יועץ עסקי- למשהי יש נסיון?

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
בס"ד
כעיקרון צריך לדעת שצריך מישהו עם התאמה למגזר. משום שאני קיבלתי ייעוץ עסקי מסויים . שהנחת העבודה שלה הייתה . שהעולם היום נמצא בפייסבוק ולכן החשיפה צריכה להיות דרך זה. כמובן שסירבתי. משום שזה לא לרוחי עניין הפייסבוק

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בס"ד
כעיקרון צריך לדעת שצריך מישהו עם התאמה למגזר. משום שאני קיבלתי ייעוץ עסקי מסויים . שהנחת העבודה שלה הייתה . שהעולם היום נמצא בפייסבוק ולכן החשיפה צריכה להיות דרך זה. כמובן שסירבתי. משום שזה לא לרוחי עניין הפייסבוק
נכון מאד!
מה גם שתפיסת העולם שונה , אצלנו סולם העדיפויות מורה על אמא כמשרה בעדיפות ראשונה וקריירה במקום שני לפחות, ממילא- ישנם דברים שלא מתאימים לנו בתקופות מסוימות בהן אנחנו צריכות פניות גדולה יותר לבית, והוא דורש את שלו בלי לאפשר לנו להשקיע את מלוא המרץ והיכולות בפיתוח וקידום העסק, אני מדברת דווקא בלש' נקבה כי אצל הגברים זה שונה לחלוטין, הם יכולים להשקיע יותר גם בשנים בהם הבית דורש את כל האנרגיות.
פעם דיברתי עם קולגה למקצוע והיה נשמע היא לקראת קריסה- היא השקיעה המון בפתיחת משרד עצמאי, הכניסה עובדת, הלכה לייעוץ ושיווק (של אנשים שאינם ממגזרנו) ובאמת השקעתה נשאה פרי והעבודה היתה בכמות גדולה, רק מה שהיא לא לקחה בחשבון זה שהיא לא יכולה להשקיע בו זמנית גם בעסק וגם בבית בו היו בזמנו 2 ילדים קטנים מלאי מרץ, הבעיה היתה שכאשר ניסיתי לאמר בעדינות שצריך לדעת שיש שנים בהן אנחנו עובדות ומפתחות על אש נמוכה היא הזדעזעה- 'מה, אני ככה אזניח את כל מה שבניתי? לא אדאג כל הזמן לקידום העסק? אסרב לקבלת עבודות, זה יגרום ללקוחות לא לפנות אלי' וכו' וכו'
בייעוץ העסקי אליו הלכה החדירו לה כ"כ את החשיבות שקידום מתמיד ודאגה להגדלת העסק כל הזמן שהיא לא יכלה לחשוב אחרת.
סתם התלבשתי כאן על האשכול של דירה מושלמת, וודאי שלא באתי להוריד מחשיבות הייעוץ רק לחדד עוד נק' על זהותו ואורח חייו של המייעץ.
וכמובן שכל אחת בכל שלב צריכה לעשות עם עצמה חשבון פנימי ולבדוק מה מתאים לה כרגע ובאיזה היקף של השקעה היא מסוגלת לעמוד תוך כדי ההשקעה העצומה בבית, שהיא ללא ספק השקעה חשובה וארוכת טווח יותר מכל עסק אחר.

שבת שלום!!

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקות כולכן.
התכוונתי ליועץ חרדי ולא חלילה למשהו לא משלנו.
יש המלצות על שמות מנסיון?
והאם לפי דעתכן צריך משהו/י שמבין בעסק של אדריכלות. כדי להפנות ולתת הוראות שקשורות לתחום.
תודה

מינדי ל

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
יש אחת שקוראים לה דסי שוורץ
גרה בבני ברק
היא הבת של משוש אם זה עוזר לך
אני לא מכירה אותה
שמעתי אליה דברים טובים

Aclim Smart

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי מישהי תותחית.
עד לפני כמה שנים היא עבדה באדריכלות ומבינה היטב בשני התחומים.
נאווה שמואל- 052-6676132
בהצלחה!

א.מ עיצוב

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי רוצה לדעת מה התפקיד של יועצת עסקית,
האם היא עוזרת ובמה ?
האם כדאי ?

RIVKY89

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יכולה להמליץ בחום מנסיון אישי על פראדי אנגלרד,052-7129578 התותחית!
גם חרדית, עם השקפת עולם "שלנו" גם מתחום האדריכלות והעיצוב עם המון המון נסיון גם באדריכלות וגם בשיווק ובבנית עסק.
פרטים נוספים באישי.

RIVKY89

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי רוצה לדעת מה התפקיד של יועצת עסקית,
האם היא עוזרת ובמה ?
האם כדאי ?

יועצת עסקית עוזרת לך לכוון את העסק שלך שאת בונה, לראות איפה החוזקות שלו ולהעצים אותם ואיפה החולשות שלו ולטפל בהם, ולהפוך אותו לרווחי יותר. לבנות אותו נכון ובצורה מדוייקת בשבילך ובשביל היחודיות שלך . מומלץ!

פראדי אנגלרד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בס"ד

העולם היום לא כולו בפייסבוק יש גם אינסטגרם ועוד...
בד"כ בפייסבוק נמצאים בגילאי 30+ לרב אימהות ועצמאים
(הנתונים לא שלי אלא של מומחים)
וזה באמת לא פלטפורמת שיווק יחידה
העולם החרדי נמצא בפרוג

וחוץ מזה יש דרכים רבות לחשיפה
לא רק שיווק ופרסום
אני מעולם לא פרסמתי את עצמי כאדריכלית
וב"ה אף פעם לא חיפשתי עבודה
כן כשרציתי לדייק את עצמי לנישה ספציפית פניתי לקבלת עזרה

כמו כל דבר שאני מתחילה אני חוקרת אותו לעומק ועד הסוף זה תחום מרתק
בשנתיים האחרונות ממש התמחיתי בתחום הליווי העיסקי
והיום אני כבר מנטורית
עברתי הכשרות אצל הטובים בארץ
כמובן שלא זנחתי את העיצוב כי מזה אני חיה ונושמת
רק דייקתי אותו וזה מדהים
כשאת מדוייקת ועושה רק את מה שאת אוהבת
(כן זנחתי את תחום ההתרים שמעולם לא אהבתי)

פראדי אנגלרד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יכולה להמליץ בחום מנסיון אישי על פראדי אנגלרד,052-7129578 התותחית!
גם חרדית, עם השקפת עולם "שלנו" גם מתחום האדריכלות והעיצוב עם המון המון נסיון גם באדריכלות וגם בשיווק ובבנית עסק.
פרטים נוספים באישי.
תודה,רבקי
קיבלתי ד"ש שהמליצו עלי אז נכנסתי לבדוק
מוסיפה משהו שלמדתי על עצמי
אני בעבר לקחתי מספר פעמים ליווי עיסקי
אני יכולה לומר בוודאות
יש כאלה שרק מלווים ואין להם עסק בעצמם
רואים את זה
הם גם לא הזיזו אותי הרבה
רק מי שגם בעצמו יש לו עסק או אפילו מספר עסקים
ועובד בפועל
לא שהיה לו פעם עסק וזה לא הלך
ותחום הליווי העיסקי ריווחי מאוד אז החליט להתמקד בזה
המנטורים הכי טובים שהייתי שהעיפו אותי רחוק
יש להם המון עיסוקים ובן השאר הם גם מנטורים
הלכתי לכמה כי ברגע שהבנתי שגם אני רוצה לעשות את זה
אני בודקת מספר כיווני פעולה
וב"ה זכיתי להניע לפעולה כבר עשרות מעצבות
בתקוה להביא עולם טוב יותר לאדריכליות ומעצבות
למימוש עצמי גם בפן העיסקי וגם בפן האישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה