דרוש מידע טלפון מעודכן של הרב זריצקי בנושא כשרות

שפרה_א

משתמש חדש
הרב זריצקי מומחה כשרות ידוע אבל יש כאלו שחולקים עליו. אני מציינת זאת כדי שתדע שיש אפשרויות אחרות לגבי שאלות בנושאי כשרות. בכל אופן אני מדברת על מחלוקת בהלכה כמובן ולא על עצם האדם חלילה.

רוקד ושר

משתמש צעיר
הרב זריצקי מומחה כשרות ידוע אבל יש כאלו שחולקים עליו. אני מציינת זאת כדי שתדע שיש אפשרויות אחרות לגבי שרות. בכל אופן אני מדברת על מחלוקת בהלכה כמובן ולא על עצם

הרב זריצקי מומחה כשרות ידוע אבל יש כאלו שחולקים עליו. אני מציינת זאת כדי שתדע שיש אפשרויות אחרות לגבי שאלות בנושאי כשרות. בכל אופן אני מדברת על מחלוקת בהלכה כמובן ולא על עצם האדם חלילה.
מה הכוונה?

0719

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ממה ששמעתי עליו
הוא ירא שמיים מאוד,
ומברר כל דבר לעומק.

שפרה_א

משתמש חדש
הרב זריצקי ירא שמיים לגמרי!!! שלא יובן אחרת ממני חלילה חלילה חלילה! כתבתי את זה בהודעה שלי: התכוונתי למחלוקת בהלכה לא על הבן אדם! כמו שיש מחלוקת בין הרב אויערבך לרב עובדיה או הרב אליישיב - זו מחלוקת בהלכה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה