כללי טקסט עם ניקוד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

בשאיפה

משתמש חדש
שלום, אני מאיירת ספר ילדים שהטקסט בו צריך להיות מנוקד. איפה אני יכולה למצוא פונטים חמודים ומעניינים שהניקוד חל עליהם??

תודה רבה:p

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
"למצוא" פונטים אני מקווה שזה לא משהו שמסבירים לילדים ב"לא תגנוב" שאסור "למצוא".
ניתן לרכוש פונטים רבים, יש מהם שממש ממש מתאימים לקומיקסים ואיורים, שהניקוד "חל עליהם" או בשפה המקצועית - "אופן טייפ" וגם מדויק במקום.

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא ניתן למצוא פונטי אופן-טייפ. כל הזבל המרוכז באתרים כמו העוקץ וחבריו הוא טרו-טייפ שבו הניקוד אינו מתוכנן ולכן הינו זוועתי.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י איזוטופ;295226:
לא ניתן למצוא פונטי אופן-טייפ. כל הזבל המרוכז באתרים כמו העוקץ וחבריו הוא טרו-טייפ שבו הניקוד אינו מתוכנן ולכן הינו זוועתי.

יורם גנת מפתח בשביל פרוייקט קולמוס גירסאות אופן-טייפ עם ניקוד וטעמי המקרא מדוייקים לפונטים דוד ופרנקריהל. בעתיד הקרוב מאד זה אמור להיות מוכן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה