דרוש מידע חשיפת שן טיפול אורטודנטי

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
הבת שלי בת 11, כרגע במהלך טיפול אורטודנטי הופנתה ע"י האורטודנט לכירוג פה ולסת לצורך חשיפת שן קדמית שנכלאה בתוך החניכיים.
הרופא אליו הפנה אותי האורטודנט רוצה 1800 ש"ח לטיפול, זה נשמע לי מאד יקר. האם יש לכם המלצות על כירוג פה ולסת במרכז ?

GALAXY

משתמש מקצוען
וואו 1800 זה נשמע לי יקר.
אני בתור ילד בן 12 (לפני 15 שנה) גם עברתי טיפול לחשיפת 2 שיניים קדמיות, הניתוח עלה לי 1400 ש"ח עבור 2 השיניים.
שיהיה בהצלחה רבה!
זה טיפול לא פשוט...

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לי עכשיו יש טיפול כזה עולה לי כזה מחיר אבל הבנתי שהוא מומחה מספר אחת בארץ

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לאחותי עשו קוביות +פלטה , והורידו את השן כלואה באופן קצת פחות אגרסיבי מניתוח, ועל הדרך גם יישרו לה את השיניים. עלה 1500 ש"ח הקוביות וכל הטיפול.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לאחותי עשו קוביות +פלטה , והורידו את השן כלואה באופן קצת פחות אגרסיבי מניתוח, ועל הדרך גם יישרו לה את השיניים. עלה 1500 ש"ח הקוביות וכל הטיפול.

לא הכי נשמע הגיוני קוביות והכל בכזה מחיר.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לא הכי נשמע הגיוני קוביות והכל בכזה מחיר.
הקוביות היו רק על השיניים העליונות.(אצל ד"ר מלמן ממודיעין עילית), וזה היה לפני כמה שנים - אז יכול להיות שהמחירים שונים היום.

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הגשר עצמו אצל יהודית רוזנבלום
ואת הטיפול עצמו אצל דר שושני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה