דרוש מידע יודעים לספר (מל' תספורת)? בואו לתרום ידע לטובת כולם!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

מאן דאו

משתמש פעיל
לוטובת חברי הפורום, אם תוכלו להעלות תיעוד או הדרכה של התספורת, פשוט לתרום מהידע שלכם לאחרים.
תספורת חסידית, תספורת ליטאי, תספורת חב"ד.

תודרה רבה

רושג

משתמש צעיר
לוטובת חברי הפורום, אם תוכלו להעלות תיעוד או הדרכה של התספורת, פשוט לתרום מהידע שלכם לאחרים.
תספורת חסידית, תספורת ליטאי, תספורת חב"ד.

תודרה רבה

מאן דאו

משתמש פעיל

מאן דאו

משתמש פעיל
עם הסרטונים שהעלו בפורים זה מה שקורה....

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לחלק מהאנשים יש חיבור בין השיער שמאחורה לבין הזקן בסוג של פס כזה לרוחב הצוואר שמגיע מהשיער האחורי עד לזקן, יש בעיה להוריד אותו?
שאלה שניה, בציבור החסידי עד כמה שידוע לי לא נהוג להוריד או לקצץ זקן, מה לגבי לסדר ולקצץ שפם?

גיבור של אמא

משתמש רשום
יש לך אפשרות לשלוח לו באישי?
לא
לחלק מהאנשים יש חיבור בין השיער שמאחורה לבין הזקן בסוג של פס כזה לרוחב הצוואר שמגיע מהשיער האחורי עד לזקן, יש בעיה להוריד אותו?
שאלה שניה, בציבור החסידי עד כמה שידוע לי לא נהוג להוריד או לקצץ זקן, מה לגבי לסדר ולקצץ שפם?
את הראשונה לא ממש הבנתי
את השניה לא ידוע לי על בעיה, בפרט אם זה מפריע

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא

את הראשונה לא ממש הבנתי
את השניה לא ידוע לי על בעיה, בפרט אם זה מפריע
הראשונה, יש אנשים שיש להם פס שיער כזה למטה מתחת לאוזן בצוואר שסוג של מחבר בין השיער האחורי לזקן, זה הכוונה, אולי אחרים יבינו את כוונתי.
ב. כלומר, זה נהוג שם לסדר שפם?

גיבור של אמא

משתמש רשום
הראשונה, יש אנשים שיש להם פס שיער כזה למטה מתחת לאוזן בצוואר שסוג של מחבר בין השיער האחורי לזקן, זה הכוונה, אולי אחרים יבינו את כוונתי.
ב. כלומר, זה נהוג שם לסדר שפם?
אם הבנתי נכון - יש כאלה שמורידים אבל לא צמוד למקום של הזקן, אבל אני לא בטוח שהבנתי טוב
בנוגע לשפם, הרבה עושים, אבל בדרך כלל לא בצורה בולטת מדי, רק מורידים את הקצוות עם מספריים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה