עזרה טלפון פנסוניק

נחמי3

משתמש מקצוען
בס"ד

מי יכול לעזור לי
קניתי טלפון פנסוניק חדש באנגלית
לא שמעו טוב בטלפון כשזה בשיחה רגילה מהרגע הראשון
כרמקול עבד מצוין.
ניסתי לשחק במכשיר שיעבוד כן טוב השמע בשיחות
מה שקרה כרגע הוא רושם לי
CHECK PHONE LINE

לא רואה שום סיבה או שינוי הכל מחובר ותקין, איך משחררים את זה

מאב

משתמש פעיל
בס"ד

מי יכול לעזור לי
קניתי טלפון פנסוניק חדש באנגלית
לא שמעו טוב בטלפון כשזה בשיחה רגילה מהרגע הראשון
כרמקול עבד מצוין.
ניסתי לשחק במכשיר שיעבוד כן טוב השמע בשיחות
מה שקרה כרגע הוא רושם לי
CHECK PHONE LINE

לא רואה שום סיבה או שינוי הכל מחובר ותקין, איך משחררים את זה

הודעה זו מתייחסת לבעיה הקשורה לחיבור עם קו הטלפון. כתוצאה מכך, אנא בדוק את הדברים הבאים, על מנת לשחזר את הפונקציונליות הרגילה:

1. ודא שכבל הטלפון מחובר לשקע בקיר.
  2. במקרה שאתה מבחין בנזק כלשהו לכבל הקו, נא לרכוש אחד חדש ולנסות שוב
  3. ודא שכבל קו הטלפון מחובר כהלכה הן לשקע הטלפון בקיר והן ביחידת הבסיס (הגב של מכשיר הטלפון הראשי)
  4. אם אתה משתמש במסנן ADSL (קופסה קטנה המפצלת את האות), אנא נסה לחבר את קו הטלפון ישירות לשקע קו הטלפון בקיר ולבדוק אם ההודעה נעלמת (אם היא נעלמת, זה אומר שמסנן ADSL פגום ואתה צריך לרכוש אחד חדש)
  5. אם ההודעה ממשיכה, אנא בצע איפוס. לשם כך, נתק את יחידת הבסיס הראשית מהשקע החשמלי. לאחר מכן, הסר את הסוללות מהמכשיר. לבסוף, חבר את יחידת הבסיס בחזרה לשקע החשמל והכנס את הסוללות בחזרה לשפופרת.
  6. לבסוף, על מנת לקבוע אם הבעיה נגרמת על ידי היחידה או קו הטלפון, אנא חבר את הטלפון לקו אחר (כגון של שכן או חבר).
  7. אם הטלפון פועל, זה אומר שקו הטלפון שלך פגום ועליך לפנות לספק שירותי הטלפון שלך לבדיקה.

מאב

משתמש פעיל
הודעה זו מתייחסת לבעיה הקשורה לחיבור עם קו הטלפון. כתוצאה מכך, אנא בדוק את הדברים הבאים, על מנת לשחזר את הפונקציונליות הרגילה:

1. ודא שכבל הטלפון מחובר לשקע בקיר.
  2. במקרה שאתה מבחין בנזק כלשהו לכבל הקו, נא לרכוש אחד חדש ולנסות שוב
  3. ודא שכבל קו הטלפון מחובר כהלכה הן לשקע הטלפון בקיר והן ביחידת הבסיס (הגב של מכשיר הטלפון הראשי)
  4. אם אתה משתמש במסנן ADSL (קופסה קטנה המפצלת את האות), אנא נסה לחבר את קו הטלפון ישירות לשקע קו הטלפון בקיר ולבדוק אם ההודעה נעלמת (אם היא נעלמת, זה אומר שמסנן ADSL פגום ואתה צריך לרכוש אחד חדש)
  5. אם ההודעה ממשיכה, אנא בצע איפוס. לשם כך, נתק את יחידת הבסיס הראשית מהשקע החשמלי. לאחר מכן, הסר את הסוללות מהמכשיר. לבסוף, חבר את יחידת הבסיס בחזרה לשקע החשמל והכנס את הסוללות בחזרה לשפופרת.
  6. לבסוף, על מנת לקבוע אם הבעיה נגרמת על ידי היחידה או קו הטלפון, אנא חבר את הטלפון לקו אחר (כגון של שכן או חבר).
  7. אם הטלפון פועל, זה אומר שקו הטלפון שלך פגום ועליך לפנות לספק שירותי הטלפון שלך לבדיקה.
לקחתי מהאתר של פנסוניק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה