דרוש מידע טיפת חלב-אתר אינטרנט, עדיין בשנות ה90?

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
למה
אבל באמת למה?
אין אתר אינטרנט שאני יכול לקבוע או לבטל תורים לטיפת חלב
למה
אבל באמת למה?
אין מקום שבו אני יכול להוריד יומן גדילה מסודר של הילד שלי
ורק אם לא איבדתי את הפנקס הכחול הזה של טיפת חלב
כן זה המיושן הזה
שרושמים בו ידנית ומדביקים מדבקות
יש לי את זה רשום
ולמה למען השם אם אני הולך לרופא ילדים המידע לא פשוט נמצא אצלו במחשב?
לא הגיע הזמן להתקדם טיפה

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
הצלחתם לקבוע? כי אני לא.
בפעם האחרונה שניסיתי, ממש היום, זה עדיין שולח אותי בלופים למלא שוב ושוב את אותם פרטים.
האחות בטיפת חלב הסכימה איתי שאי אפשר לקבוע ככה.

saranus

משתמש פעיל
אולי להתלונן במשרד הבריאות, לפחות לנסות להזיז את המערכת הזאת לקידמה של שנות ה 2023...

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
למה
אבל באמת למה?
אין אתר אינטרנט שאני יכול לקבוע או לבטל תורים לטיפת חלב
למה
אבל באמת למה?
אין מקום שבו אני יכול להוריד יומן גדילה מסודר של הילד שלי
ורק אם לא איבדתי את הפנקס הכחול הזה של טיפת חלב
כן זה המיושן הזה
שרושמים בו ידנית ומדביקים מדבקות
יש לי את זה רשום
ולמה למען השם אם אני הולך לרופא ילדים המידע לא פשוט נמצא אצלו במחשב?
לא הגיע הזמן להתקדם, טיפה?
תגובת הטיפה: זה כנראה בעיה של עיכוב התפתחותי...

saralulu

משתמש מקצוען
אצלנו האחות שולחת לנו תזכורת במייל על התור הקרוב וגם את המייל האישי שלה וגם טלפון... אבל אולי זה נדיר???
היא כן כותבת בהנאה רבה בפנקס חיסונים ואין לה בעיה אם לא מביאים כי זה מתועד במחשב...

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
לא הרגשנו אף פעם סרבול דווקא יש תחושה שהשירות עכשווי ומתקדם!
שמח בשבילכם
כנראה אף פעם לא הייתם צריכים להעביר מידע לרופא משפחה
ואף פעם לא קרה שהרופא של טיפת חלב נתן המלצות
אבל הוא לא יכול לתת הפניות אז תפנו לרופא משפחה
בעיני סנכרון בסיסי זה בייסיק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה