טופס 1301 - קיזוז פירסום והדפסה

תהילה ה.

משתמש פעיל
יש לי עסק קטן
שאין בו מלאי למעשה
ויש בו הוצאות רק של פירסום ומעט הדפסה

באיזה שדה אני מדווחת על הוצאות פירסום והדפסה?
האם
186 - הפסדים שקוזזו מעסק או משלוח יד
או
279 - הפסד עסקי שקוזז מהכנסות השנה.

מקווה מאד מאד שזוהי השאלה האחרונה
תודה לכולכן!!!

תהילה ה.

משתמש פעיל
אני שוב מקפיצה הענין דחוף לי מאד
כל השידור של הדוח מחכה רק לזה

תודה ענקית!!!

חיה.

משתמש מקצוען
לא זה ולא זה.
כשאת רושמת את ההכנסות החייבות במס, את רושמת אותם לאחר כל ההוצאות שהיו לך במהלך השנה. בדוח השנתי רושמים רק את הנטו - הרווח שנוצר לך לאחר ההוצאות ולא רושמים את הסכום ברוטו.

בנוסף, חשוב מאד למלא ולצרף לדוח השנתי דוח רווח והפסד. הכי פשוט להיכנס לאתר של רשות המיסים ובלשונית טפסים להדפיס את נספח א לדוח השנתי. שם את רושמת בשורה אחת את ההכנסות, ובשורות מתחת את ההוצאות שהיו לך. למטה בעמוד את מסכמת את הנטו - הרווח, כאשר הסכום הזה, הנטו, נרשם באופן מקוון בדוח השנתי.

לאחר שאת משדרת את הדוח השנתי, ומדפיסה אותו. את הולכת למס הכנסה ומגישה להם את 4 העמודים של הדוח השנתי + 2 העמודים של נספח א - דוח רווח והפסד.

תהילה ה.

משתמש פעיל
לא זה ולא זה.
כשאת רושמת את ההכנסות החייבות במס, את רושמת אותם לאחר כל ההוצאות שהיו לך במהלך השנה. בדוח השנתי רושמים רק את הנטו - הרווח שנוצר לך לאחר ההוצאות ולא רושמים את הסכום ברוטו.

בנוסף, חשוב מאד למלא ולצרף לדוח השנתי דוח רווח והפסד. הכי פשוט להיכנס לאתר של רשות המיסים ובלשונית טפסים להדפיס את נספח א לדוח השנתי. שם את רושמת בשורה אחת את ההכנסות, ובשורות מתחת את ההוצאות שהיו לך. למטה בעמוד את מסכמת את הנטו - הרווח, כאשר הסכום הזה, הנטו, נרשם באופן מקוון בדוח השנתי.

לאחר שאת משדרת את הדוח השנתי, ומדפיסה אותו. את הולכת למס הכנסה ומגישה להם את 4 העמודים של הדוח השנתי + 2 העמודים של נספח א - דוח רווח והפסד.

תודה על העזרה המרובה בצורה כל כך יפה!

לא הבנתי היכן אני מוצאת את הלשונית של רווח והפסד
האם כוונתך לרווחי הון (בעמוד השני יש שאלה אם הדוח כולל נספח של רווחי הון)?

חיה.

משתמש מקצוען
בשדה 150 רושמים את הרווח נטו בעסק.
בנפרד, מדפיסים דף וממלאים בו בצורה ידנית את ההכנסה ברוטו ואת ההוצאות.

תהילה ה.

משתמש פעיל
בשדה 150 רושמים את הרווח נטו בעסק.
בנפרד, מדפיסים דף וממלאים בו בצורה ידנית את ההכנסה ברוטו ואת ההוצאות.
אבל מה ממלאים בשדות 186 ו279 (שאגב הולכים צמודים יחדיו והאתר דורש למלאות מה שאחד בשני)?
וחוץ מזה הרי גם ב238 וגם ב294 ממלאים הרי את המחזור לפני ניכוי ההוצאות?

תהילה ה.

משתמש פעיל
@חיה. תודה!
את מדהימה!

רציתי רק לשאול
באתר במה שאין לי מה למלאות כמו186 ו-279 ועוד שדות
אני צריכה לכתוב 0?
חשבתי שאני משאירה ריק?

חיה.

משתמש מקצוען
כל שנה הם מתכנתים את זה אחרת. לא זוכרת מה השנה.
תנסי להשאיר ריק, ואם יסמן לך שגיאה תמלאי 0.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה