, אבל אם היו כותבים במודעה:"לא לבעלי נפש רגישה" או משהו בסגנון שהיה נותן לי להבין באמת מה הולך להיות - לא הייתי הולכת...
  • מאז - אני לא הולכת לסרטים...
זה מה שאני מרגישה, אשמח לשמוע את דעת הצופות בסרט.

:mad: ואחרי כל זה - יש לכם משהו טוב להציע???

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
הבעיה שלי היא שהמודעה מעוצבת כ"כ טוב ואני פשוט מתגרה לראות מה שווה את המודעה הזאת, אבל אם היו כותבים במודעה:"לא לבעלי נפש רגישה" או משהו בסגנון שהיה נותן לי להבין באמת מה הולך להיות - לא הייתי הולכת...

זאת אומרת שצריך להיות כתוב כמו בספרי מ. ארבל....
או למיטיבי לכת...:) (רגש)

22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הי אל תגלו את העלילות...
נראה לי שבדיוק בשביל זה נפתח האשכול הזה כדי שנדע מה לבעלי נפש רגישה ומה למזוכיסטים....:D

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מעניין שאף אחת לא היתה אצל ברזל (תלת מימד)
דוקא עניין אותי

רק שגיסתי משכה אותי לאליאס ומאד מאד נהנתי
לדעתי, זה דוקא כן מתאים לבחורות

על שאנז אליזה שמעתי ביקורות בגלל שכיכב שם גבר (הבנתי שזה היה דודו פישר)

פרלשטיין שיחקה אותה בגדול
(גם מבחינת אורך הסרט)
אבל זה מ-פ-ח-י-ד
והשם של הסרט ממש לא עשה חשק
וחבל

לגבי בחורות ובנות
לא רואה פחיתות כבוד לבוא למופעי צהרים ולגלות ים של בנות
אז מה
באתי להנות ואם הן נהנות, תפאדל
אין שום סיבה שבת תיתן לאישה בהריון לשבת במקומה
זה כמו נסיעה באוטובוס בינעירוני
אם היא מפנה את מקומה, כמובן כל הכבוד
אבל תמיד יש מקום בסוף
זה שהיא בוחרת לשבת על הרצפה קרוב, שיערב לה
לא כל ההריוניות מרגישות גרוע
והריון זאת לא מחלה

דעתי האישית בלבד :)

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי שהתלת מימד היה רק בחלק של 10 דקות וכניסה עלתה 80 ש"ח.
לי, זה יקר מאד.

הייתי אצל אליאס - לדעתי, היה מיוחד במינו!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י שקדיה;650374:
אין שום סיבה שבת תיתן לאישה בהריון לשבת במקומה
זה כמו נסיעה באוטובוס בינעירוני
אם היא מפנה את מקומה, כמובן כל הכבוד
אבל תמיד יש מקום בסוף

מקום בסוף? היכן באולמות צפיה כשהכסאות מהגובה ומטה.בסוף תפוב כבר מהרגע הראשון.

נחל

משתמש מקצוען
נכתב ע"י תקוה;650002:
אין קשר חוץ מדמות די מרכזית שם שלובשת כיפה וציצית....

מעניין.
אדם שעומד בכזה נסיון קשה, בלי שום עזרה או השפעה מהסביבה, רק מתוך יראת שמים, אינו נקרא חרדי?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י נחל;650746:
מעניין.
אדם שעומד בכזה נסיון קשה, בלי שום עזרה או השפעה מהסביבה, רק מתוך יראת שמים, אינו נקרא חרדי?

וכל הסיפור ניקרא חרדי בגללו?
כמה תיאורים על חיי הקונסרבטיביים יש שם? כמה מושגים זה מכניס לידלה בת 12 שקוראת כבר ספרי מבוגרים כי היא'גדולה'? מי צריך את כל זה בסיפרות החרדית?

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נחל;650746:
מעניין.

לא, הוא נקרא ירא שמים.

(את ההבדלים תחפשי לבד)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י תקוה;650754:
וכל הסיפור ניקרא חרדי בגללו?
כמה תיאורים על חיי הקונסרבטיביים יש שם? כמה מושגים זה מכניס לידלה בת 12 שקוראת כבר ספרי מבוגרים כי היא'גדולה'? מי צריך את כל זה בסיפרות החרדית?

אם כבר נפתח דיון בענין הספר,

הורי לא נתנו לנו לקרוא ספרים בטרם קראו אותם ולא משנה מה היה תוארם: חרדי, דתי, חילוני, גויי.
(לא שמעולם לא התגנבנו, אבל זה היה ממש נדיר ולפחות ידענו שהספר גרוע...;))

האחריות היא של ההורים להתאים את הספרות לילדיהם: גיל, מין, רמה, בגרות.

בעיני ספר מתח מסוג - "בלתי הפיך" גרוע ביותר לקריאה למבוגרים וילדים כאחד, בעוד שהספר "מידע גורלי" מעורר את הנקודה הבעיתית ביותר של ההתבוללות בימינו ועוד, ובעיני מעולה אך ממש לא לילדה בת 12.
(הספר הבא שלה של התסמונת דאון גרוע בעיני...)

גם לסרטים (כבר כינה מי שכינה את חוה"מ כ"שבוע הקולנוע החרדי"...)
כדאי ללכת תמיד בהקרנה הבאה שלהם גם יותר זול, יותר ביקורות ואותה האיכות בדיוק :)

ושוב, לא הייתי שולחת את בנותי להקרנה בטרם צפיתי בה אני או משהו אחר שאני סומכת על שיקול דעתו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה