יועץ משכנתא רוצה 18.000 ש"ח

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
בגלל שחזרו 3 שיקים בשנה האחרונה
ויש דוח שלילי
הגיוני?!

(לא הצלחתי לפתוח נושא בפורום דירות)

A052

משתמש סופר מקצוען
אם הנתונים שלכם קשים, אז שכרו של היועץ עולה.

כדאי שתבדקו לבד (עדיף בבנק שבו לא חשבתם לקחת משכנתא) ותראו את תגובת הבנק לנתונים שלכם. ואז תוכלו לדעת האם אתם לא יכולים לקחת משכנתא ואז אתם מוכרחים לקחת יועץ, וגם יועצים יש מאות! לא חייבים לקחת דווקא את היקר מכולם.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
פעם יועצים היו מצליחים להעלים את זה, ע''י פתיחת חשבון עו''ש חדש, או המתנה עד שיעבור מאז 3 חודשים ואז הגישו רק 3 חודשים אחרונים וכו' וכו'.
היום (בשנה האחרונה) מאז שיש נתוני אשראי הכל שקוף וזה הרבה יותר מסובך, הבנקים גם יודעים על הלוואות קודמות ועל מינוסים קודמים , בקיצור הכל. ןלכן יועץ צריך לעבוד קשה עם הקשרים שלו ולא עם קומבינות.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זול שווה זול. חזרו 3 צקים מסבך מאוד את התיק.. מאוד מאוד..
תלוי כמובן גם סכום ההלוואה . ההכנסות בכלל אם מתאימות. זה הרבה נתונים..
אני שילמתי לפני שנה 18500 ליועץ.ץ והיה שווה כל שקל. לבד לא היה לי סיכוי לקחת
ואני אומר את זה היום אחרי שהלכתי ללמוד את הנושא בקורס למשכנתאות.. אני יודע להעריך את מה ששילמתי שהיה שווה כל שקל

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
יקרררר מאוד!
אנחנו עשינו כבר פעמיים ב-5000 בלבד!
מרוצים עד הגג.
(גם במיחזור משכנתא לא לקחו אף פעם יותר מכך)
בהצלחה!!

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
יקרררר מאוד!
אנחנו עשינו כבר פעמיים ב-5000 בלבד!
מרוצים עד הגג.
(גם במיחזור משכנתא לא לקחו אף פעם יותר מכך)
בהצלחה!!
כשחזרו שיקים?
בתקופה האחרונה כשהכל שקוף לבנקים?

A052

משתמש סופר מקצוען
בכלל לא
הכנסות מצויינות רק 3 שיקים שחזרו
אני לא בא לפגוע אבל;
מי שההכנסות שלו מצוינות, לא חוזרים לו שיקים מסיבת א.כ.מ.
לבנק אמור להיות קשה לסמוך על מי שעלול לחזור לו שיקים, ולכן הריביות עלולות להיות גבוהות מאד או שהוא יגיד לא בא לי להתעסק עם לקוח כזה.

לכן הצעתי לכם לנסות לבד כדי לראות האם אכן זה כך, או לפנות ליועץ אחר.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אז חבר שלי לקח מישהו ב 4000 שקל. היהדפוק. לא הועיל כלום ורביות דפוקות. גם שילם לו וגם ברגע האחרון עצרתי אותו מלחתום אחרי האישור העקרוני שלחתי אותו לבנק אחר וקיבל רביות יותר טובות.
מצד שני חבר ששילם ליועץ כמעט 20000 שקל שהיה שווה כל שקל. אחרת לא היה סיכוי לקבל משכנתא וסידר לו ברביות מעולות. ככה שההוצאה הגדולה הייתה שווה וחסך בה פי כמה..
כל מקרה ויועץ לגופו.
תשאלו פה תתיעצו פה.. יש פה מבינים.. הכי טוב תבדקו בקרובים ובחברים שלכם אולי מישהו ממש מבין בזה ורוצה בטובתכם.. רק אחרי זה תתקדמו ליועץ

Yael147

משתמש רשום
יש יועץ מומחה למקרים כאלו
בחור כשרוני מאד מאד. ועם קשרים מעולים.
ובעיקר תוצאות מוכחות
במחירים הרבה יותר זולים.

אין לי מושג אם הוא היה רוצה שאפרסם את שמו כאן.
אם תרצו, תפני בפרטי

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
בעיקרון היועצים הטובים שמביאים משכנתאות עם ריביות טובות באמת לוקחים יקר נקודה
מי שלוקח זול לא שווה ואני אומר זה מניסיון של הרבה אנשים שהתעסקתי איתם
לפעמים יש מתחיל שהוא תותח ולוקח זול
ועוד משהו אל תיקח יועץ לפני ששמעת המלצות מאנשים שלקחו אצלו שאתם מכירים ולא ישקרו לכם
שיהיה בהצלחה

אבא עשיר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אכן זה המחיר למסורבים!!
שווה כל שקל.
עם כאלה נתונים (3 שיקים) אתה מסורב. נקודה. אין מה לעשות.
ממליץ לכל אחד עם נתונים כאלו, טרם פתיחת תהליך רכישת הדירה ואולי אפ' טרם חתימת החוזה, לברר אצל יועץ מומחה וותיק האם יש סיכוי ומה המחיר.
אל תתפשרו. עדיף לשלם 20 אל"ש ליועץ מלבטל עסקה!!!
נכתב מניסיון מר מאד שלשמחתי (אם אפשר לשמוח:( ) לא על חשבוני אלא על חשבון אחרים. זהירות!!!

אם הלכת לבד והבנק סירב אתה רשום אצלו לעד וכמעט בלתי אפשרי לתקן זאת.

הערה נוספת: אצלנו בציבור כל אחד הכי חכם ומבין בכל ובקי בתתי הסעיפים והכללים של כל בנק ובנק ומכיר את כל גופי האשראי והמימון, ולכן הוא בטוח שהוא יוכל להוציא לבד והכי טוב. טעות, טעות יקרה.
מה לעשות שבציבור הכללי אפי' רו"ח פונים ליועץ שיוציא להם משכנתא. כל אחד יודע במה הוא טוב ובמה אחרים טובים - אין אחד שטוב בהכל.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אכן זה המחיר למסורבים!!
שווה כל שקל.
עם כאלה נתונים (3 שיקים) אתה מסורב. נקודה. אין מה לעשות.
ממליץ לכל אחד עם נתונים כאלו, טרם פתיחת תהליך רכישת הדירה ואולי אפ' טרם חתימת החוזה, לברר אצל יועץ מומחה וותיק האם יש סיכוי ומה המחיר.
אל תתפשרו. עדיף לשלם 20 אל"ש ליועץ מלבטל עסקה!!!
נכתב מניסיון מר מאד שלשמחתי (אם אפשר לשמוח:( ) לא על חשבוני אלא על חשבון אחרים. זהירות!!!

אם הלכת לבד והבנק סירב אתה רשום אצלו לעד וכמעט בלתי אפשרי לתקן זאת.

הערה נוספת: אצלנו בציבור כל אחד הכי חכם ומבין בכל ובקי בתתי הסעיפים והכללים של כל בנק ובנק ומכיר את כל גופי האשראי והמימון, ולכן הוא בטוח שהוא יוכל להוציא לבד והכי טוב. טעות, טעות יקרה.
מה לעשות שבציבור הכללי אפי' רו"ח פונים ליועץ שיוציא להם משכנתא. כל אחד יודע במה הוא טוב ובמה אחרים טובים - אין אחד שטוב בהכל.
כל מילה פנינה

Goldidea

משתמש מקצוען
רק שימו לב שזו אכן הלוואה מבנק ולא ''קרן הלוואות'' וכד'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה