טיפול שיניים לילדים פחדניים במיוחד

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
(זה אחרי שעברתי על כל האשכולות...)
שמעתי שיש בבריאות השן רופאת שיניים מאד מוצלחת שמצליחה לטפל בכל הילדים הכי עקשניים, לא זוכרת את השם שלה, מישהו יודע? התנסה?

הייתי עם הבת של 4 פעמים אצל 2 רופאים (מאוחדת) הצליחו לעשות לה רק צילום, בקושי.
שלחו אותי להרדמה, הבעיה שהיא כבר מעל 5, ולא בא לי להוציא כ"כ הרבה כסף...

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ג.ח;1993473:
שמעתי שיש בבריאות השן רופאת שיניים מאד מוצלחת שמצליחה לטפל בכל הילדים הכי עקשניים, לא זוכרת את השם שלה, מישהו יודע? התנסה?

מנסיון לצערי:
תלוי מאד במספר החורים (כשמספר החורים גדול - יש סיכון שילדה היסטרית תתפקד בחלקם, אולם לאחמ"כ תפתח טראומה ולבסוף תיאלצי בכ"ז לגשת להליך של הרדמה מלאה)
כמו כן, שימי לב שבכל מקרה יטפלו בה ככל הנראה בגז צחוק לפחות - אם לא בסדציה - ושניהם בתשלום

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
באיזה איזור את גרה?
בבית שמש יש רופאה מומחית ממאוחדת שמטפלת גם לילדים פחדנים,

שלכת

משתמש רשום
נכתב ע"י ג.ח;1993473:

קרה לנו בדיוק אותו מקרה, וכבר מרוב ייאוש עמדנו לבצע לבתי הרדמה מלאה בכמעטה5000 ש"ח, עד שמישהי בתמימות שאלה אם ניסינו גז צחוק, ולא ניסינו. קבענו תור לרופאה ודיברנו איתה בטלפון לפני כן שיהיה מתואם איתה שלא אומרים מילה על זריקה ( בתי פחדה מזריקת ההרדמה הכואבת, ואמרנו לה שגז צחוק זה במקום זריקה), ואכן, הרופאה הסליחה את דעתה במיומנות מיוחדת ובתי קיבלה כמה זריקות בלי ששמה לב בכלל. המסכה הסתירה לה את המזרק, וגז הצחוק עמעם את הכאב.
מאותו היום עשינו לה באותה מרפאה לפחות שמונה טיפולים נוספים והיא לא שמהלב בכלל שהזריקו לה מרדים.
הבעיה היא שאנחנו צפוניים וזו הייתה מרפאה בכרמיאל, אך טיפלנו אצל שלוש רופאות שונות וכולן היו נפלאות כך שאני בטוחה שבכל מקום אחר יש גם רופאות עם אישור להשתמש בגז צחוק.
יש רופאות מיוחדות שמוסמכות לעבודה עם ילדים ובהכשרה שלהם מלמדים אותם להתמודד עם מקרים של ילד פחדן או סרבן.

בקיצור, ההמלצה שלי היא:
א. למצוא רופאה עם גז צחוק.
ב. לדבר עם הרופאה קודם.
ג. רופאה אישה ולא גבר.
ד. רופאה עם הכשרה לעבודה עם ילדים.
ה. למצוא אופן לשכנע את הילדה להגיע ולהתנסות.

GILC4385

משתמש רשום
מניסיון, כדאי לנסות עוד ולא ללכת להרדמה כללית.
כמה רופאים שלחו אותי להרדמה כללית אחרי שהילדה לא רצתה אפילו לשבת על הכסא, פשוט ניסינו עוד רופאה והיום היא עברה כבר כמה טיפולים רציניים בלי להוציא הגה כמעט.
בנוסף הבטחנו לה מתנה על כל פעם וזה עבד!!!
תנסי רופאה שפשוט "תזרום איתה"... תתחבר אליה...בטיפול הראשון רק יושבים, אח"כ טיפול קל ביותר וכך היא נותנת בה אימון ומסבירה לה כל דבר...
לא להתייאש!

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יש רופאת שיניים לילדים מקסימה במרפאה (נראה לי של לאומית-אבל אנחנו הגענו ממאוחדת)
והיא ממוחית בילדים
הבת שלי סרבנית גדולה אחרי כמה נסיונות ושלים במרפאות אחרות- הסכימה לטיפול-והיא עשתה לה גם זריקות וגם כתרים
כמובן להבטיח פרסים לאחר הטיפול וכ' - אבל ממש היינו מרוצים

יום אביב

משתמש מקצוען
נכתב ע"י veredb;1993790:
יש רופאת שיניים לילדים מקסימה במרפאה (נראה לי של לאומית-אבל אנחנו הגענו ממאוחדת)
והיא ממוחית בילדים
הבת שלי סרבנית גדולה אחרי כמה נסיונות ושלים במרפאות אחרות- הסכימה לטיפול-והיא עשתה לה גם זריקות וגם כתרים
כמובן להבטיח פרסים לאחר הטיפול וכ' - אבל ממש היינו מרוצים

מי הרופאה?

פנינה קל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני ממליצה מאד על ד"ר קובי אפרת שמקבל בבני ברק
הייתי איתו עם בתי לאחר ששום רופא שיניים לא הסכים לטפל בה
וכמעט הלכנו להרדמה כללית
אבל אצלו פשוט לא האמנתי תוך חצי שעה היינו אחרי כל הענין (והיה מדובר בטיפול שורש)
מאז אנחנו רק אצלו, אמנם זה קצת עולה אבל שווה!!!!!

saral

משתמש רשום
אולי את מתכונת לרופאת שיניים - ענת רוזנטל?
אני מאוד מאוד ממליצה
היא מקבלת במרפאה שלה ברח' פראג (ליד שטראוס) בירושלים.
זה חויה ממש!!!
זה משהו שונה לגמרי ממה שאת מכירה...
עם הבת שלי שלא הצלחתי אצל ימימה של מאוחדת (שנקראת מומחית), הצלחתי מאוד מאוד - עד כדי כך שהילדה מדברת על זה - ששיכאב לה היא תלך לענת (ודי מחכה לזה...)
מה שכן, זה פרטי ולא מקופת חולים, אבל המחירים שלה בסדר

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה לכולם.
אני גרה בקרית גת.
ברור שניסינו עם גז צחוק, כבר פעמיים שמו לה את ה"אף" הזה ואחרי 2 ד' היא התחילה שוב בכיות...
לכן, החלטתי ששוה לי לסוע גם לבני ברק או אשדוד (ושמעתי על רופאה בבריאות השן, אף אחד לא מכיר?) מדובר בערך ב4 חורים, אחד בטוח שורש...

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה הכוונה מחירים בסדר?
(אצל קובי אפרת ואצל ענת)
טיפול שורש לדג' כמה בערך יעלה?
ועוד בעיה שכבר הייתי 4 פעמים, לא בא לי להתחיל את כל הסידרה מהתחלה, אני רוצה שאם אני כבר יוצאת מחוץ לעיר, שיהיה לרופאה את כל הסבלנות בעולם ושתצליח לפחות את החור הגדול (כבר לילה אחד עבר לנו עם בכיות מכאבים...)

profession

משתמש פעיל
מישהו מכל המומלצים פה באזור קרית ספר?
אם לא אז בבני ברק גם יעזור
אני גם מחפשת מישהי טובה מאוד עדיפות למאוחדת לפעם ראשונה...

חני ראובני

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י ג.ח;1994101:
מה הכוונה מחירים בסדר?
(אצל קובי אפרת ואצל ענת)
טיפול שורש לדג' כמה בערך יעלה?
ועוד בעיה שכבר הייתי 4 פעמים, לא בא לי להתחיל את כל הסידרה מהתחלה, אני רוצה שאם אני כבר יוצאת מחוץ לעיר, שיהיה לרופאה את כל הסבלנות בעולם ושתצליח לפחות את החור הגדול (כבר לילה אחד עבר לנו עם בכיות מכאבים...)

אני גם ממליצה על ד''ר אפרת
דברי איתם -03-5797137

מאנטרטיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בבני ברק במרום שיר יש את ד"ר פסי רובין- רופאה מיוחדת עם גישה מדהימה לילדים.

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מאנטרטיקה;1994192:
בבני ברק במרום שיר יש את ד"ר פסי רובין- רופאה מיוחדת עם גישה מדהימה לילדים.

פרטי או ממאוחדת?

מאנטרטיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ג.ח;1994208:
פרטי או ממאוחדת?

ממאוחדת.
התורים אצלה ממש ארוכים (אני חיכיתי 3 חודשים) אבל שווה!
בפעם הראשונה ההינו אצלה, והבת שלי (בת 5) ממש פחדה, היא מדמיינת פי 100 רחוק יותר מהמציאות! אז הרופאה נתנה לה קצת לשבת על הכיסא, הראתה לה את המכשירים וכו', כדי שתכיר את העניין מקרוב, היא סיפרה לה סיפורים וממש העבירה איתה שעת חוויה. למעשה, היא המליצה לי לא לעשות טיפול במקום אלא לחכות כמה זמן כדי שהילדה תזכור זאת בתור חוויה.
ובסוף היא עוד יכלה לבחור מתנה ממזוודת המתנות:).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה