שיתוף בתהליך ילדת חופש !

רעות לוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
ב"ה שנגמר החופש. היה (פחות) טוב וטוב שהיה, מה שנקרא. טוב נו, אני אמא לכמה מתנות קטנות, אז אין מה לצפות ממני ליותר מדי.
הודיה הדס, זה לדעתי הקטנה הציור הכי טוב שהעלת עד כה. נראה מקצועי וצבוע בטוב טעם.

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ב"ה שנגמר החופש. היה (פחות) טוב וטוב שהיה, מה שנקרא. טוב נו, אני אמא לכמה מתנות קטנות, אז אין מה לצפות ממני ליותר מדי.
הודיה הדס, זה לדעתי הקטנה הציור הכי טוב שהעלת עד כה. נראה מקצועי וצבוע בטוב טעם.
וואי תודה זה ממש משמח שאהבת זה היה כל כך ספונטני בלי הרבה מחשבה מה שיצא
וכן - מזל שהחופש נגמר כבר התחלתי לסבול ( למרות שאני יודעת שעוד כמה ימים אני אגיד שבא לי חופש ואז יגיעו החגים )

אני 2023

משתמש מקצוען
ממש אהבתי:)
סגנון מיוחד, קליל, זורם.
הייתי קוראת לה פרופלה, לא יודעת למה.
אולי בגלל התנועה שבציור, הפורקן ושכרון החושים שלה שמזכירים במעט פרופלה של הליקופטר...
ובשם יותר ריאליסטי - שוגי (אבישג)

אפארט

מאיירת דיגיטלית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
איזה מדהימה היא!
אהבתי ממש את החצאית
היא נראית ריאלית מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה