בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מייק היקר

משתמש פעיל
אחרי כל האטרקציות הידועות של קיאקים גיפים אקווה כיף
יש פיינטבול וקראטינג בדיר אל אסאד (מקום מאוד בטוח ליהודים) קרוב מאוד לכרמיאל יש גגם פיינטבול ברפטינג נהר הירדן
יש את כלנית טרקטורנים ורייזרים בצפון
יש את ישראל מוטו שזה השכרת רכבי שטח ואופנעי שטח לנהיגה עצמית מתאים רק אם יש רשיון
יש את טיולי הדן שזה קיבוץ דפנה השכרת אופניים חשמליות ומסתובבים שעתיים על נחל דן

נחמן ג

משתמש פעיל
כן
בבין הזמנים תשרי
היה פצצה
אני הייתי שם הרבה פעמים וזה בכלל לא מסוכן, ובקשר לבגדם להחלפה- זה תלוי בגלים ותלוי בסירה.
יש סירות יותר נמוכות ששם נרטבים בד''כ, ויש סירות יותר גבוהות ששם כמעט לא נרטבים בד''כ.
יש שם המון חרדים וזה בכלל לא מפחיד!!!

שושנה שרה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
יש משהו מוששלם.
מסלול רייזרים בצפון של שעה וחצי פשוט טירוף!!!
נוסעים עם מדריך בנופים יפהפיים!!
זה מגיל 16 בהצגת ת"ז
250 ש"ח
אחד הדברים!!!

משה ביק

משתמש מקצוען
לא יודע מה רמת התקציב שלך לאטרקציה. אבל אם זה באיזור 100 ש"ח.
יש לי משהו להציע- אופניים חשמליים לאורך נחל דן.
מסלול עם אופניים חשמליים מותאמים לשטח. לאורך נחל דן . נסיעה חופשית בלי מדריך לאורך המסלול. אתה מקבל מפה של המסלול ונוסע. יש כמה עצירות בדרך שאתה יכול לעצור ולהיכנס לנחל הקפואאאאאאאא.
מסלול של שעתיים- דרך קופונופש זה 98 שקל. יכול להיות שקבוצה זה יותר זול.
מומלץ בחוםםם

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען

michalor

משתמש מקצוען
יוצרי ai
רק עכשיו ראיתי...
אני אנסה לענות על מה שאני יודעת

סביבות 100+ לאדם לשעה פלוס מינוס...
אנחנו עשינו קבוצת של 10 בחיפה (לייזר טאג) ולקחו לנו 40 ל-20/25 דקות, סיבוב שני ב-30
זה ממש כיף ונותן חווית קרב די דומה לפיינטבול

בד''כ במקומות שיש קייקים יש במתחם גם פינטבול שזה חוויתי מאוד (אבל נגמר מהר :()
באבו קייק יש מתחם פיינטבול ממש שווה

אתה מקבל רובה אוטומטי (דומה לרובה אמיתי) ואתה מקבל כמות מסוימת של כדורי צבע (הכמות לפי תשלום) ואז אתה נכנס עם הקבוצה לשטח אש כשאתה ממוגן, ומתחילים לירות אחד על השני כמו בקרב אמיתי (יש שם מכשולים ומחסות).
הקטע הוא שזה נגמר ממש ממש מהר. ולא הייתי ממהר לומר שזו חוויה שאסור לפספס.
מענין האם לייזר טאג זה אותו רעיון או משהו חדש ואחר?...
בלייזר טאג הרעיון הוא שיש לך אפוד מגן אלקטרוני שקולט בחיישנים איפה נפגעת/פגעת ומחשב לך את הנקודות לפי זה
ההבדלים זה במבנה - לייזר טאג זה במקום סגור ופיינבול בד"כ פתוח
וברמת המיגון על הגוף - יש רק אפוד אלקטרוני לא מסרבל

איפה שאני עשיתי הלייזר טאג היה ממוקם בתוך מערת שדים כך שזה הכפיל את ההנאה והצרחות...

זה גם מסוכן או רק מפחיד ???
חברה שלי נקעה שם רגל (הערבי התהפך עם הסירה על הרגל שלה)
אז לשיקולך...
אה, ואין אחריות או משהו בסגנון....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה