רכבים טסט לרכב, אשמח לעזרה

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני עושה פעם ראשונה
נכנסתי לאתר הממשלתי לשלם את האגרה וזה מה שכתוב לי:
1718787190395.png
רישיון
מה זה כפל רישיון? ראיתי שזה עולה 11 ש"ח, זה ודאי לא מה שאני מחפשת
איזו אגרה או תשלום צריך לשלם לפני שניגשים למכון רישוי?

נ.ב.
אם הבעיה היא התאריך, כמה זמן לפני שפג הרישוי אפשר לשלם ולעשות את הטסט? אני רוצה לעשות ביולי...

תודה רבה!

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם התוקף הוא עד 14 ל9 אז למה לעשות טסט עכשיו?
ונראה לי גם שאין אופציה לשלם כל כך מוקדם רק חודש לפני
קניתי את הרכב ביולי, עם טסט חדש שכבר נעשה,
אם אני רוצה לעשות שוב טסט ביולי, כמה זמן לפני אני יכולה לשלם?

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מה שידוע לי אפשר לעשות טסט ולשלם את האגרה מחודשיים לפני התאריך שפג תוקף הרשיון.
בדרך כלל מגיע בדואר רשיון חדש לתשלום ומאז אפשר לשלם ולעשות טסט.

ירח שלם

משתמש חדש
בין חודש וחצי לחודשיים לפני ניתן לשלם את רישיון הרכב החדש ולעשות טסט. אפשר לעשות טסט מהרגע שאתם מקבלים את הרישיון החדש. ברגע שרישיון הרכב שולם אפשר להגיע לטסט, גם אם זה חודש או חודשיים לפני הזמן. מהרגע שניתן לשלם את חידוש רישיון הרכב באתר של משרד התחבורה (בדרך כלל כחודשיים לפני מועד הפקיעה).
מקור: https://www.midrag.co.il/Expanel/Question/2247

אני עושה פעם ראשונה
נכנסתי לאתר הממשלתי לשלם את האגרה וזה מה שכתוב לי:
צפה בקובץ המצורף 1683763 רישיון
מה זה כפל רישיון? ראיתי שזה עולה 11 ש"ח, זה ודאי לא מה שאני מחפשת
איזו אגרה או תשלום צריך לשלם לפני שניגשים למכון רישוי?

נ.ב.
אם הבעיה היא התאריך, כמה זמן לפני שפג הרישוי אפשר לשלם ולעשות את הטסט? אני רוצה לעשות ביולי...

תודה רבה!
אני שילמתי במכון טסטים במקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה