כללי טרנד: מצלמים את הילדים מתפלשים בעוגה

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הטרנד הזה כבר בן כמה שנים.
לא לטעמי...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה טרנד שמחייב את הצלם לרדת נמוך (תרתי משמע), השאלה היא מה יהיה הטרנד הבא.
אצטט תגובה אחת משם:
טרנד חדש יותר - לתת לסבתא עם פרקינסון עוגה,
ולראות איך הכל נופל ונמעך, גם לצלם בוידאו, אחר יהיה מה להראות בלווויה שלה!

כמה שאנחנו מטומטמים לפעמים....

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
חמוד אבל
תכלס :) לא משהו
והעוגה הולכת לאשפה:) בל תשחית ממש!

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י סתם;1098219:
בל תשחית ממש!
למה? אפשר להכין עוגת בוץ מעוטרת בקצף גילוח.
נ.ב. אין לי מושג מה יש בקישור כי למרבה השמחה אני חסומה.
אבל יש בפורום צילום כמה דוגמאות נאות.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נוי;1098251:
למה? אפשר להכין עוגת בוץ מעוטרת בקצף גילוח.
נ.ב. אין לי מושג מה יש בקישור כי למרבה השמחה אני חסומה.
אבל יש בפורום צילום כמה דוגמאות נאות.

לא נכון.

למה?
בגלל שיש איסורים שהם משום מראית עין.
כי אנשים אחרים שרואים את זה חושבים שזו עוגה אמיתית,
ולא נראה לי שהצלם יכתוב שלט: "אל דאגה...זו רק הצעת הגשה... אין קשר בין החומרים לעוגה"

בעיני יש כאן בל תשחית.

הייתי מציעה לחובבי הלכלכת לצלם את האוצרות מתמרחים על גבי דף גדול עם צבעי גואש, או לחלופין מתפלשים בבוץ בהנאה...:eek: ..
כך ירוויחו- גם לכלוך- כפי שרצו, [שלא יפסידו חלילה את הטרנד], וגם בלי להשחית.

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תמיד שאני רואה תמונות כאלה מתחשק לי להעביר מגבון דחוף על פני העולל המרוח וחבל לי על העוגה שיכלה לבוא מצויין עם נס קפה ולשמש כפקל'ה מרנין לאחים החוגגים יום הולדת לתינוק (זה עוגות של לפחות 60 שקל...)
לכן כשהתינוקת שלי היתה בת שנה לפני שבועיים לא ראיתי לנכון לקפוץ על הטרנד

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י ort;1098293:
לא נכון.

למה?
בגלל שיש איסורים שהם משום מראית עין.
כי אנשים אחרים שרואים את זה חושבים שזו עוגה אמיתית,
ולא נראה לי שהצלם יכתוב שלט: "אל דאגה...זו רק הצעת הגשה... אין קשר בין החומרים לעוגה"

בעיני יש כאן בל תשחית.

הייתי מציעה לחובבי הלכלכת לצלם את האוצרות מתמרחים על גבי דף גדול עם צבעי גואש, או לחלופין מתפלשים בבוץ בהנאה...:eek: ..
כך ירוויחו- גם לכלוך- כפי שרצו, [שלא יפסידו חלילה את הטרנד], וגם בלי להשחית.
סליחה שהלחצתי.
סתם התבדחתי. כי תודו שזה פשוט מצחיק.
וזאת, למרות שיש לכל אחד מהילדים שלי תעוד מאותו רגע היסטורי/היסטרי שהם התפלשו בגבינה/ מעדן שוקולד. רק שהם עשו את זה בלי הודעה מראש, אז במקום להתעצבן צילמנו.

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י השקעה;1098307:
תמיד שאני רואה תמונות כאלה מתחשק לי להעביר מגבון דחוף על פני העולל המרוח וחבל לי על העוגה שיכלה לבוא מצויין עם נס קפה ולשמש כפקל'ה מרנין לאחים החוגגים יום הולדת לתינוק (זה עוגות של לפחות 60 שקל...)
לכן כשהתינוקת שלי היתה בת שנה לפני שבועיים לא ראיתי לנכון לקפוץ על הטרנד

זה עוגות של לפחות 200 ש"ח עד 600 כמו שכתבו שם בכתבה.

זה בל תשחית נטו.
וגם שחיתות בתור בונוס.

שלדג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הצילומים יוצאים יפים

אבל זה לא "טבעי" כמו תינוק חמוד שאוכל פסטה או מעדן והכל נמרח לו.
זה לקחת במודע ילד ועוגה, ולצפות בשמחה איך הילד הורס לה את הצורה.
נותן לי הרגשה לא נוחה לא רק מבחינת ה"בל תשחית" ההלכתי, אלא גם מצד זה שאנחנו *מצפים* מהתינוק להרוס משהו, ועוד מריעים לו על זה (הרי אם הוא לא ממש יתפרע עם העוגה, התמונות לא יצאו מוצלחות...).

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
במילה אחת לטעמי, זוועה,
1000 ש"ח בשביל שטות מטופשת ומאד לא חינוכית,
מחריד, אין לכם מה לעשות עם הכסף?
יש בארץ המון ילדים שישמחו לא להתפלש בעוגה כזו אלא ממש לאכול אותה, או בעצם בסכום כזה, לאכול במקומה ארוחות של חודש שלם שהם לא אוכלים...

אחינו ה"תוהים-טועים" מבולבלים לגמרי כך שאין תמיההה עליהם, אבל בציבור שלנו???? זה כבר באמת מחריד...
חבר'ה הגזמתם

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם העוגה באה לידי שימוש גם אם השימוש זה תמונות אני לא בטוח שזה בל תשחית.
צריך לברר את זה.
אבל זה לא חינוכי בהחלט!

sh12

משתמש מקצוען
ואפשר להכין ערמת קצפת מרשימה....
העלות: 5 ש"ח + 5 דקות הקצפה.
עוד טיפהל'ה סוכריות וקישוטים למעוניין...

מרשים! ולא בזבזני!

[בלונים/סרטים/שלטים/ממתקים למסיבה - עולים קצת יותר!, אז אפשר בכל מצב להיכנס לפופורציה!
ומי ש'פרייר' לבזבז על עוגה כזו מאות שקלים...ומרגיש טוב עם זה... שיבוסם לו]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה