סקירה טינקו s5 יש לכם?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

yudb

משתמש סופר מקצוען
במידה ואני קונה את הטינוקו באמזון,
וזקוקה לתמיכה או שירות תיקונים.
איך זה הולך?
האם יש למי לפנות?

yudb

משתמש סופר מקצוען
איפה אפשר למצוא קופונים מלבד האתר של אמזון בעצמו?

DM5

משתמש חדש
בענין המכונה שואבת שוטפת , מאד אשמח להמלצותלמי שיש נסיון של חברה ודגם טוב שיש לו אפקטיביות(ועם סוללה טובה ואורך חיים וכ), שמנקה לרמה יומיומית והייתי גם שמחה לדעת אם יש אופציה למכשיר שמשאיר ריח נקי,
וכן ראיתי מכשיר כזה יחסית בזול של חברת Midea האם מישהי מכירה? ממליצה?
מאד אשמח לקבל תשובות, (על אף שיש כאן התכתבות בענין , התבלבלתי)

DM5

משתמש חדש
אשמח מאד ממי שמכירה או תוכל לעזור לי, הייתי בחנות והמוכר המליץ על ג'ימי שזה זול משמעותית מהטינקו, האם מישהי מכירה?
הוא טוב? איך הוא לעומת הטינקו?

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
לבעלי הטינקו עם וותק של שנה, האם זה נכון שיש לטינקו S5 מלא תקלות והמעבדות לא עומדות בקצב של התקלות?
או שזה סתם השמצות מתחרים...

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
לבעלי הטינקו עם וותק של שנה, האם זה נכון שיש לטינקו S5 מלא תקלות והמעבדות לא עומדות בקצב של התקלות?
או שזה סתם השמצות מתחרים...
גיסתי קנתה את הטינקו S5 בערב פסח בהמלצתי והוא כבר עושה לה בעיות
לאומת הבובוט שלי שקניתי באיזור חנוכה במצב מעולה ++ בע"ה בלי אף תקלה

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי בהטענה יש צליל מונוטוני בדציבלים גבוהים יחסית, כמו של מעבד במחשב,
כשאני מזיזה הוא מפסיק ואח"כ מתחיל שוב.
זה לדוג' מאד מוזר לי..
חוצמזה מרוצה עד הגג

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
אם אני קונה בארץ טינקו איך אפשר לדעת אם זה יבואן רשמי או לא? אם כתוב או. אי ג'י שיווק והפצה זה יבואן רשמי, או שצריך להיות כתוב יוניקו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה