דרוש מידע טלפון של הרב רבינוביץ משגיח כשרות של בד"ץ לוגאנו באיטליה

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!

אני א

משתמש חדש
הוא גר בהר הזיתים ובנו ממלא מקומו אין לו טלפון זמין אפשר לנסות אצל הגבאים...
ברוך דיין האמת.
אני צריכה את המספר של מי שעומד היום בראש כשרות בד"ץ לוגאנו, או מזכיר של הבד"ץ וכדו'

נערך לאחרונה ב:

3524

משתמש מקצוען
מי שעומד היום בראש מערכת הכשרות הוא בנו ממלא מקומו באדמורות ביאלא. לא מקובל להתקשר לאדמור בעניני כשרות, אפשר לנסות באמצעות הגבאי הרב יוסף מרדכי אייכנשטיין או המנכ"ל הרב שמואל יצחק ויינר. בהצלחה.

טרנטאטא

משתמש רשום

אני א

משתמש חדש
מי שעומד היום בראש מערכת הכשרות הוא בנו ממלא מקומו באדמורות ביאלא. לא מקובל להתקשר לאדמור בעניני כשרות, אפשר לנסות באמצעות הגבאי הרב יוסף מרדכי אייכנשטיין או המנכ"ל הרב שמואל יצחק ויינר. בהצלחה.

יש למישהו כאן מספר של הגבאי או המנכ"ל הנ"ל?

יצחק77

משתמש מקצוען
זה לא בדיוק מערכת כשרות
האדמו"ר מביאלא בתור רב העיר לוגאנו נתן הכשר למלון אחד ויחיד באיטליה
ומי שירש את זה הוא בנו
בסוף זה מלון מהדרין יהודי קבוע עם משגיח במקום שמשתמש במוצרים של בדצי"ם באירופא ובארץ
ועמך נוהג לסמוך לא ברור לי איזו רמה הכשרות שם

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
האדמו"ר מביאלא היה נוסע לשם בתדירות של 3 פעמים בשנה, ובתקופה שהיה גר שם היה נוסע בתדירות גבוהה במיוחד
היה בודק בעצמו במפעלים עד לשנה האחרונה ממש.
בנוסף היה שולח לשם עוד הרבה משגיחי כשרות בנוסף למשגיחים הקבועים
הוא היה משתמש במוצרים מעוד כשרויות, אבל לא עם כל הכשרויות.
--
אגב הנוהג היה (עד היום) שבכל שאלה שקשור ללוגאנו או לכשרות, לדבר באופן אישי עם הרבה בכל שעה, ובמפורש לא דרך הגבאים, אלא דרך הטלפון. וביקש שבעניינים האלה שיקראו לו 'הרב' ולא הרבה.
ולכן הבקשה של פותח האשכול, להשיג את מספר הטלפון היא לגיטימית!

פלספלס

משתמש רשום
זה לא בדיוק מערכת כשרות
ומי שירש את זה הוא בנו
בסוף זה מלון מהדרין יהודי קבוע עם משגיח במקום שמשתמש במוצרים של בדצי"ם באירופא ובארץ
ועמך נוהג לסמוך לא ברור לי איזו רמה הכשרות שם
יש לו גם כשרות בבולגריה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה