דרוש מידע טרמיטים מישהו מכיר דרך טיפול בהם?

shlomobam

משתמש רשום
D I G I T A L
אנו מחפשים בדחיפות מידע בנושא של טרמיטים שנמצאים בדירה.
רב המשקופים כבר אכולים, והם ממשיכים לכל רחבי הבית...
בנתיים הבית נאכל לאיטו...
נשמח לקבל כל מידע או עיצות בנושא.
תודה.

giligil

משתמש מקצוען
לאח שלי היה.
הם נאלצו לקדוח במרצפות ולהזריק חומר מתחת לרצפות.

shlomobam

משתמש רשום
D I G I T A L
יש לך מושג איזה בעל מקצוע עושה את זה?

giligil

משתמש מקצוען
הם עשו הדברה רצינית, אני יכולה לברר לך מחר.
תתזכרי אותי!

יונלה

משתמש מקצוען
גם אצלי היו טרמיטים, ב"ה היום שקט,

יש תכשיר ג'ל לטרמיטים, טרמיט ג'ל , ניתן להשיג אצל היצרן במושב נס הרים,1700-500-405.

השימוש פשוט, קודחים חורים דקים במשקופים ומזריקים את הג'ל, זה עובד כמו הג'ל נגד נמלים,
הטרמיטים נושאים עמם את הג'ל לקן שבו נמצאת המלכה ומרעילה את הקן כולו.

מומלץ!

ברכי...

משתמש פעיל
ם אצלי היו טרמיטים, ב"ה היום שקט,

יש תכשיר ג'ל לטרמיטים, טרמיט ג'ל , ניתן להשיג אצל היצרן במושב נס הרים,1700-500-405.

השימוש פשוט, קודחים חורים דקים במשקופים ומזריקים את הג'ל, זה עובד כמו הג'ל נגד נמלים,
הטרמיטים נושאים עמם את הג'ל לקן שבו נמצאת המלכה ומרעילה את הקן כולו.

מומלץ!
נשמח לשמוע על זה עוד
זה ממש במקום הדברה?
למי יש ניסיון עם זה?
תודה רבה.

יונלה

משתמש מקצוען
אם הנגיעות היא מקומית, אז מספיק הג'ל,
אם יש נגיעות גם אצל השכנים, מעליכם או מתחתיכם, אז חייבים להזמין חברת הדברה ייעודית לטרמיטים.

בבושקה...

משתמש פעיל
אם אתה בטוח שזה טרמיטים איני יודע
אבל אם זה תולעי עץ
אני קראתי באיזשהו מקום שהם מסוגלים לחיות עד 48 מעלות

והיו לי תולעי עץ בספריה (ראיתי ערמות כעין פודרה)

לקחתי פן לשיער מיקדתי אותו על האיזור של הנקבים שיצרו ומהר מאוד עבר את ה 50 מעלות כמה פעמים וכן ריססתי K600 וכבר כמה שבועות שיש לי שקט

אני מאמין שאם הייתי תופס את זה מאוחר יותר והם היו בעומק הספריה זה כבר לא היה עוזר כי העץ לא מוליך חום

אבל אם יש לך אפשרות לעקוב אחרי זה תנסה אולי יעזור לך

אחד me יודע

משתמש חדש
קופץ על האשכול

למישהו יש מידע עדכני על טיפול בטרמיטים
הבית עבר כבר הדברה לפני כשלוש שנים עם קדיחות בכל הבית והחצר והחדרה של כמויות חומר!! ועכשיו שוב סימנים מחשידים- חורים חדשים במשקופים...

1) האם יש דרך להיפטר מהם לתמיד בלי לשלם אלפי שקלים להדברה (שאומרים שאחרי שנתיים זה חוזר)?
2) האם הטרמיטים אוכלים רק סוגי עץ מסוימים (עץ מלא כמו משקופים) או גם סנדביץ (כמו ארונות וכדו')?
3) האם יש פתרון לכל הנזקים שעשו (חוץ מלהחליף את כל המשקופים)?
4) איך יודעים בוודאות שמדובר בטרמיטים?
5) האם יש רעיונות נוספים?

לאה הההה

משתמש פעיל
מניסיון הדברה לא עזרה נאלצנו להחליף דלתות אחרי תקופה.
מה שעשה אצלנו המדביר עטף את הדלת והמשקוף בשקית ושם בפנים חומר, היה אסור להיות בבית 3 ימים- כאמור לא עזר.

Hilel yafe

משתמש חדש
1) האם יש דרך להיפטר מהם לתמיד בלי לשלם אלפי שקלים להדברה (שאומרים שאחרי שנתיים זה חוזר)?

יתכן
הטרמיטים מתים מיד מכל חומר כימי כגון K300. נפט. בנזין. או אקונומיקה. שמן מכונות שרוף.(מהמוסך תבקש וזה חינם!!!)
אני אישית ניסיתי והרג אותם
אציין שבעבר היה ניתן להשיג חומר בשם פולאריס. אחרי אסון ההדברה לא ניתן להשיג
וזה החומר שמזריקים מתחת לבלטות

2) האם הטרמיטים אוכלים רק סוגי עץ מסוימים (עץ מלא כמו משקופים) או גם סנדביץ (כמו ארונות וכדו')?

הכל אוכלים.

3) האם יש פתרון לכל הנזקים שעשו (חוץ מלהחליף את כל המשקופים)?

אם נזק בינוני לצבוע או למרוח בנזין או אחד מהחומרים לעיל בכדי שלא יחזור ולמלא בשפכטל פחחים ולצבוע
אם החור קטן או במקום של בורג אפש לצלא עם דבק אפוקסי לעץ. או דבק פלסטי ונסורת

4) איך יודעים בוודאות שמדובר בטרמיטים?

הטרמיטים מתכסים בחול קשה שיוצרים להגנה מאור
תולעי עץ עושים חורים קטנים ואבקה ליד או בתוך החור

5) האם יש רעיונות נוספים?
יש תקופת התחדשות שלהם כמדומני תחילת סתיו ואז יש הרבה מעופפים בחצר ביום כזה לסגור חלונות ולרסס בחצר כמה שאפשר
מקווה שעזרתי

אחד me יודע

משתמש חדש
היום זה היום של ההתחדשות!!!
אחרי גשם ראשון (כמו שירד הלילה בביתר) מתרחש אירוע חד שנתי שנקרא מעוף כלולות שבו כל מלכות הנמלים וחרקים נוספים יוצאים למעוף ולחיפוש משכן חדש נחוץ מאוד ביום כזה לשמור את הבית סגור ולחסל כל חרק כדי שלא יבנו קינים חדשים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה