קורונה טיפות שעוזרות לחולים????

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מעוצב היטב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו שמע על הטיפות??????
היו חולים מאומתים עם תסמינים והרגישו זוועה
ולקחו את הטיפות האלא (משהו טבעי)
וממש קמו על הרגלים
(יואלי דיקמן דיבר על זה במאסטר פליי שיוסי ברגר לקח...)
משהו יודע איך משיגים
אני צריכה דחוףףףף
לחברה מאומתת שמרגישה ממש על הפנים.......

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תרשמי מייל ואשלח לך פרטים בבני ברק

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
האם מותר לקחת אותם בשבת?

אף פעם לא מאוחר מדי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כנראה הכוונה לטיפות שמוכרים ב''הוס טבע'' בבני ברק. - סינר'גי פלוס
עולה 88 ש''ח.
זה ברח' חזו''א בהתחלה.
יש להם גם סניף בדמשק אליעזר 3 משפ' הוס.

לגבי שבת - הרב יעקב מאיר שטרן כתב להתיר לאנשים בריאים כמניעה את מי השום בשבת לרגל המצב. למרות שויטמינים זה נידון בפוסקים. סביר שהוא הדין לגבי טיפות אלו. הוא לא מתייחס שם לגבי אלו הלוקחים כשהם כבר חולים

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש את הלבונה שהמון ניסו ועזר מאוד תוך 24 שעות מומלץ מאד וגם זה גרושים משהו כמו 5 או 10 שקל לאדם!

zahav1

משתמש מקצוען
צריך להזהר גם עם הדברים הטבעיים שלוקחים. אבא שלי לקח לבונה וזה שיחק לו מאד עם הלחץ דם( הוא סובל מלחץ דם גבוה)

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
צריך להזהר גם עם הדברים הטבעיים שלוקחים. אבא שלי לקח לבונה וזה שיחק לו מאד עם הלחץ דם( הוא סובל מלחץ דם גבוה)
לכן יש הוראות לכל דבר וכתוב מפורש בלבונה "לא להשתמש אם יש בעיות בלחץ דם"

לומדת 10

משתמש פעיל
כנראה הכוונה לטיפות שמוכרים ב''הוס טבע'' בבני ברק. - סינר'גי פלוס
עולה 88 ש''ח.
זה ברח' חזו''א בהתחלה.
יש להם גם סניף בדמשק אליעזר 3 משפ' הוס.

לגבי שבת - הרב יעקב מאיר שטרן כתב להתיר לאנשים בריאים כמניעה את מי השום בשבת לרגל המצב. למרות שויטמינים זה נידון בפוסקים. סביר שהוא הדין לגבי טיפות אלו. הוא לא מתייחס שם לגבי אלו הלוקחים כשהם כבר חולים

האם באמת מדובר על הטיפות האלו כיעילות לקורונה?
אני צריכה לדעת דחוף
בשביל אדם לא צעיר עם מחלות רקע שהחום שלו לא יורד כבר הרבה זמן
אשמח לשמוע על עוד דרכים יעילות לטיפול (ניסינו כבר המוןןן ושום דבר לא עוזר:()

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
היה היום כתבה בקטיפה של פנינה פקשרה שכתבה מנסיון אישי על טיפות שעוזרים בצורה מדהימה

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בדיוק היום שמעתי על 3 אנשים שלקחו את הטיפות האלו
ועבר להם הקורונה בקלות ובמהירות והבריאו לגמרי!

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הטיפות האלו עוזרות ממש
בהכרות אישית עם מישהו שהיה עם חמצן סיטוראציה 82 לקח את הטיפות ולמחרת הוא קם אדם חדש.

ר

רק ילדה;)

אורח
הדועה שנתקבלה היום לאור פרסומים על טיפות N קורונה

משרד הבריאות מזהיר את הציבור מפני שימוש במוצר בשם "N- קורונה" נגד מחלת הקורונה: ''המוצר מעולם לא הוכח כמטפל במחלת הקורונה או מסייעות להחלים מהמחלה", כמו"כ בניגוד לנטען המוצר מעולם לא קיבל את אישור ועדת הלסינקי מבתי חולים בארץ לצורך ביצוע ניסויים קליניים, כמו"כ במשרד הבריאות אומרים כי יפעלו נגד שיווק המוצר וטוענים כי יש פגמים בסימון המוצר כחוק.

ד"ר רוני ברקוביץ', מנהל אכיפה ופיקוח במשרד הבריאות בראיון לקו החרדי: ״מטעים את הציבור בתרופות ותוספי תזונה שיעילותם לא הוכחה. אנחנו מטפלים ביצרן של טיפות אן קורונה. אין בחומרים הללו חשש לנזק אבל הם לא מסייעים ומרפאים. מדובר בהבטחות שווא. אין למוצר שום אישור לשימוש״

רב פעלים

משתמש מקצוען
אנחנו נעזרנו מאד בטיפות המשווקות בירושלים ברחוב עלי הכהן 25, הפרטים באשכול המצורף

שרה.ב

מעצבת גרפית
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא הייתי ממליצה לקחת תרופה שמשרד הבריאות יצא ואמר שהם לא אישרו אותה
זה שהיא עזרה לאחד לא בהכרח תעזור ואולי אפילו תזיק לאחר

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה נשמע כמו הומאופתיה..
ובכן, הומאופתיה יכולה בהחלט לסייע לחולי קורונה, אבל הדרך שבה היא עובדת זה בעיקר בהתאמה אישית לבן אדם, ופחות בטיפות אחידות לכולם.
למרות זאת, יש סיכוי שלוקחים טיפות שמשווקות לכולם והן מתאימות לאדם מסוים במדויק- ואז יש החלמה מהירה.

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני גם חליתי לפני תקופה והרגשתי זוועה (לא חום, רק חולשה הזויה עם כאבי שרירים חזקים מאוד ועוד כמה תסמינים...)
התייעצתי עם רופאה ידידה של אמי והיא המליצה לי לפנות למישהי שתתן לי דברים טבעיים שיוכלו לעזור לי, (היא נתנה לי מס' של מישהי מסוימת)
לקחתי כדורים בשם תערובת סופר פטריות (המליצה על זה מאוד, הסבירה לי את התועלת של זה אבל אני לא כ"כ זוכרת, אולי מישהו פה שמכיר את הכדורים יוכל להסביר)
כמו כן לקחתי גם כדורים בשם "איירפרו" (ראיתי פה פעם שגם כן המליצו על זה) זה מכיל ויטמין D C ואבץ.
והרגשתי הטבה משמעותית מיום ליום
(ממליצה מנסיון אישי בלבד, כל אחד יעשה מה שרואה לנכון על אחריותו האישית)
מהתערובת סופר פטריות נשאר לי 34 כדורים
אם מישהו רוצה מוכרת אותם ב-25 ש"ח
עלה לי 110 קופ' של 90 כדורים
תוקף עד סוף ינואר
בבני ברק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה