התייעצות ילד ששבר את היד במעון

והאמת

משתמש חדש
הבן שלי החליק ושבר את היד השבוע במעון האם אני יכול לתבוע את הביטוח של המעון?
והאם זה יפגע במטפלות?

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

חצרון

משתמש מקצוען
זה פוגע בהנהלת המעון כי זה מעלה להם את הפוליסה, כמובן שזכותכם המלאה לתבוע, אתם שילמתם על הביטוח הזה, אבל מאוד יכול להיות שהנהלת המעון ינסו להפריע לכם בזה.

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
זה לא פוגע לא במנהלת ולא במטפלת
זה לא עסק של הנפגע אם הפרמייה תעלה יותר שנה הבא
המנהלת צריכה לדווח להנהלה/לפיקוח הם מגישים את התביעה לחברת הביטוח

ביטוח לילדי מעון הוא אחר מביטוח תלמידים
הביטוח חל על הדרך הלוך - במעון - חזרה מהמעון הבייתה, אין ביטוח 24/7

יש הבדל באופן הגשת התביעה אם המעון שייך לעירייה/מועצה מקומית או שזה מעון פרטי שמבוטח ישירות ע"י המנהלת
אבל זה לא דבר חשוב במיוחד להורים.

יודי יהודה

משתמש צעיר
לא פוגע במטפלות ולא במעון יש ביטוח תלמידים שאת משלמת עליו מידי חודש כלול בשכר לימוד בדרך כלל על שבר תקבלי קרטיב לבית זה המון תנאים ושנשארים בבית מתקופה מסויימת בכל אופן תשאלי את מנהל המעון אולי הם עשו פוליסה יותר מכובדת מביטוח תלמידים קלאסי

והאמת

משתמש חדש
תודה על התגובות
היום בצהריים דיברתי "החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי סוכנות לביטוח" [ באתר כל זכות מופיע שהם מסייעים בהגשת התביעה ובירור ראשוני ושם נאמר לי שרק אם יש לילד נזק ארוך טווח אז אני יכול להגיש תביעה

האם יש לי אופציה אחרת לדרוש פיצויים?

יודי יהודה

משתמש צעיר
רק אם המעון ביצע פוליסה יותר מכובדת מהרגיל כדאי לשאול את המנהלת ולראות מה הפוליסה שלהם החברה למשק וכלכלה לדעתי קשורים לבתי ספר גנים פחות למעונות אבל תבררי ובעיקרון זה שהייה מעל 14 יום אתה מתחיל לקבל כמה שקלים

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
הילד מכוסה 24 שעות ביממה בביטוח תלמידים
אבל עד כמה שידוע לי הביטוח מכסה רק נזקים בלתי הפיכים
או נזקים משמעותיים אחרים.

Ins

משתמש פעיל
יש 2 סוגי ביטוח למעון:
1. ביטוח לילדים כמו ביטוח תלמידים- ממנו קשה לקבל פיצוי אם אין נזק מתמשך והוא מנוהל ע"י העיריה בדרך כלל
2. ביטוח עסק פרטי- בו ניתן לתבוע גם על עוגמת נפש/ אבדן הכנסה של הורים וכו'
אך ניתן לתבוע רק אם הייתה רשלנות של המעון
אם הילד רץ והחליק, והרצפה לא הייתה רטובה ולא היה אף מפגע שעמד בדרכו- לא תוכלי לתבוע
כמו כן, במידה ותובעים והתביעה מתקבלת היא נעשית מול עורכי הדין של חברת הביטוח שמגיעים לפשרה / למשפט
אם חברת הביטוח משלמת היא תייקר את הפרמיה למעון לשנה הבאה (במידה והנזק עולה על ההשתתפות העצמית...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה