יעוץ: איך מציירים במחשב

אילנה248

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום לכולם!
יש לי ניסיון רב בציור, אבל דווקא בציור ידני. אני משתמשת בתוכנות פוטושופ, אילוסטרייטר וכו', אבל בעיקר לעיבוד תמונות קיימות. וכאן, בפורום, הרבה מאיירים\רות מציירים\ות במחשב ומקבלים תוצאות טובות, אפילו מרשימות. אני רוצה גם לנסות לצייר ולצבוע במחשב, אבל.. איך עושים את זה? האם מציירים\צובעים בפוטושופ\אילוסטרייטר או בתוכנות אחרות, ואם כן -- באיזה תוכנות? האם עלי לקנות ציוד מיוחד בשביל ציור\צביעה במחשב?
אשמח לקבל כל מידע בנוסה.
בתודה מראש

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
משתמשים בעט גרפי, הכי טוב האינטוס4 של חברת וואקום. יש אפשרות של ציור ביד וסריקה למחשב ואז צביעה ממוחשבת ויש אפשרות של ציור וצבע במחשב.
אפשר לצייר מצוין בתוכנות שהזכרת, הטרנד האופנתי כאן בפורום נהיה המנגה, אבל בפירוש יש תוצאות מצוינות לפ"ש

אילנה248

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש אפשרות של ציור וצבע במחשב
אז איך צובעים במחשב? ע"י מילוי של אוביקט וויקטורי בכלי מעבר? ובכלל, כשמציירים במחשב יוצרים אובייקטים ווקטוריים ע"י שילוב צורות? אם כן, זה עבודה קשה מאוד שדורשת זמן רב...
תודה רבה על העצה על עט גרפי.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עם העט הגרפי את מציירת ממש כאילו את מציירת על נייר. לא בחיבור של אובייקטים וכו', אלא ביצירת קווים משלך.

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אילנה248;611397:
אז איך צובעים במחשב? ע"י מילוי של אוביקט וויקטורי בכלי מעבר? ובכלל, כשמציירים במחשב יוצרים אובייקטים ווקטוריים ע"י שילוב צורות? אם כן, זה עבודה קשה מאוד שדורשת זמן רב...
תודה רבה על העצה על עט גרפי.

מה שאת מתארת זה ציור ווקטורי, יותר ממוחשב. אם את רוצה לצייר עם תחושה יותר ידנית- עם העט את מציירת בתוכנת הפוטושופ ואז בשכבה נפרדת צובעת. יש אשכול נעוץ בראש האשכולות בפורום הזה שנקרא "שרשור מדריכים" שם יש הדרכה מפורטת של צביעה דיגיטלית בכל שלביה. בהצלחה!

Tamar Zeitlin

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני משתמשת בעיקר במברשות יש אין ספור חינמיות ברשת,
וגם בכלי ההכהיה וההבהרה
וצריך כמובן את העט דיגיטלי..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה