חיסון ילדה בת 7 צריכה לקבל הורמון גדילה כל יום כיצד משכנעים אותה???

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עבור בת משפחה ילדה בת 7 צריכה לקבל הורמון גדילה כל יום כיצד משכנעים אותה???
ההורמון בהזרקה תת עורית אפשר בכמה מקומות בגוף ניתנת בעקבות בעיות גובה והתפתחות כללית.
הילדה התחילה אבל כל יום מחדש צריכה שכנוע וכו' טקס שלם עד שבסוף היא מקבלת את הזריקה ולפעמים גם לו.
עצתכם וניסיונכם כיצד אפשר לעשות שזה יהיה בקלות ללא התנגדות וכו'?

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
גם אני חשבתי כך, הבנתי שזה דקירה קטנה משהו שמזכיר בדיקת סוכר, שימו אילחוש לפני השינה והזריקו בשינה

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
מכירה אחת שקיבלה בתור ילדה
אחרי שנרדמה כל ערב.
בגיל הזה מסתמא היא תגלה את זה
לאחותי נתנו עד גיל 7 בערך בלילה בלי שהיא ידעה ואז היא אמרה שהיא מרגישה שמשהו כל לילה וחותך אותה ואז ההורים שלי ספרו לה והסבירו לה שזה לטובתה [היא כבר היתה מודעת לזה שהיא יותר נמוכה שמשאר החברות] וב"ה יש פתרון קל לבעיה הזאת
המזרק שלה נראה כמו עט ולכן זה פחות הפחיד אותה אמא שלי הזריקה לעצמה והסבירה לה שזה לא כואב [באמת זה לא אמור לכאוב] היא כל פעם בוחרת איפה להזריק
באמת בהתחלה היא קצת עשתה פוזות כיום [היא בת 9] והיא מגיעה בעצמה לאמא שלי שתזריק לה
בהצלחה!

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עבור בת משפחה ילדה בת 7 צריכה לקבל הורמון גדילה כל יום כיצד משכנעים אותה???
ההורמון בהזרקה תת עורית אפשר בכמה מקומות בגוף ניתנת בעקבות בעיות גובה והתפתחות כללית.
הילדה התחילה אבל כל יום מחדש צריכה שכנוע וכו' טקס שלם עד שבסוף היא מקבלת את הזריקה ולפעמים גם לו.
עצתכם וניסיונכם כיצד אפשר לעשות שזה יהיה בקלות ללא התנגדות וכו'?
משכנעים אותה ומבטיחים לה דברים בתמורה לשיתוף פעולה?
לפעמים מרוב שמנסים לפתות את הילד בפרסים או ממתקים הוא מסרב יותר כדי לקבל את המקסימום וכך הסרוב מתקבע

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לי יש ניסיון עם מוצר טבעי ARG+ משחרר את ההורמון גדילה
יש המון המון סיפורי הצלחה
0504123036

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה