דרוש מידע טלפון של א. שטיגליץ טכנאי מוצרי חשמל

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לכאורה לא אמור להיות קשר, אלא אם כן אתם מפעילים שני תאים יחד אז מאוד מובן למה מתחמם ולמה קרה מה שקרה למגן ברקים.
אם כי אני לא לגמרי בטוח מה הוא עשה אם הוא טיפל רק מלמעלה (מתחת לגז) אז זה לא אמור להשפיע
אם הוא טיפל גם מאחורה למטה - אין לי יכולת לחוות דיעה בזה, צריך יותר ידע מהמצוי ברשותי
קודם כל תודה ענקית על התגובה המפורטת.

אני לא מפילה 2 תאים בייחד
הוא עשה תיקון שמעקיף את הבורר - רק מתחת לגז ולא מאחורה...
מה יכול להיות הסיבה שהמגן-ברק והשקע נשרפו?

אישה כשרה

משתמש צעיר
@א. שטיגליץ
יש לי מכונת כביסה סמסונג,
התחילה תקלה C3 כל הזמן המכונה נעצרת,
הטכנאי אמר לי לנער את המכונה ואם זה יעזור סימן שזה בעיה במנוע,
ניענתי חזק את המכונה, ומאז היא עבדה יפה...
אחרי יום שוב פעם חזרה התקלה,
הטכנאי הגיע, פתח את המנוע, ואמר: הפחמים-כמו חדשים, הגומי בסדר גמור,
לא רואה שום בעיה מה עוד אפשר לעשות?

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען

(אולי אתם השואלים שם.)

הייתי מנסה לשייף בנייר זכוכית עדין את האזור שבו נוגעים הפחמים ולודא שאכן יש מגע טוב בין הפחם לגליל שבו הוא נוגע.
לאחר מכן כרטיס.
אם כי צריך לדעת שסמסונג זו מכונה שצריך מומחיות מיוחדת אליה יש בה תקלות מוזרות לכן הייתי שואל מומחה לעניין.
הייתי מציע שתתקשרו לאברהמי 025382382 תשאלו אם הוא מכיר מומחה לסמסונג

אישה כשרה

משתמש צעיר

(אולי אתם השואלים שם.)

הייתי מנסה לשייף בנייר זכוכית עדין את האזור שבו נוגעים הפחמים ולודא שאכן יש מגע טוב בין הפחם לגליל שבו הוא נוגע.
לאחר מכן כרטיס.
אם כי צריך לדעת שסמסונג זו מכונה שצריך מומחיות מיוחדת אליה יש בה תקלות מוזרות לכן הייתי שואל מומחה לעניין.
הייתי מציע שתתקשרו לאברהמי 025382382 תשאלו אם הוא מכיר מומחה לסמסונג
לא אני שאלתי שם....
אבל תודה רבה על התשובה.

חינוך ברמה

משתמש צעיר
מאכזב שאין אפשרות לקבל שירות תיקונים פיזית אבל אולי אפשר דרך פה..
יש לי 2 תנורים בוש מלפני 5 שנים בילד אין העליון אופה מידי חזק גם כשהוא על מעלות נמוכות כמו 160-170
והשני לא אופה בתחתית כשהוא בתוכנית 2 פסים עליון ותחתון.
מה יכולות להיות הבעיות?
תודה רבה

תשב"ר

משתמש פעיל
@א. שטיגליץ
אשמח בהכוונה,
יש לי תנור בוש HBG578BW0Y/13
הטמפרטורות עולות ללא קשר, גם אם התנור מכוון על 50 מעלות זה מטפס ללא גבול, (כמובן שהמוצרים הנאפים נשרפים)
איזה חלק מבין החלקים שאני מצרף כאן את תמונותיהם, אני צריך לתנור בשביל לפתור את הבעיה?
והאם זה אפשרי לתיקון לבד.
באלרם אומרים שאין טרמוסטט לתנור הזה, רק רגש.
במדריך בתרשים בפועל ראיתי שיש וגם כשפתחתי את התנור ראיתי.
אשמח מאד בסיוע והכוונה.
תודה רבה
טרמוסטט HBG578BW0Y.13.jpg
מגביל טמפרטורהHBG578BW0Y.13.jpg

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
מאכזב שאין אפשרות לקבל שירות תיקונים פיזית אבל אולי אפשר דרך פה..
יש לי 2 תנורים בוש מלפני 5 שנים בילד אין העליון אופה מידי חזק גם כשהוא על מעלות נמוכות כמו 160-170
והשני לא אופה בתחתית כשהוא בתוכנית 2 פסים עליון ותחתון.
מה יכולות להיות הבעיות?
תודה רבה
סליחה על העיכוב
לראשון תרמוסטט אם יש או רגש
לגבי השני - בשאר התוכניות הוא כן אופה מלמטה? אם כן זו בעיה בבורר /כרטיס, אם בשום תוכנית הוא לא מחמם מלמטה אז צריך להחליף גוף חימום

איזה חלק מבין החלקים שאני מצרף כאן את תמונותיהם, אני צריך לתנור בשביל לפתור את הבעיה?
והאם זה אפשרי לתיקון לבד.
הרגש העליון, התחתון הוא תרמוסטט בטחון שרק במקרה של חום גבוה מאוד מנתק את החשמל למניעת שריפה ולא קשור לתקלה שלך.
נראה לי שתוכל להחליף לבד, לבדיקה יותר מעמיקה תבדוק כאן
בכל מקרה עדיף לקנות בחנות חלפים ולא בחברה

נ.ב. שלחת אותי לאתר מעניין שלא הכרתי, תודה רבה!

בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

תשב"ר

משתמש פעיל
סליחה על העיכוב
לראשון תרמוסטט אם יש או רגש
לגבי השני - בשאר התוכניות הוא כן אופה מלמטה? אם כן זו בעיה בבורר /כרטיס, אם בשום תוכנית הוא לא מחמם מלמטה אז צריך להחליף גוף חימום

הרגש העליון, התחתון הוא תרמוסטט בטחון שרק במקרה של חום גבוה מאוד מנתק את החשמל למניעת שריפה ולא קשור לתקלה שלך.
נראה לי שתוכל להחליף לבד, לבדיקה יותר מעמיקה תבדוק כאן
בכל מקרה עדיף לקנות בחנות חלפים ולא בחברה

נ.ב. שלחת אותי לאתר מעניין שלא הכרתי, תודה רבה!

בהצלחה
תודה על המענה היעיל והמקצועי!
בחברה רוצים על החלק 200 ש"ח, אשמח באמת לדעת היכן אפשר לקנות את זה לא בחברה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה