מידע שימושי טיולון ספורט ליין ויאנטו Viento

בהמתנה

משתמש פעיל
אשמח למידע לגבי איכות הטיולון,
איך הנסיעה שלו?
האם הקיפול קל ביד אחת כשהשנייה מחזיקה תינוק?
האם השכיבה היא 175-180 מעלות?
ובאופן כללי כל מה שיש להוסיף....

rakefet

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
טיולון מדהים
הכי הכי מכל הטיולונים שהיו לי קודם
והיה לי מקלרן ויויו
כל היתרונות: קיפול ביד אחת
שכיבה מלאה
נסיעה חלקה ברחוב
גגון מעולה
ועו ועוד

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אשמח למידע לגבי איכות הטיולון,
איך הנסיעה שלו?
האם הקיפול קל ביד אחת כשהשנייה מחזיקה תינוק?
האם השכיבה היא 175-180 מעלות?
ובאופן כללי כל מה שיש להוסיף....
קיפול באמת ביד אחת, אפשר עם תינוק ביד השניה.
להשכיב האמת שאף פעם לא ניסיתי, קניתי כשהבת שלי כבר הייתה בגיל שלא ישנים בעגלה...
טיולון נוח, יחסית לטיולונים נוסע חלק, עולה ויורד מדרגות מצוין
הגגון מכסה לגמרי את התינוק בשמש (יש טיולונים שממש לא...)
אני מרוצה ממנו. בשימוש די מסיבי בערך שנה.

בהמתנה

משתמש פעיל
קיפול באמת ביד אחת, אפשר עם תינוק ביד השניה.
להשכיב האמת שאף פעם לא ניסיתי, קניתי כשהבת שלי כבר הייתה בגיל שלא ישנים בעגלה...
טיולון נוח, יחסית לטיולונים נוסע חלק, עולה ויורד מדרגות מצוין
הגגון מכסה לגמרי את התינוק בשמש (יש טיולונים שממש לא...)
אני מרוצה ממנו. בשימוש די מסיבי בערך שנה.
ולבת הזו הרגשת שהיה לה מספיק מקום בטיולון / לא צפוף מדי?!
יש טיולונים שאני רואה שהתינוק פשוט דחוס בפנים
אין מרחב מחיה....
והילדים שלי בגיל קטן די שמנים
(כרגע התינוקת רק בת 3 חד' אבל אני בעיקר מעוניינת להמשך.....)

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ולבת הזו הרגשת שהיה לה מספיק מקום בטיולון / לא צפוף מדי?!
יש טיולונים שאני רואה שהתינוק פשוט דחוס בפנים
אין מרחב מחיה....
והילדים שלי בגיל קטן די שמנים
(כרגע התינוקת רק בת 3 חד' אבל אני בעיקר מעוניינת להמשך.....)
יש לה מקום בשפע רב... (היא בת שנתיים עכשיו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה