טם טדם... קבלו אותו! הבלוג שלי!

הילה פ.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אז שלום חברות, שנה טובה וגמר חתימה טובה לכולן!! מי שעקבה אחרי בחודשים האחרונים בטח כבר שמעה (קראה) על התהליך והשינוי שעשיתי (עזיבת מקום עבודה, בחירת כיוון מקצועי וכו') לפני חודש בערך שיתפתי אתכן ברצון שלי להכנס לעולם הכתיבה (אהבת חיי..., טוב אחרי הילדים כמובן!) חברות יקרות הציעו לי כל מיני רעיונות איך להכנס לתחום. אחרי חיפוש ברשת וקצת למידה על הנושא (עדיין לומדת) החלטתי לפתוח בלוג שהוא יהיה הבמה המקצועית שלי, שם אעדכן, אתן טיפים ורעיונות לאלו שמחפשות את התחום. אז הנה, קבלו את הפוסט הראשון שלי: kotevetblog.wordpress.com מוזמנות להכנס וברוכות הבאות! כמובן שאשמח לתגובות, שיתופים ולייקים!!! בהזדמנות זו רציתי לומר תודה לכל אותן חברות יקרות שתמכו, עודדו וגרמו לי להגיע לתוצר הזה! נשיקות!!! (זה מרגיש לי ממש כמו לידה של תינוק חדש...)

יוודית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חסום גם באתרוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה