יורדת לליפתא

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ירדתי לשם בחודשי הקיץ החמים, ועכשיו חזרתי שוב, לכתוב על המקום המקסים הזה.
יותר מזה שכפר הקטן הוא מקום מדהים לטייל אם לבד או עם המשפחה, הוא גם לוקיישן מיוחד לצילומים בסגנון אחר
הכפר לא ישאר כאן לנצח, ולאט לאט הבתים מגודרים והכניסה נאסרת, אז כדאי לנצל את הזמן שעוד ניצן לגשת לכפר, לטייל, לצלם ולזכור.

מזמינה אתכם לרדת איתי לליפתא >

ליפתא 2017 - שושי סירקיס-4754.jpg

מירי שילוני

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שושי,
העלת לי זיכרונות ילדות,גרתי בתור ילדה ממש קרוב,וזה היה בהחלט חוויה
תמונות ותפיסות מדהימות,ותאורות יפיפיות!!
תאמת שכבר כמה פעמים הבטחתי לעצמי לרדת בתור צלמת אבל זה עדין לא קרה..

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שושי,
העלת לי זיכרונות ילדות,גרתי בתור ילדה ממש קרוב,וזה היה בהחלט חוויה
תמונות ותפיסות מדהימות,ותאורות יפיפיות!!
תאמת שכבר כמה פעמים הבטחתי לעצמי לרדת בתור צלמת אבל זה עדין לא קרה..

תודה מירי!
ואכן המקום ממש מעורר זכרונות, ממליצה לך לרדת לשם עכשיו כשהשקדיות פורחות בטוחה שתוכלי להוציא תמונות מדהימות!

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שאלו אותי בפרטי, אז אני כותבת גם כאן
הליפתא נחשב לכפר נטוש ולכן אוסף אליו תמהונים, מומלץ ללכת לשם בליווי גברי, בפרט אם מגיעים לשם בזמנים שקטים כשיש שם פחות אנשים.

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יפה ומרתק.
מעניין שהייתי שם לפני שנתיים בקיץ ,רוב הבתים היו מגודרים אי אפשר היה להכנס או לטפס אליהם בכלל.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כל יום אני יוצאת את העיר וממרומי האוטובוס אני מדמינת את הרגע שארד לצלם את המקום המדהים הזה.
איזה זכרונות ילדות...
ירדת לשם ברכב?
א''כ מאיפה, ממתחת לגשר בגין?

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יפה ומרתק.
מעניין שהייתי שם לפני שנתיים בקיץ ,רוב הבתים היו מגודרים אי אפשר היה להכנס או לטפס אליהם בכלל.
באמת מעניין כי אני הייתי שם בקיץ האחרון ויחסית היו הרבה בתים פתוחים, אם כי יש בהחלט בתים מגודרים.

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל יום אני יוצאת את העיר וממרומי האוטובוס אני מדמינת את הרגע שארד לצלם את המקום המדהים הזה.
איזה זכרונות ילדות...
ירדת לשם ברכב?
א''כ מאיפה, ממתחת לגשר בגין?
קדימה, הגיע הזמן לרדת ולצלם :)
אני הגעתי ברכב, אכן הכניסה היא דרך בגין מכיוון רמות (הר חוצבים) יש חניה, ואז פשוט יורדים ברגל עד לליפתא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה