בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

נחמן ג

משתמש פעיל
מההכרות שלי אם עושים את המסלול קייקים הרגיל (ולא מסלול אתגרי) אז כל המקומות פחות או יותר אותו רעיון ואין הבדלים גדולים, (הייתי נראה לי בכל הסוגים- החברות של הקייקים...)
אם אתה מכיר את כבר בלום אז אולי כדאי שתלכן לשם שוב.

נחמן ג

משתמש פעיל
יש אפשרות של מסלול אתגרי ב''רפטינג נהר הירדן''
זה מסלול יותר ארוך וזרימה יותר חזקה וכו'

יואל זוהר

משתמש מקצוען
מההכרות שלי אם עושים את המסלול קייקים הרגיל (ולא מסלול אתגרי) אז כל המקומות פחות או יותר אותו רעיון ואין הבדלים גדולים, (הייתי נראה לי בכל הסוגים- החברות של הקייקים...)
אם אתה מכיר את כבר בלום אז אולי כדאי שתלכן לשם שוב.
דווקא חשבתי על זה
אבל אני הייתי לפני כמה שנים באבו קייק וממש לא אהבתי

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

נחמן ג

משתמש פעיל
''רפטינג סוער''

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

יואל זוהר

משתמש מקצוען
''רפטינג סוער''
אבל זה מינימום 3 שעות זה מידי הרבה זמן

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחירים ???
מיקום מדויק ???
תודה
האמת.. אני לא יודעת מחירים... אבל בכל מקרה זה שווה מנסיון [לפני הרבה שנים]
לגבי מיקום אני חושבת שדיי ברור- 'מושב בית אורן שנמצא ע"י חיפה'...

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

יאיר ליברמן

משתמש רשום
טרקטורנים-בכלנית
אגם מונפורט במעלות יש שם פארק חבלים מעניין וקרטינג פיטבול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה