יועץ משכנתאות

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י bracha;908343:
זה ברור שיועצים מתחילים משיגים ריביות פחות טובות, זה כמו בכל דבר, גם לרופא את מחפשת ללכת לרופא ממוחה.

אבל אין תמורה אחרת חוץ מלקוחות שהבנק יכול לקבל מיועץ משכנתאות. ככל שהלקוחות עולים ככה גם הריביות שמקבל אותו יועץ יורדים. משוואה פשוטה.

אני לא אנקוב בשמה של חברה מפורסמת ואמינה,
שלמרות זאת לבד השיגו הרבה יותר, גם בגובה הסכום וגם בריבית הרבה יותר נמוכה.

רות מיכל

משתמש פעיל
נכתב ע"י bracha;908343:
זה ברור שיועצים מתחילים משיגים ריביות פחות טובות, זה כמו בכל דבר, גם לרופא את מחפשת ללכת לרופא ממוחה.

אבל אין תמורה אחרת חוץ מלקוחות שהבנק יכול לקבל מיועץ משכנתאות. ככל שהלקוחות עולים ככה גם הריביות שמקבל אותו יועץ יורדים. משוואה פשוטה.
משוואה פשוטה. לא על חשבוני..
ולכן עוררתי לשים לב.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י mig;908374:
אני לא אנקוב בשמה של חברה מפורסמת ואמינה,
שלמרות זאת לבד השיגו הרבה יותר, גם בגובה הסכום וגם בריבית הרבה יותר נמוכה.

לכן הדגשתי:

נכתב ע"י bracha;908335:
שווה ללכת ליועץ. אבל!!! יש יועצים זולים, אל תרוצו לאלה המפורסמים שלוקחים מחיר בחמש ספרות, יש כאלו גם ב- 2,000-5,000 ש"ח.

פ. 770

משתמש רשום
לכל המאוכזבים - משכנתא אפשר למחזר
ולחסוך עשרות אלפי שקלים

אברך חסידי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
יועץ משכנתאות חבל"ז בבני ברק

אחרי סיום תהליכי המשכנתא אני מרגיש שאני חייב להודות לו...
אולי דרך אוכל להודות לו דרך הפרסום באתר ושכולם ידעו את היתרון בלקיחת משכנתא דווקא אצלו,

הוא....
יועץ משכנתאות חסידי מטפל בכל הבירוקרטיה, מטפל בהכל ולכל מה שקשור למשכנתא,
למשל אני קניתי דירה ומכרתי דירה הוא עמד בקשר כל הזמן מול היועצת משכנתאות (שאגב הומלץ כאן באשכול, אבל בסופו של דבר היועץ שלי דחף אותה לעשות כל מיני דברים שהיו צריכים לעשות) של הקונה שלי על אף שלקחתי אותו לצורך הדירה שקניתי,
כששמעתי שהוא מדבר עם יועצי משכנתאות אחרים הוא אומר להם שניתן לעשות כך וכך והם מיד אומרים לו מה פתאום א"א לעשות דבר כזה אז הוא יודע מיד ואומר אני עשיתי כבר כמה פעמים אבל זה תלוי באיזה בנק וכו' וכו'
ראיתי שהמומחיות שלו הניסיון שלו וכן הוותק זה הרבה יותר מכל האחרים בתחום,

יש לו רעיונות מחוץ לקופסא איך לדחוף את המשכנתא ולהביא את המסלול הכי זול,
נהניתי ממנו מעל ומעבר,
במילה אחת,
תותח!!!
מומלץ מאד!!!
תשאלו לכל מי שעשה אצלו,
אין מי שלא מרוצה,
אני כבר עשיתי אצלו כמה משכנתאות ואני מרוצה מעל ומעבר,

השם שלו זה יצחק כהן מב"ב
הטלפון שלו זה 052-7660175
מייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אם אתם רוצים לקבל יותר פרטים אפשר באישי,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה