יעוץ בבחירת מופע

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האם מישהי כבר הספיקה להיות באחד המופעים החדשים?אם כן לאיזה כדאי ללכת? אני מתלבטת בין הסרטים שמור על ילדתי (פרלשטיין), פתאום (אליאס) ושאנז אליזה(אני לא זוכרת של מי...).
לפחות לגבי 2 הראשונים אני יודעת שהשקיעו בהפקה הרבה מאד כסף עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה. מכיוון שאני אלך רק לאחד מהם ובשניהם אני לא יודעת מה תקציר העלילה קשה לי להחליט ומעניינת אותי חוות דעת של מי שכבר ראתה.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י אך;649839:
האם מישהי כבר הספיקה להיות באחד המופעים החדשים?אם כן לאיזה כדאי ללכת? אני מתלבטת בין הסרטים שמור על ילדתי (פרלשטיין), פתאום (אליאס) ושאנז אליזה(אני לא זוכרת של מי...).
לפחות לגבי 2 הראשונים אני יודעת שהשקיעו בהפקה הרבה מאד כסף עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה. מכיוון שאני אלך רק לאחד מהם ובשניהם אני לא יודעת מה תקציר העלילה קשה לי להחליט ומעניינת אותי חוות דעת של מי שכבר ראתה.

גם אני מתלבטת לאיזה ללכת , אם בכלל,

אבל מענין אותי למה פסלת את 2 מופעי התלת מימד?

אייטש די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אך;649839:

חזרתי עכשיו מ"פתאום" והיה מ--קסים!
מה שיפה בסרטים של רעכי אליאס זה שהיא שומרת על רמה גבוהה ומעודכנת בצמוד למסר חזק ועוצמתי. לא ידעת אם שווה לגלות לכן מה המסר הפעם אבל העלילה בנויה מדהים וההפקה גם טובה מאוד. מי שאוהבת תוכן ומקצועיות שהרמה תהיה גבוהה מכל הבחינות (ולא מי שכל ההנאה שלה זה לראות בתים יפים שהיא לא ראתה אף פעם ברחובות מאה שערים או בני ברק) זה בשבילה.

באחרים עדיין לא הייתי כך שזו לא חוות דעת של אחד מול אחד

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דודה שלי - סופרת מפורסמת סיפרה לי כבר לפני כמה חודשים שהיא עברה על חלקים מהטקסט של ההפקה הבאה של רעכי ואמור להיות מדהים. עלילה טובה כתובה ברמה.
יותר מזה היא לא הסכימה לחשוף...

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חיוך;649841:
גם אני מתלבטת לאיזה ללכת , אם בכלל,

אבל מענין אותי למה פסלת את 2 מופעי התלת מימד?

פשוט מאד נראה לי שאחרי שעתיים של תלת מימד אני אצא מסוחררת מאד, ויצא שכרי בהפסדי:) כ"כ רעכי אליאס ודינה פרלשטיין כבר "קנו" את שמם בהפקות וברור שהסרטים שלהם ברמה גבוהה, השאלה מבחינת העלילה של מי יותר מעניין.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לצערי את "פתאום" לא מקרינים בעירי, אלעד...
יש לי 2 אופציות-"עיוורת" או "שאנז אליזה".
בת ה-12 נורא רוצה את שאנז אליזה. נקווה שתהנה...
מי מכירה את "עיוורת"?

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפי הפרסומים כן מקרינים את פתאום באלעד ביום שני ב-5:00 וב-9:00 באולם הספורט ברח' אבטליון ושמור על ילדתי ביום ראשון באותם שעות ובאותו מקום.(ד"א במחירים הרבה יותר זולים מב"ב- 35 ש"ח ו-40 ש"ח), כך שבכ"ז האופציות שלך מתרחבות...

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי מאחת שהיתה בסרט של דינה שהוא ממש לא מתאים לילדות!

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את שאנז אליזה כתבה א. פרידמן, מי שכתבה את מידע גורלי, (סתם לסקרנות היא כתבה עוד 2 ספרים באמת פחות יפים מענין למה הם פרסמו שהיא כתבה רק את זה....) מענין איך זה... באשדוד אין את זה, למה???

22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י sara100;649914:
את שאנז אליזה כתבה א. פרידמן, מי שכתבה את מידע גורלי, (סתם לסקרנות היא כתבה עוד 2 ספרים באמת פחות יפים מענין למה הם פרסמו שהיא כתבה רק את זה....) מענין איך זה... באשדוד אין את זה, למה???

כי מידע גורלי זה "הספר"
קשה קצת להגיד חו"ד על מופע כי כל אחד נהנה מדברים אחרים, יכול להיות שמשהו יתלהב ממופע מסוים עד הגג והשני לא יבין מה הוא רוצה ממנו...
אני ראיתי את עוורת כבר שנה שעברה ואני יכולה להגיד שאני אישית מאוד אהבתי.

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י RacheliArt;649876:
לצערי את "פתאום" לא מקרינים בעירי, אלעד...
יש לי 2 אופציות-"עיוורת" או "שאנז אליזה".
בת ה-12 נורא רוצה את שאנז אליזה. נקווה שתהנה...
מי מכירה את "עיוורת"?

ראיתי את עוורת לפני כמה חודשים ואהבתי מאד! את רואה מקומות אמיתייים בצרפת, את השחקניות ליד מגדל הפיזה, וסתם כך העלילה מאד מענינת! והסוף בכלל מפתיע... אבל כמו בכל מופע, תמיד יש את האלו שיפסלו...

חולדי

משתמש חדש
כל אחד חושב מה הכי משתלם לו

נכתב ע"י sara100;649914:

:)ענית בעצמך לעצמך את התשובה!!!:)

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שאלה שתמיד שאלתי את עצמי מה הקשר בין חרדי לספר מידע גורלי?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
אין קשר חוץ מדמות די מרכזית שם שלובשת כיפה וציצית....

mishehoo

משתמש צעיר
לפרידמן יש גם ספר על בחור עם תסמונת דאון, בעניי הוא גם ספר מוצלח אבל לא ממש מתאים למגזר שלנו ולכן הספרים האחרים שלה פחות מפורסמים.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שמעתי שהסרט של דינה פרלשטיין היה מ-ד-ה-י-ם! אמרו לי שווה כל שקל!
מישהי יודעת אם יש היום בי-ם, ואיפה? וגם כמה זה עולה בי-ם?

mishehoo

משתמש צעיר
נכתב ע"י studio dv.d;650132:
שמעתי שהסרט של דינה פרלשטיין היה מ-ד-ה-י-ם! אמרו לי שווה כל שקל!
מישהי יודעת אם יש היום בי-ם, ואיפה? וגם כמה זה עולה בי-ם?

גם אני שמעתי עליו ממשהי די בקורתית שהוא היה מעולה! דרמתי עלילתי ומותח והשחקניות היו מצויינות.

אייטש די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרמה הביצועית של שמור על ילדתי ענקית!!!

אהבתי מאוד גם את התסריט וגם את הביצוע של ההסרטות בפועל. עושה רושם מקצועי מאוד.
מישהו יודע מיהם? (המסריט והתסירטאי/ת)

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בהפקה של שאנז אליזה 29 השקיעו ה-מ-ו-ן!!!!!!! הסרט צולם בצרפת.....
אין הקרנה של הסרט באשדוד, שמעתי שאולי בחנוכה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה