טחורים ופיסורה

bekkiback

משתמש מקצוען
בקיץ קצת יותר קשה להשתמש עם זה ובמיוחד להחדיר כי הוא מאד נוזלי
אני מציעה למלאות חפיסת כדורים (אקמול) ריקה, לשים במקרר ואחרי שמתקשה להשתמש בזה כמו נרות
מה הגודל האולטימטיבי לפתילות?
כמו אקמול תינוקות או יותר קטן

מינימאוס

משתמש מקצוען
אני גם לצערי סבלתי המון מטחורים,
וגם מפיסורה- שזה הרבה הרבה יותר כואב!!
אז קודם כל תבדקי ממה באמת כואב לך,
כי הטיפול בשניהם בדיוק הפוך,
בטחורים- צריך לקרר את במקום, כדי לכווץ את השריר, ויש גם משחות מתאימות, שהן מכווצות את השריר.
ובפיסורה-צריך לחמם את המקום ולהרפות את החתך, ויש משחה מתאימה לרפא את הפצע.
אני סבלתי שנים מטחורים, וכשנהיה לי גם פיסורה, המשכתי לשים את המשחות הרגילות
שהיו לי בבית לטחורים, וסתם סבלתי הרבה זמן, כי זה ממש לא עוזר לפיסורה.
בשני המקרים את חייבת לדאוג ליציאות רכות,
אז קודם כל תתחילי לקחת נורמלקס, קונים בבית מרקחת, ולא צריך מרשם רופא, מרגישים הקלה אחרי כ-48 שעות, וכמובן אחרי כל יציאה לשטוף במים קרים או חמים לפי מה שכתבתי למעלה.
בפיסורה הרופא המליץ על אמבטיות חמימות כמה פעמים ביום.
כל מה שאני כותבת לך זה ע"פ המלצות של ד"ר קורל ממעייני הישועה שהוא רופא מומחה בנושא,
אם את מהמרכז, אפשר לקבוע תור דחוף, [אם את ממכבי- אז אני ארשום לך איך]
המשחות לטחורים זה פרוקטו גליבנול או רקטוצורין- בלי מרשם רופא.
ומשחה לפיסורה זה דיפדיפין או אנטרולין- חייב מרשם רופא
תרגישי טוב, ואם יש לך עוד שאלות, אשמח לעזור,

bekkiback

משתמש מקצוען
אני עוד תוהה מה הסגולה של זה בעצם. חייבת לנסות.

גם התרגיל שהתפרסם ב'המודיע'
שכיבה צמודה לקיר עם רגליים למעלה
יום יום במשך 10 דק'
עוזר מאד.

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני עוד תוהה מה הסגולה של זה בעצם. חייבת לנסות.

גם התרגיל שהתפרסם ב'המודיע'
שכיבה צמודה לקיר עם רגליים למעלה
יום יום במשך 10 דק'
עוזר מאד.
אני גם לא בדיוק יודעת, לשמן קוקוס יש הרבה סגולות, היה לי פעם חוברת שמפרטת על זה.
אלו שאני יודעת והתנסיתי בהם זה טחורים ופיסורה- שעזר מדהים הן בהרגעה והן בריפוי, פטריות בהנקה ובפה, לפעמים מרגיע כויות, אני לא יודעת אם ברמה קשה- עזר מאד במין כויה/רגישות בלשון ובחיך מאוכל חם
אני מחזיקה את זה בקביעות בבית ומשתמשת בו המון

יודית 121

משתמש מקצוען
מנסיון אישי כואב בפיסורה נפדפין עוזר מאד מאד!!! ממש מרדים את המקום...
דרך כללית זה הכי בזול סתם באגביות.

9762

משתמש רשום
כל מה שאני כותבת לך זה ע"פ המלצות של ד"ר קורל ממעייני הישועה שהוא רופא מומחה בנושא,
אם את מהמרכז, אפשר לקבוע תור דחוף, [אם את ממכבי- אז אני ארשום לך איך]

איך במכבי קובעים אליו תור בדרך הכי קצרה?
תודה רבה

פרומה ביאר

משתמש פעיל
עוזר לשבוע שבועיים, אח"כ הגוף מפסיק להגיב.
קראתי שלא בריא להשתמש הרבה במשלשלים (מיץ שזיפים נכנס להגדרה הזו) אלא רק בצורה זמנית ממש. כי הגוף מתרגל והמעיים מתחילים לעבוד בצורה יותר איטית.

מנסיון אישי- אני כותבת ממש בהתרגשות ולא מאמינה שאני כותבת את זה- פתרון לפיסורה!
זה התפרסם ברשות הרבים ביתד, ניסיתי את זה כצעד כמעט אחרון לפני ניתוח.

והפתרון הוא- אבוקדו.
בעיתון היה כתוב לאכול 2 אבוקדו ביום למשך שבוע, עדיף בערב. כתבו שם שכבר אחרי יום הייתה הקלה ואחרי שבוע המקום התרפא לגמרי.
מה שאני עשיתי- אכלתי אחד בבוקר אחד בערב. אחרי פעמיים בלבד הרגשתי הקלה בכאב. אחרי שבוע עבר אך לא לגמרי לגמרי, ולכן המשכתי בשבוע שאח''כ עם אבוקדו אחד ליום- חצי בבוקר וחצי בערב. אח''כ המשכתי עם חצי ליום.

כרגע אני שלושה שבועות מתחילת ה"אבוקדה". חיים אחרים! עדיין יש רגישות קלה אבל ללא דימום ובלי השוואה בכלל ברמת הכאב.

מה שכן, זה יוצר חור בכיס (מחיר של קילו אבוקדו עומד עכשיו על 15-20 ש''ח) ואני חושבת גם שעליתי בגלל זה איזה 2-3 קילו, אבל שווה לי.
לדעתי כדאי לנסות לפני שנוקטים בצעד כל כך משמעותי כמו ניתוח

מינימאוס

משתמש מקצוען
קראתי שלא בריא להשתמש הרבה במשלשלים (מיץ שזיפים נכנס להגדרה הזו) אלא רק בצורה זמנית ממש. כי הגוף מתרגל והמעיים מתחילים לעבוד בצורה יותר איטית.

מנסיון אישי- אני כותבת ממש בהתרגשות ולא מאמינה שאני כותבת את זה- פתרון לפיסורה!
זה התפרסם ברשות הרבים ביתד, ניסיתי את זה כצעד כמעט אחרון לפני ניתוח.

והפתרון הוא- אבוקדו.
בעיתון היה כתוב לאכול 2 אבוקדו ביום למשך שבוע, עדיף בערב. כתבו שם שכבר אחרי יום הייתה הקלה ואחרי שבוע המקום התרפא לגמרי.
מה שאני עשיתי- אכלתי אחד בבוקר אחד בערב. אחרי פעמיים בלבד הרגשתי הקלה בכאב. אחרי שבוע עבר אך לא לגמרי לגמרי, ולכן המשכתי בשבוע שאח''כ עם אבוקדו אחד ליום- חצי בבוקר וחצי בערב. אח''כ המשכתי עם חצי ליום.

כרגע אני שלושה שבועות מתחילת ה"אבוקדה". חיים אחרים! עדיין יש רגישות קלה אבל ללא דימום ובלי השוואה בכלל ברמת הכאב.

מה שכן, זה יוצר חור בכיס (מחיר של קילו אבוקדו עומד עכשיו על 15-20 ש''ח) ואני חושבת גם שעליתי בגלל זה איזה 2-3 קילו, אבל שווה לי.
לדעתי כדאי לנסות לפני שנוקטים בצעד כל כך משמעותי כמו ניתוח
תודה על המידע,
רק לא הבנתי,
האבוקדו עוזר לריפוי המקום, כתחליף לנדפדפין
או שהוא עוזר ליציאות רכות?

סחלבים

משתמש מקצוען
רופאה טובה במאוחדת ירושלים לאבחון טחורים או פיסורה, מכירים?

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הייתי בטוחה שיהיה מי שהמליץ על זה כבר:eek:
משחת רפאל. המשחה לפטמות..
מדהימה!!!!!
גם לטחורים וגם לפיסורה.

עולם קטן

משתמש פעיל
להשתמש באל צירות של הדס(סירופ/טבליות מציצה) לצורך טיפול בעצירות. זה קודם כל!
לטחורים עצמם עוזר פתילות

פרומה ביאר

משתמש פעיל
תודה על המידע,
רק לא הבנתי,
האבוקדו עוזר לריפוי המקום, כתחליף לנדפדפין
או שהוא עוזר ליציאות רכות?
עוזר לריפוי המקום. הוא סוג של מסכך את היציאות, לא מרכך, וכנראה שיש בו גם חומרים שמזרזים את הריפוי.

רפאל הררי

משתמש רשום
לבן שלי שסבל מטחורים זמן ארוך מאד עזר ד"ר קיויתי ניסים [ רופא חרדי שהוא גם קונבנציונאלי וגם ברפואה משלימה , מחירים סבירים זמין ונח ] מביתר שעשה לו דיקור סיני בלייזר ועזר לריפוי המקום .
הילד חשש להתפנות והתאפק ובכל פעם אחרי טיפול הוא הצליח...
הרעיון בטחורים ובפיסורה הוא להגיע ליציאות לא קשות וגם לא רכות ..זה האידיאלי לרפוי המקום , יש רופאים שנותנים משלשלים ואז זה גם מאד מכאיב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה