דרוש מידע טבעת עם שם - איפה כדאי לעשות?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תיווך1

משתמש רשום
איפה הכי כדאי להזמין טבעת עם שם שחרוט עליה בְּחֹרִים? (מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי...)

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
טבעת נישואין או סתם?
יש חנות ברחוב קדושת יו"ט בב"ב.(טבעות כסף אני חושבת)

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

מנו וייסבורד

משתמש רשום
יש בירושלים ברב שפע, כמו חנות קטנה בקומה השניה מול הבייגלים שם... מחירים ממש טובים,
(אני לא יודעת את השם..)

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
למישהו יש קישור של כזו טבעת מאליאקספרס או אתר דומה?

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה!
אבל זה לא הטבעת המדוברת....
זה טבעת חלקה שהשם הוא כמו שבלונה בתוך הטבעת, ורואים את האצבע מאחורה.
מקווה שזה מובן....

מנו וייסבורד

משתמש רשום
ראיתי אותה אתמול בחנות ההיא ברב שפע בסביבות המחיר 160+, ולא נראה לי שמוכרים אותה באליאקספרס.

תיווך1

משתמש רשום
יש בירושלים ברב שפע, כמו חנות קטנה בקומה השניה מול הבייגלים שם... מחירים ממש טובים,
(אני לא יודעת את השם..)
אולי תוכלי להגיד איזה חנות מבין אלו?
(מצאתי באתר של רב שפע
%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%91%D7%A8%D7%99.png

%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%95-%D7%A8%D7%91%D7%A9%D7%A4%D7%A25.jpg

silgold לוגו

קווין-תכשיטים לוגו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה