טקסט דינמי הופך להיות מפוקסל! יש פתרון?

saryoram

משתמש רשום
ב"ה

שלום

כאשר אני הופך תיבת טקסט מסטטי לדינמי - הטקסט הופך להיות מפוקסל !
להלן הדוגמה:

Static Text
צפה בקובץ המצורף 31037

Dynamic Text
צפה בקובץ המצורף 31038

יש פתרון לבעיה?

תודה רבה מראש!

קבצים מצורפים

• clock.swf
    KB 5.8 · צפיות: 0
  • clock2.swf
    KB 4.9 · צפיות: 0

דינאמי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי זה קרה, אבל כשפותחים את המסמך באינטרנט הטקסט חוזר לעצמו.
ואולי זה בגלל שהטקסט הועבר מתוכנה אחרת.

saryoram

משתמש רשום
הטקסט לא הועבר, הטקסט נכתב בפלאש, וגם כשזה באינטרנט זה מפוקסל.

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני לא מבחין בטקסט מפוקסל. אני רואה אותו בפונט שונה מהטקסט הסטטי. עשית Embed לפונט?
תעלה תמונה JPG איך נראה אצלך הטקסט הדינמי.

saryoram

משתמש רשום
תודה רבה רבה!
לא ידעתי שצריך לעשות Embed, חשבתי שהוא עושה את זה לבד.

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י nom;212387:
באיזה מקרים צריך לעשות embed לטקסט?
בכל פעם שמשתמשים בקטסט דינמי ויש חשש שלמשתמש הקצה אין את הפונט הזה מותקן במחשב. (כמעט תמיד זה כך)

יש לשים לב שהטמעת הפונט מגדילה את משקל הקובץ הסופי.
לכן בתיבת Embed יש לבחור את חבילות התווים הנצרכות בלבד ולא את הכל.
moz-screenshot-2.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה