מידע שימושי "יאמי דיאט" מישהו התנסה?

גלידה

משתמש מקצוען
מקבלים 3 ארוחות וזהו?
מה עושים בשאר היום....

בכל אופן, הכיף הזה שיש לך משהו מוכן הוא אדיר, אני הרבה נופלת כי אין לי מה לאכול מוכן וזמין.

מדיה-לי

משתמש מקצוען
מרשה לעצמי להגיב כאחת שירדה 22 ק"ג (לאו דוקא באמצעות יאמי...) ושומרת ע"כ בדבקות. נכון שהשינוי הוא בראש. בלי שינוי בראש גם לא יעזור בריאטרי.
אם מתחבר לך הפינוק של יאמי, למה לא? תבררי אם באמת האוכל טעים ומרזה. (לא שמאמינה ש18 ב3 חודשים...) אבל גם אם תרדי פחות זה נפלא.
השיטה שאני שמרתי התאימה לי מאד. לא אומר לך איך. יקפצו פה 700 אנשים שזו דיאטה שלא התאימה להם.
בעיני כשמנה לשעבר: דיאטה היא התאמה לגוף ולנפש האדם, כמו בכל שידוך... לך יתאים לשני לא...
הסוד הוא באהבת התפריט, התזונה ובהבנה כי את מבצעת אורח חיים שמתאים לך!
מתאים לך שיבשלו לך אוכל טעים מזין ומרזה לכי על זה!

אנונימית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מרשה לעצמי להגיב כאחת שירדה 22 ק"ג (לאו דוקא באמצעות יאמי...) ושומרת ע"כ בדבקות. נכון שהשינוי הוא בראש. בלי שינוי בראש גם לא יעזור בריאטרי.
אם מתחבר לך הפינוק של יאמי, למה לא? תבררי אם באמת האוכל טעים ומרזה. (לא שמאמינה ש18 ב3 חודשים...) אבל גם אם תרדי פחות זה נפלא.
השיטה שאני שמרתי התאימה לי מאד. לא אומר לך איך. יקפצו פה 700 אנשים שזו דיאטה שלא התאימה להם.
בעיני כשמנה לשעבר: דיאטה היא התאמה לגוף ולנפש האדם, כמו בכל שידוך... לך יתאים לשני לא...
הסוד הוא באהבת התפריט, התזונה ובהבנה כי את מבצעת אורח חיים שמתאים לך!
מתאים לך שיבשלו לך אוכל טעים מזין ומרזה לכי על זה!
מצטרפת להנ"ל
גם אני ירדתי משמעותית וב"ה שומרת על המשקל כבר 3.5 שנים (עם עליות וירידות סביב לידות ב"ה בתקופה הזו).
לא התנסיתי אישית ביאמי דיאט אבל דוקא שמעתי דברים טובים.
כנראה שצריך להתאים לאנשים מסוימים כמו שאמרה @עליף

הנה הסרטון שלהם:
https://drive.google.com/file/d/107Jvu1_S1AdwBKNenbyTyjW_qsV-3fc6/view

צנונית

משתמש מקצוען
אני חושבת שבשביל חלק גדול מהאוכלוסיה (במיוחד של הנשים שתמיד דואגות לכל המשפחה ואיכשהו קצת שוכחות את עצמן...) זו ממש בשורה!
אם אכן כמות האוכל היומית שהם מספקים, שווה לערך הקלורי של דיאטה קלאסית אז אין שום סיבה בעולם לא לרדת במשקל!
אני לדוג', נופלת בדיוק בזמנים האלה, שאין לי במקפיא מלאי של מרקים או תוספות ירק, ואין לי כח וזמן וחשק כל יום לחתוך לי בוקר וערב סלט וירקות, בטח לא להתפנק עם מתבלים דיאטטים,
דבר כזה פשוט מלהיב אותי!

מישהו פה יודע מה המחירים?

DINI11

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח גם לקבל בפרטי מידע ומחיר

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
לא התנסיתי ב"יאמי דיאט" התנסיתי במיליון דיאטות אחרות לרבות טיפות/כדורים/תרסיסים/שייקים/רק חלבונים/רק פחמימות/רק אבטיח/רק כרוב/רק מרקים/ורק חול.
אז נראה לי לא כ"כ פייר להגיד את זה על משהו ספציפי,
יודעת על בחור שירד משהו כמו 29 ק"ג
זה יקר
אבל נורא טעים ואסתטי דווקא עליה שמעתי את זה במודגש מאוד מאוד!!!

צנונית

משתמש מקצוען
אז הנקודה שמונעת אותי מלהתחיל את זה היום, זה באמת המחיר.
שמעתי שמדובר על סביבות 2500 לחודש!!!
עם כל הכבוד, לא מתכננת להוציא חצי משכורת על דיאטה.....

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
אז נראה לי לא כ"כ פייר להגיד את זה על משהו ספציפי,
יודעת על בחור שירד משהו כמו 29 ק"ג
זה יקר
אבל נורא טעים ואסתטי דווקא עליה שמעתי את זה במודגש מאוד מאוד!!!
כמו שציינתי קודם, חלק גדול מהאנשים בסך הכל זקוקים לסדר יום בשביל לרדת במשקל, וזה שיתנו להם ארוחות מסודרות עד הבית יכול להועיל. אם זה היה משווק ככזה שמתיימר לשווק ארוחות טריות ומסודרות וגם בריאות עד הבית זו יוזמה מעולה. אבל הם מתיימרים להבטיח איקס קילוגרמים באיקס חודשים ומשווקים את זה כדיאטת כלום.

בנוסף, אל תהיי בטוחה שהבחור שירד 29 קילו לא עשה תהליך בריאטרי, אבל מה זה משנה בכלל?

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
הרעיון שלה מאוד פשוט: היא פתחה קייטרינג דיאטתי בנתה לעצה תפריט של דיאטה
וכל יום שולחת את האוכל של אותו יום ארוז יפה וזה מה שאת אוכלת, זה מאוד נוח לאנשים עובדים ושאין להם זמן להתעסק עם תכנון ובישול דיאטה, אם תאכלו את מה שהיא מביאה אין סיבה שלא תרדו, כי הכל שם דיאטתי ובהתאם, באותה מידה מי שתבשל לעצמה בבית ותאכל בדיוק את מה שבשלה ופרות, ירקות... בלי נשנושים מסביב היא תרד אותו דבר
בקיצור כל הרעיון הוא נוחות, זמינות של אוכל דיאטתי
ובינינו לרובנו זה מה שצריך

כי העיקר זה לחשוב לפינ שאוכלים ולא להיות רעבים מידי

העיקר

חמותי עשתה ונהנתה מאוד - ירדה באופן משמעותי (לא יודעת אם 18 קג גם לא יודעת אם היא לא הגניבה באמת איזו עוגה פה ושם)

האוכל טעים ואסתטי ובהחלט מספק

אשמח לענות עוד שאלות

נותקה

משתמש פעיל
באמת כמו שכתבו פה,
זה לא באמת בשביל לרזות,זה יותר פינוק,
3 ארוחות גורמה ביום, למשך 90 יום, ואולי גם לרזות קצת על הדרך, נשמע לא רע...
מישהו יודע אולי כמה זה עולה?!
זה נשמע יותר מידי טוב בשביל שזה יהיה אמיתי

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חוץ מענין החודשים והקלוריות (באמת חבל), זה נשמע כמו היוזמה שהייתי רוצה לעשות בעצמי,
אבל לעולם לא הייתי מעזה בגלל המחיר שזה ידרוש.
זה חייב לדרוש מחיר גבוה, במיוחד ובגלל שמדובר על מזון כשר!
מענין אותי אם הם כוללים סלטי ענק בארוחות האלו,
אם זה רק דג-פחמימה-וירק בכמות קטנה, אלי אישית זה לא מדבר.
שמישהו יחתוך בשבילי סלטים שלוש פעמים ביום? כן, שווה ביותר :)
ועוד כשזה מגיע עד הבית טרי וחם, זה באמת אחד הדברים!
הדבר שהכי תוקע באורח חיים בריא זה ההכנה לדעתי
כי סלט טוב יכול להיות באמת מפתה ומרענן,
מרק מנחם לצד קטניות ודגים זה ממש מעולה
אבל להכין מראש, לנקות, לחתוך, ולחמם בפועל, להוציא מהמקפיא...
וירקות טריים זה לא דבר שאפשר להכין מראש כך שזה תמיד עבודה,
כן, זה מה שעומד לפעמים בעוכרינו, כי קל יותר להוציא את הדברים הנגישים והלא בריאים.
נשמע יוזמה מעולה,
יש מלא כאלה בציבור הכללי וזה הראשון שאני רואה אצלנו
מענין מה פער המחירים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה