עזרה ראשונה! ילדה בת 6 שמתלוננת על כאב ראש ולא רוצה לאכול

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
היא לא אכלנית מראש
ונמצאת במעקב גדילה מאז שנולדה בערך
בשבועיים האחרונים מתלוננת על כאב ראש רק במקום מסוים שהוא השביל בראש וכשמזיזים את השיער יותר כואב לה
גם במגע רגיל באזור.. אמרה שקיבלה מכה מחברה
גם ירדה קצת באכילה, היום היא ממש מסרבת לאכול ולשתות...
מה הקשר לאוכל ולשתיה?

נערך לאחרונה ב:

ששונית

משתמש מקצוען
כאב כזה בראש עובר כשמחליפים שמפו
חוסר תיאבון יכול להיות מרוב חום או מוירוס וכד'
לא חייב ששני הדברים קשורים ביניהם

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
לא ראיתי שעניתם
תודה רבה לכולם
היא חזרה לאכול ולשתות פתאום
על הכאב היא פחות מתלוננת אך רק מדי פעם כבר

YELLOW

משתמש פעיל
ב"ה!

אגב, הבן שלי היה סובל המון מכאבי ראש, לא ראיתי שום תגובה נוספת,
ואז הייתי איתו אצל רופאת עיניים מומחית ומצאה שיש לו פזילה וטענה שכאבי הראש לא קשורים, מה אגיד לכם, יותר מחצי שנה שהולך עם משקפיים וב"ה מליון פע' הוא לא מתלונן פע' אחת על כאבי ראש, עכשיו הרופאה אומרת שוואו, יש מצב שכן היה קשור

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
ו
ב"ה!

אגב, הבן שלי היה סובל המון מכאבי ראש, לא ראיתי שום תגובה נוספת,
ואז הייתי איתו אצל רופאת עיניים מומחית ומצאה שיש לו פזילה וטענה שכאבי הראש לא קשורים, מה אגיד לכם, יותר מחצי שנה שהולך עם משקפיים וב"ה מליון פע' הוא לא מתלונן פע' אחת על כאבי ראש, עכשיו הרופאה אומרת שוואו, יש מצב שכן היה קשור
ואו זה כ"כ נכון!
היא באמת עם משקפיים
ושנה לא בדקנו אותה בגלל שהרופאת עיניים שלה עזבה.!
נקודה מאוד חשובה ואקבע תור חדש בהקדם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה