דרוש מידע טיולון ספורט ליין- איך אתם מנקים?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
טיולון של ספורט ליין
לא מצאתי אופציה להוצאת הגגון
איך מנקים שיצא נקי??

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עכשיו פירקתי את כל הטיולון, כולל הגגון.
יש 2 ברגים בצד הפנימי למטה. תוציאי אותם, וכך תוציאי את בסיס המתכת מהחיבור שלו אל העגלה.
הריפוד עצמו מושחל בתוך תעלה עגולה, את פשוט מושכת לאחד הכיוונים ומוציאה את כל הריפוד מההשחלה.

המלצה: לפני שאת מתחילה לפרק דברים. קחי מצלמה ותצלמי כל איזור שנראה לך שיעבור פירוק כלשהו.
זה יעזור לך בהרכבה - אם תסתבכי

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני הסתבכתי עם הסלסלה.
יש ב2 הצדדים מעין פלסטיק שמתחבר אל המתכת. צריך לדחוף אותו כלפי מעלה וכך הוא יוצא מהחיבור שלו.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תודה רבה @נני5
אולי אין לנו אותו דגם?
אצלי הגגון מחובר לפלסטיק בהברגה מוזרה, לא רגילה
אצלך זה איקס או פס רגיל?

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
אני הסתבכתי עם הסלסלה.
יש ב2 הצדדים מעין פלסטיק שמתחבר אל המתכת. צריך לדחוף אותו כלפי מעלה וכך הוא יוצא מהחיבור שלו.
יכולה להסביר שוב?
או שיש מישהו אחר שיודע?
לא מצליחה להוציא את הסלסלה!
יש 2 רוכסנים לפתוח, אבל בצדדים זה מחובר לעגלה ולא ברור לי איך אמור לצאת.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יכולה להסביר שוב?
או שיש מישהו אחר שיודע?
לא מצליחה להוציא את הסלסלה!
יש 2 רוכסנים לפתוח, אבל בצדדים זה מחובר לעגלה ולא ברור לי איך אמור לצאת.
אם מדובר על סיאלו pl או דגם דומה, כתבתי הסבר עם תמונה כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה