סיפור בהמשכים יום שכולו פשלה

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מאד נהניתי מכל הפרקים ומאחרון במיוחד!
הבאתי לה, והמשכתי בקנייה.
פה לא האמנתי כבר דמיינתי את הארגזים מלמעלה נופלים על שתיהם ביחד עם התקרת גבס הרעועה
לא יאומן כמה קל כמה פשוט...
נשמח לעוד חומרים מהסוג הזה!

Rut_a

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
נעמדתי שמונה עשרה. התוצאה: אחרי דקה וחצי מצאתי את עצמי בשיאה של ברכת המזון, מנסה לפענח איפה פניתי לא נכון...
אוי, זה טוב....
הזקנה מהמרכול עמדה ליד שעונה על ההליכון. "אם כאלו הצלחות, עדיף שלא תצליח יותר!"
מי הזקנה הזו? איך זה שהיא ככה רודפת אחריו?
כי אני חשבתי שהוא יגלה בסוף שזו איזו שכנה של חמותו, והיא כמובן תספר לה על כל הפשלות של ה'חתן יקיר' שלהם....

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
וואו, כמה תגובות! נעבור אחד אחד.
סוף כיפי ומצחיק לכל הפרקים המצחיקים הקודמים..
ממליצה להעלות קובץ ווארד עם כל הפרקים הקודמים כדי שמי שירצה לקרוא יוכל לקרוא ללא כל התגובות..
יש מצב שאולי זה ייכנס לאיזה ספר שאכתוב בעתיד אז אולי עדיף שלא... מי שרוצה לקרוא שישקיע! ;)
מחכים כבר לסיפור הבא!
יישר כח על הכתיבה.
הכיף שלי! תודה.
זה גוד.
עלה והצלח!
תודה. אמן.
מאד נהניתי מכל הפרקים ומאחרון במיוחד!
תודה.
פה לא האמנתי כבר דמיינתי את הארגזים מלמעלה נופלים על שתיהם ביחד עם התקרת גבס הרעועה
אם היא לא הייתה מספיקה בזמן, זה אכן מה שהיה קורה!
נשמח לעוד חומרים מהסוג הזה!
בעז"ה, בקרוב!
אוי, זה טוב....
תודה.
מי הזקנה הזו? איך זה שהיא ככה רודפת אחריו?
כי אני חשבתי שהוא יגלה בסוף שזו איזו שכנה של חמותו, והיא כמובן תספר לה על כל הפשלות של ה'חתן יקיר' שלהם....
חחח... אוי ויי...

יישר כח לכולם!

בקרוב ממש בעז"ה סיפור בהמשכים בסגנון.

אשמח לשמוע גם משאר הקוראים את דעתם המלומדת על הסיפור!

ניק 70107

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אחלה זקנה, ואחלה סיפור.
בתור מיקצוע לסיפור הזה, הייתי מתחילה בתיאור של הזקנה. משהו נוסח

בבניין הסמוךמאלינו, גרה זקנה מוזרה, ששומעות שונות ומשונות סובבות מעל ראשה. אומרים עליה שהיא אוכלת קרונפלקס עם קפה, שומרת קליפות של ביצה, ___ (רצף עובדות דמיוניות ולא קשורות ובסוף להוסיף גם משהו על כוח מאגי במילים או משהו כזה. ולתאר שלא פעם שומעים אותה אומרת משהו וזה מתקיים..)

שהכותב יספר איך הוא תמיד נמנע ממנה, ואז מגיע לסופר ומושיט יד לקרונפלס ובלי לשים לב מפיל עליה וכו.

מרוויחים שהקוראים כבר נמצאים בסרט אימה של מה יקרה לו עכשיו כתוצאה מהקללה (הייתי אפילו מתארת איך הזקנה נעמדת על רגל אחת, נוקשת פעמיים באגודל השמאלי, סדרת תנועות שבסופן מצביעה עליו ואומרת תפשל..)

לגבי כל שאר העלילה - להשאיר ככה, אבל בהחלט לדעתי יש מקום לשיפור הכתיבה. אפשר יותר 'לספר' את הדברים כי כרגע כל פשלה מועברת בנקודה קצרה, וכשקוראים מרגישים כאילו אכלו מהר מדי את המנה.

שועל ספרות.

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אחלה זקנה, ואחלה סיפור.
בתור מיקצוע לסיפור הזה, הייתי מתחילה בתיאור של הזקנה. משהו נוסח

בבניין הסמוךמאלינו, גרה זקנה מוזרה, ששומעות שונות ומשונות סובבות מעל ראשה. אומרים עליה שהיא אוכלת קרונפלקס עם קפה, שומרת קליפות של ביצה, ___ (רצף עובדות דמיוניות ולא קשורות ובסוף להוסיף גם משהו על כוח מאגי במילים או משהו כזה. ולתאר שלא פעם שומעים אותה אומרת משהו וזה מתקיים..)

שהכותב יספר איך הוא תמיד נמנע ממנה, ואז מגיע לסופר ומושיט יד לקרונפלס ובלי לשים לב מפיל עליה וכו.
מקבל לגמרי! אולי באמת אשכתב את ההתחלה למשהו בסגנון הזה. (הכותב בסיפור הנוכחי לא אחז שזה קשור אליה, רק במבט לאחור על סיפור)
זה בהחלט יכול לשדרג.
לגבי כל שאר העלילה - להשאיר ככה, אבל בהחלט לדעתי יש מקום לשיפור הכתיבה. אפשר יותר 'לספר' את הדברים כי כרגע כל פשלה מועברת בנקודה קצרה, וכשקוראים מרגישים כאילו אכלו מהר מדי את המנה.
דווקא בפשלות אני חושב שיותר טוב כך. מכיוון שכל פשלה היא בצורת פאנץ' (התוצאה) וזה צריך להיות כמה שיותר קצר (אפילו קבלתי ביקורת על האריכות...)
אם כוונתך להאריך את התיאורים בכל קטע (דהיינו, לא בתוצאה אלא בקטע שלפני) אכן יוסיף אם אאריך.
שכוייח על הביקורת המועילה!
הצלחת!
לא חשבתי שזה אפשרי.
עשית את זה ובגדול!
תודה.

קראנצ' פיסטוק

משתמש פעיל
יואוווווווווו
סיפור טובבבבבבבבבבבבב
המון זמן לא נהניתי ככה מסיפור!

התענגתי מכל מילה
וממש הצטערתי שנגמר!
מקווה שזה לא היה בגדר "מתכבד בקלון חברו"...
מחכה להתנחם בסיפור הבא!

רק תזכור שהבטחת ספר
בלי להתחמק!
יש לנו כאן תיעוד!!!!!!!!

שועל ספרות.

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אחלה סיפור, קצב מעולה, הומור כיפי.
תודה!
זו דעתי המלומדת על הסיפור
חחח אסור לשכוח לשים את האימוג'י הזה-:geek:
יואוווווווווו
סיפור טובבבבבבבבבבבבב
המון זמן לא נהניתי ככה מסיפור!

התענגתי מכל מילה
וממש הצטערתי שנגמר!
תודה!
רק תזכור שהבטחת ספר
בלי להתחמק!
יש לנו כאן תיעוד!!!!!!!!
נו באמת... דבריי הוצאו מהקשרם! אני התכוונתי בזמנו ל... ובאמת אילו אז...
סתם. הרעיון שעלה בי היה להוציא ספר עם טורים וסיפורים כמו אלו שהעליתי כאן בפורום (כולל את אלו שהעליתי כאן בפורום.) מעניין אותי באמת אם ילך דבר כזה. רק ד' יודע.

ספריה בהכחדה12

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ידעתי!" צעקתי. "מה ידעת? ידעת שאני נחום ודפקת לי על הגב כמו מפגר וצעקת שמואל? אתה נורמלי? אני מזמין לך הרגע משטרה! או אולי עדיף, מגן דוד ירוק"... "לא! חס וחלילה לא ידעתי שאתה נחום ולא שמואל גולדפריק חבר טוב שלי מהישיבה... רק אמרתי שידעתי שאני הולך לחטוף כמה פשלות בדרך לבית כנסת! " התוצאה: "אני לא אתקשר להוסטל!" הוא אמר בחיוך סלחני. "רק תגיד לי, שחררו אותך או שברחת? כי אם שחררו אותך, הם חסרי אחריות!"
אולי צריך קצת לפסק בין השורות...
אני קראתי כמה פעמים כדי להבין מי אמר מה.
לדוג', כך:

ידעתי!" צעקתי.
"מה ידעת? ידעת שאני נחום ודפקת לי על הגב כמו מפגר וצעקת שמואל? אתה נורמלי? אני מזמין לך הרגע משטרה! או אולי עדיף, מגן דוד ירוק"... הודיע לי.
"לא! חס וחלילה לא ידעתי שאתה נחום ולא שמואל גולדפריק חבר טוב שלי מהישיבה... רק אמרתי שידעתי שאני הולך לחטוף כמה פשלות בדרך לבית כנסת!"
התוצאה: "אני לא אתקשר להוסטל!" הוא אמר בחיוך סלחני. "רק תגיד לי, שחררו אותך או שברחת? כי אם שחררו אותך, הם חסרי אחריות!"

קראתי את כל הפרקים עכשיו, אחד אחרי השני.
כל אחד שווה אלף 'וואו', בפני עצמו.
וואו!
קרעת:ROFLMAO:

ג'ינג'ונת

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
קראתי ברצף, כשכולם תקועים איתי במסך.
דבר אחד יש לי להגיד: פרצי צחוק בלתי נשלטים ביותר תקפו אותי מהפרק הראשון עד לאחרון, במיוחד בקטעים ה"עסיסיים" (שוויגער? ראש כולל? וכדו''...)
מצחיק ועצוב, מבדח ומפדח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה