דרוש מידע טבלת האנגראמה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חייל לבן

משתמש חדש
מי שמכיר את טבלת התשע (מבואר בהרחבה בספר "מודעות" של מרים אדהאן) ומכיר את עשרת הספירות מחכמת הקבלה, מעניין אותי מאוד אם רק אני רואה קשר בין הטיפוסים השונים לספירות, או שעוד מישהו עשה את הקישור הזה.
אם כן, לאיזה ספירה שייך כל טיפוס?

שמואל!!

משתמש חדש
מי שמכיר את טבלת התשע (מבואר בהרחבה בספר "מודעות" של מרים אדהאן) ומכיר את עשרת הספירות מחכמת הקבלה, מעניין אותי מאוד אם רק אני רואה קשר בין הטיפוסים השונים לספירות, או שעוד מישהו עשה את הקישור הזה.
כן דווקא שמעתי על מישהו שעשה קשר ביניהם... לא זוכר כרגע מה לכל טיפוס....

חייל לבן

משתמש חדש
כי קוראים לו "שמואל" וחוץ מזה אני בעצמי שלחתי לו ע"ז משהו פעם..
הבעייה היא שאני כל תקופה משנה את הקישורים בין הטיפוסים לספירות, לכן רציתי לדבר על זה עם עוד מישהו שבעניין..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה